6 بهترین رستوران ها برای سالاد در منطقه لانگ بیچ

خوب…من فکر کردم که در حال حاضر, من می خواهم استارت کردن نشئه ستون مورد بازگشت ناهار خوری در جنوب کالیفرنیا. و آن را تقریبا — تقریبا! — اتفاق افتاد چند هفته پیش. و پس از آن…COVID-19 آمد مواج پشت قرار دادن کالیفرنیا و جنوب کالیفرنیا به طور خاص — در این مایه صفوف فلوریدا تگزاس و آریزونا. و پس از رفتن به رستوران تبدیل شد معرض خطر بازی مرغ یک بار دیگر.

هر چند کلرادو بلوار در پاسادنا با آن به تازگی پیکربندی خیابان پارکینگ و فضای باز ناهار خوری گزینه ساخت یک نجیب تلاش برای بازگشت به حالت عادی ما هنوز هم در حالت “شما می پردازد پول خود را و شما طول می کشد شما شانس.” بنابراین برای چند هفته حداقل ناهار خوری در خانه به نظر می رسد امن ترین گزینه ها — به خصوص با تمام شراب خواری-مشاهده در دسترس ما چند عدد بیانتها و معتنی کانال های تلویزیون. و به من نشان داد بیش از سه ماه گذشته بسیاری از بایگانی اطلاعات در دسترس در سراسر جنوب کالیفرنیا. از جمله ما بسیار دوست داشتنی آماده به کار — سالاد.

در حال حاضر, من شرط می بندم شما فکر می کنید شما می دانستید سالاد — من مطمئن هستم که فکر می کردم بود. و سپس من در ویکیپدیا مطلب برای سالاد و کشف وجود دارد خیلی بیشتر به یک سالاد از یک کاسه سبزی با چیزی خوشمزه ریخت…و چیزی حتی خوشمزه تر پرتاب در هر دو خوبی و بافت — ما عشق ما بحران.

وقتی که می آید به سالاد کل جهان وجود دارد از پیچیدگی است. فقط در نظر بگیرید برای شروع تعریف ویکیپدیا از سالاد: “سالاد یک ظرف متشکل از مخلوطی از تکه های کوچک از مواد غذایی معمولا سبزیجات و یا میوه. اما انواع مختلف سالاد ممکن است شامل تقریبا هر نوع آماده به خوردن غذا…”

خیلی قابل تشخیص است.

اما پس از آن مقاله می رود به جزئیات سالاد هر دو سرد و گرم پیش غذا, سالاد, سمت, سالاد, غذای اصلی سالاد و دسر سالاد. ما یاد بگیرند که سالاد و نمک را همان ریشه لاتین از سبزیجات در سالاد استفاده می شود شور و شور — و در برخی موارد هنوز هم هستند. ما کشف کنند که ویلیام شکسپیر ممکن است اصطلاح “سالاد روز” بر اساس مفهوم سبزیجات سبز و جوانی و بی تجربگی است. ما یاد بگیرند که باستان یونانیان و ایرانیان و رومیان همه خوردند سالاد با سس. و که یک 1699 “گفتمان Sallets” نوشته شده بود برای تشویق زبان انگلیسی به خوردن بیشتر سبزی. (آن موفق نشد به هر کسی که لذت می برد عمیق-ماهی سرخ شده و چیپس در لندن می تواند گواهی دادن!)

و پس از آن ما یاد بگیرند از نه انواع سالاد — چه کسی می دانست ؟ وجود دارد تشکیل شده و سالاد و وجود دارد پرتاب سالاد. وجود باغ سبز و سالاد و گوه سبز سالاد. وجود دارد سالاد میوه. وجود دارد و برنج و ماکارونی و سالاد شام و سالاد و دسر و سالاد – که شامل نه فقط Jell-O, سالاد بلکه “پسته سالاد” “شهد” “Snickers سالاد” (جدی!), “جلال سالاد برنج” و “کوکی سالاد”!

و وجود دارد یک اصطلاح من هرگز قبل از مواجه می شوند: “محدود سالاد.” که هیچ ربطی به اسارت و سلطه اما به جای سالاد برگزار شد — “محدود” — با ضخامت سس مانند مایو (تن ماهی, سالاد مرغ, سالاد, سالاد سیب زمینی و سالاد تخم مرغ).

شما می توانید البته بسیاری از این خودتان. و یا اگر شما اشتیاق برای آخرین قسمت از “بزرگ” و فقط لازم نیست که زمان و یا ماسک های مورد نیاز برای اجرا به این بازار بزرگ وجود دارد takeout سالاد در دسترس در سراسر شهر. ما تعریف شده توسط ما, سالاد همیشه شده اند. ما ایجاد سالاد سزار بعد از همه. و کاب برای luvva مایک! ما خود کلمه “سالاد.” آن ما را تعریف می کند. نگه می دارد و ما را سالم و شاد و خوبی crunched.

بیچوود BBQ

210 E. 3 St., ساحل طولانی; 562-436-4020, www.beachwoodbrewing.com

این ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب به اعلام یکی از بهترین سالاد مقصد در شهر به یک کباب پز و آبجو محل. اما در بیچوود BBQ چه آنها را با سالاد بسیار عالی است. در نظر کاب, سالاد ساخته شده است که با دودی ژامبون دودی ترکیه و اپپلوود-بیکن دودی — کباب fanatic نسخه از یک کاب.

وجود دارد یک کباب سالاد مرغ نیز که ضربات تقریبا لب به لب تشکر در بخشی به عنوان علاوه بر این از کباب ذرت و نخود چشم سیاه و دودی, قرمز, پیاز, یک قاتل فلفل قرمز-دوغ پانسمان.

و سالاد نیست فقط ساخته شده در اطراف گوشت دودی — هر چند شما می توانید اضافه کردن مرغ یا گوشت برای هر یک از آنها را برای چند دلار اضافی. این Hoppin’ جان سالاد خالص جنوبی ایجاد وحشی برنج farro, black eyed peas, کرفس, فلفل, منداب و شاهی در یک بیکن سرکه بریزید (برای به دست آوردن بیکن در آن وجود دارد به نوعی!). من هم این بو سبزیجات ریشه و farro سالاد. آن را ساخته شده با دودی فتا. آن را همراه با نان ذرت به عنوان انجام تمام انواع سالاد. این ‘que در بیچوود بسیار بزرگ است. اما سالاد سنگ به عنوان به خوبی.

  • بسیاری از سالاد شامل گزینه های روی گوه — این یکی شامل دست برش بیکن گریل شده. (فایل عکس توسط یوجین گارسیا, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • این سالاد سزار ویژگی های تاول گیلاس و گوجه فرنگی و مرغ و croutons. (فایل عکس توسط یوجین گارسیا, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • در حالی که کاب سالاد اغلب ویژگی های مرغ, این یکی شامل کاخون-خشکیده آهی همراه با آووکادو تخم مرغ آب پز, پنیر آبی, بچه ترکه گوجه فرنگی pancetta و ذرت کبابی با پرتاب یک دیژون سرکه بریزید. (فایل عکس توسط جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • این سالاد یونانی ویژگی های یک باغ کاهو مخلوط, کبابی, مرغ, زیتون کالاماتا, خیار, پیاز قرمز, پنیر فتا و سرکه vinaigrettee. (فایل عکس با علامت Rightmire/اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • این سالاد ساخته شده است از همه بیشتر اشتها آور صدر با مرغ سرخ شده. (فایل عکس مدل لباس Yamanaka, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

سبز زیتون

3580 ساحل طولانی Blvd. ساحل طولانی; 562-912-7030

سبز زیتون یک خاورمیانه رستوران ما یادآوری وجود دارد بیشتر به خاورمیانه ظروف از هوموس و سیخ بیش از پیتا. است که به دور از هوموس و سیخ بیش از پیتا که من خیلی دوست دارم. اما در کنار آن قطعا لذت به جریمه شمع tabouli که کلاسیک ایجاد خرد شده گندم و جعفری خرد شده و گوجه فرنگی و پیاز سبز در آب لیمو و روغن زیتون. یا شاید فتوش است که ساخته شده در اطراف تست تراشه پیتا — مانند تراشه های نان ذرت مکزیکی تنها نیست. من عاشق ماست و خیار با طعم سیر و نعناع بسیار ساده و درخشان است.

نیز وجود دارد یک یونانی, سالاد سزار, سالاد و سالاد سبزیجات کبابی با فلفل و بادمجان و پنیر فتا. و هیچ kale در چشم. چگونه است که حتی ممکن است ؟

Humblebrags Eatery

3225 کارسون سنت لیکوود; 562-429-3161, www.humblebragseatery.com

بله من ذکر کرده اند Humblebrags اغلب در این takeout راهنماهای از جمله در اینجا و اینجا. و این به آن دلیل بود Jongewaard آنها انجام این کار بسیار بسیار مناسب. و در مورد سالاد و آنها مرا بسیار خوشحال است. زیادی وجود دارد به خوبی مونتاژ صفحات مناسب کاب (خرد شده, اما نه بیش از حد خرد شده) یک ترکه گوجه فرنگی و burrata ایجاد (با خطوط از هر دو گوشت و سرکه بسیار رنگارنگ), دلپذیری, مدرسه یخ گوه و اگر شما نیاز به ترکیب پروتئین با سبزی خود را هر دو استیک و سالاد و سالاد مرغ گریل شده. کبابی مرغ همراه با پنیر موزارلا خرد شده; استیک با پنیر آبی بدونیم.

تواضع جزئیات به خوبی مورد احترام در اینجا. و البته بیشتر وجود دارد. برای چه می رود بهتر است با یک سالاد از یک ساندویچ ؟ و یک برگر — از جمله یک گاومیش کوهان دار امریکایی برگر با پنیر بلوچیز و chipotle aioli. و همین حالا مریم هواپیمایی مرغ. که باعث می شود من فکر می کنم آن را برای رفتن به چیزی است که شما ممکن است خدمت در 30 ، 000 فوت یک شیر با یک drumette متصل شده است که همراه با سوپ یا سالاد و یک انتخاب از طرف پخته هویج و prosciutto مک و پنیر به نظر می رسید به سمت راست. درست به اندازه کافی است که رستوران سزاوار حقوق bragging — هر چند انجام می شود با فروتنی ،

سنت و دوم

4828 E. 2 خیابان بلمونت ساحل; 562-433-4828, www.saintandsecond.com

به عنوان یکی از trendiest رستوران در بلمونت ساحل می آید به عنوان جای شگفتی نیست که در سنت و دوم — در میان ماهی قزل آلا بهم زدن بره شکم (به سبک کره ای) و دودی کوتاه دنده با مول سس — وجود دارد به همان اندازه مرزی و مجموعه ای از سالاد. شما می توانید خود را منداب و کوینولا مخلوط با گریپ فروت و لیمو-سس پارمسان با درهم چاشنی مریم سینه مرغ یا کبابی Skuna خلیج ماهی قزل آلا — بسیار خوب.

این مرغ و سالاد پنیر بز پرتاب است با, همه چیز, سبز, الهه پانسمان — و آن را خوب است برای دیدن آن را به عقب! وجود دارد یک چاشنی سالاد میگو با شیرینی گردو و انجیر و بیکن سالخورده پنیر چدار و تست جو. وجود دارد یک آهی soba سالاد که تناسب بسیار خوبی در هر شماره از رستوران ژاپنی در اطراف شهر. و چگونه در مورد S&S کاب, سالاد ساخته شده با هر دو Duroc گوشت خوک دال بیکن سرخ شده و مرغ. آن را کلاسیک کاب? البته که نه. این نقطه است.

Utopia

445 E. 1 St., ساحل طولانی; 562-432-6888, www.utopiarestaurant.net

چه کسی می دانست که مدینه فاضله بود در ساحل مورب در سراسر از یک Courtyard by Marriott و Best Western Plus? من همیشه نمیفهمد که مدینه فاضله به عنوان اولین پیش بینی توسط Sir Thomas بیشتر در 1516 بود شاعرانه جزیره در اقیانوس اطلس جنوبی. اما هیچ وجود دارد آن است که در تقاطع خیابان اول و نمدار خیابان — بسیار دلپذیر ایتالیایی/التقاطی رستوران خوب و مقدار زیادی از هنر اصلی بر روی دیوار.

در واقع نام کامل آرمانشهر مواد غذایی خوب و هنر. هر چند آن را به ندرت به عنوان چنین مدینه فاضله بیش از کافی است.

تخیلی آشپزی خم به سمت مواد غذایی راحتی طرف معادله با یک منو از نوع ظروف است که بسیار آسان برای حل و فصل و خوش و آسان برای لذت بردن از. بخارپز صدف و صدف در نور سیر و سس شراب سفید? هیچ مشکلی در همه. سرخ شده با کنگر فرنگی قلب با پنیر فتا و سس پستو aioli برای فرو بردن — البته — و چه لذت خوبی ترد کنگر فرنگی قلب می شود.

کنگر فرنگی قلب ظهور در یک سالاد با زیتون کالاماتا و فلفل قرمز بو داده یک ترکیب کامل. اما شاید نه به عنوان کامل به عنوان سالاد لوبیا garbanzo, گوجه, خیار و جعفری و کرفس و پنیر فتا با لیمو و روغن زیتون را پانسمان — راستش من مورد علاقه جدید سالاد و یکی من را امتحان کنید ساخت در خانه. یک ظرف است که الهام بخش من برای رسیدن به آشپزخانه و شروع به خرد کردن برای خوبی و سلامتی به عنوان به خوبی.

و وجود دارد یک دسته از پاستا. و risotto به جای ساخته شده با قارچ porcini است صدر با نوار از گوشت گاو گوشت پشت مازو — آن را تبدیل به گوشت گاو با ظرف برنج, جای برنج با ظریف تر مخلوط-ins. من مطمئن هستم که من موافق با مفهوم; اما من مطمئن هستم که من نمی. من نمی دانم من دوست دارم که در مدینه فاضله — آن گرم و مراقبت با شاد کارکنان (آنها به نظر می رسد محلی دانشجویان — و یا حداقل برخی از آنها).

جمعیت که یکی وجود دارد و نه فقط takeout است پیچیده است. مکالمات سکوت. هیچ کس بر روی تلفن همراه خود را — حداقل تا زمانی که من وجود دارد. که یک مفهوم آرمانی اگر تا کنون من شنیده ام یک — هیچ تلفن های همراه با شام!

گیاهی کوره

6451 E. ساحل اقیانوس آرام بزرگراه., ساحل طولانی; 562-430-4986, www.veggiegrill.com

محبوبیت گیاهی کوره های زنجیره ای غیر قابل انکار است; ترین شب های محلی شعبه جذب نه تنها گندم, آب, جمعیت, اما همچنین خانواده هایی که به نظر می رسد برای لذت بردن از همبرگر با سیب زمینی سرخ کرده در طول هفته است.

گیاهی کوره موفق شده است تا موقعیت خود را به عنوان یک مقصد برای هر دو گیاهخوار و غیر گیاهخوار. این یک جایگزین خوشمزه برای کسانی که می خواهند تشخیص ظروف حتی اگر کسانی که تشخیص ظروف ساخته نیست از پروتئین حیوانی آنها معمولا ساخته شده است. این یک زنجیره ای که در آن, سالاد, جای تعجب نیست که ساخته شده است با تمام سبزی o’ لحظه ای.

هفت غذای اصلی سالاد در منو از جمله کوینولا قدرت سالاد همه حال کلم و مورد پسند Kale سزار. و به ارمغان می آورد که من به حس من با استفاده از گیاهی پخت و پز به عنوان یک کمک در رژیم غذایی. سالاد ها فوق العاده ترین چیزی که — به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست آنها را جمع آوری به عنوان مردمی استفاده در مکان هایی مانند شرکت بین Souplantation که در آن گزینه های یک مک بزرگ به نظر می رسد سالم است.

من و سبزی. من می خواهم آنها را با یک رژیم غذایی سس کم چربی است. و سال پیش من به عادت گرفتن در سمت. من کمی به اندازه کافی لباس که هنوز هم متناسب با. من رو به انجام تمام توانم را به حرکت تا اندازه های دیگر. خوردن سالاد به خوبی ساخته و به خوبی کار می کند.

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>