5 چیزهایی که بدانید در مورد چگونه coronavirus نهفته است ساحل طولانی

آن بوده است نزدیک به دو ماه پس از لانگ بیچ اولین مورد از coronavirus گزارش شد و در آن زمان این شهر به جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات را بر روی کسانی که قرارداد این ویروس و نحوه ساحل طولانی به عنوان یک کل است نهفته است.

در اینجا پنج چیز ما در مورد چگونه COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus برخورد کرده است ،

ميزان عفونت است که در وسط شهرستان آمار

ساحل طولانی گزارش شده 745 موارد به عنوان روز شنبه, مه 2 معنی شهر است عفونت رای حدود 157 مورد در هر 100,000 نفر است. در حالی که این تعداد بالاتر از کالیفرنیا به عنوان کل است که در مورد 132 مورد در هر 100000 نفر می افتد در نزدیکی وسط برای شهرستانها در لس آنجلس.

LA County کلی حدود 246 مورد در هر 100,000 نفر است اما کسانی که عفونت نیست به طور مساوی. از شهرستان 88 شهرستانها بسیاری نهفته است که از لحاظ فنی ورنون; با جمعیت آن 209 این شهر تنها مورد گزارش شده باعث می شود یک تفاوت بزرگ و آن را می دهد یک عفونت نرخ 478. پس از آن است که سن فرناندو است که یک عفونت نرخ حدود 394. آوالون و تپه پنهان در ضمن هر دو گزارش داده اند هیچ مورد.

در رتبه بندی از شهرستان لا شهرستانها از بالاترین به پایین ترین نرخ ابتلا به عفونت های بلند ساحل می افتد در شماره 45– فقط زیر وسط.

وقتی پرسیده شد که در مورد شهر فکر می کند در مورد خود عفونت رای سخنگوی اریک برادلی گفت: آموزش و پرورش کلیدی است.

“ما در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود مردم باقی مانده سالم در طول ساحل طولانی,” او گفت:. “ما به طور قابل توجهی گسترش آزمایش ما ظرفیت نزدیک به 1000 تست در هر روز و افزایش تماس با ما تحقیقات بیشتر به آموزش افراد و خانواده ها در مورد مراحل را به قرنطینه و به ایمن ماندن.”

محله تاثیر ناهموار است

حتی در ساحل طولانی هر چند نه همه محله ها در حال ضربه به همان اندازه.

این 90807 کد پستی در شمال ساحل طولانی و 90803 کد پستی, در جنوب شرقی ساحل طولانی را بالاتر از نرخ ابتلا به عفونت از هر جای دیگری در این شهر است.

این 90808 و 90814 کدهای پستی در ضمن هر دو در شرق ساحل طولانی که کمترین میزان عفونت.

“این شهرستان از نزدیک ردیابی داده ها و توسعه آموزش و پرورش و توسعه تلاش برای جوامع است که نرخ بالاتر از دیگران” برادلی گفت. “دفتر سهام تعبیه شده در اورژانس مرکز عملیات برای حمایت از طراحی سیاست ها و خدمات برای حمایت از جوامع با نرخ های بالاتر از این بیماری است.”

برخی از اقلیت های نامتناسب صورت بدترین نتایج

بر اساس سهم خود را از لانگ بیچ کلی جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار و جزایر اقیانوس آرام در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19 در نامتناسبی بالا نرخ. حدود 16 درصد از افراد بستری در این شهرستان با ویروس آمریکایی آفریقایی با وجود این واقعیت است که آنها را تا 12 درصد از جمعیت شهرستان است. جزایر اقیانوس آرام و در عین حال می توان تا 4 درصد از بستری شدن در بیمارستان در حالی که تنها متشکل از 1 ٪ از جمعیت.

آسیایی ها نیز بیشتر از تاثیر به نمایندگی از 15 درصد از بستری شدن در بیمارستان در حالی که ساخت تا 13% عمومی جمعیت.

Latinos را تا 42 درصد از لانگ بیچ جمعیت و شامل 38 درصد از بستری شدن در بیمارستان; حدود 23 درصد از بستری شدن در بیمارستان در حال سفید ساکنان را تا 28 درصد از جمعیت.

“شهر در حال توسعه یک آمریکایی آفریقایی تبار توسعه طرح با مشارکت محلی آفریقایی رهبران و گروه های ایمان” برادلی گفت. “این طرح با تمرکز بر آموزش و پرورش در مورد اهمیت جذاب در فاصله فیزیکی سالم و شیوه های تست گرفتن اگر شما علائم quarantining هنگام بیماری و حصول اطمینان از مکان های که در آن مردم می توانند جدا اگر آنها نمی تواند منزوی با خیال راحت در خانه.

“ما همچنین به دنبال بیشتر از نزدیک در داده ها برای جزایر اقیانوس آرام,” برادلی افزود: “و کار خواهد شد به منظور توسعه توسعه در این جوامع است.”

بیشترین مرگ و میر مرتبط شده اند به تسهیلات مراقبت دراز مدت

همانطور که از شنبه, 37 ساحل طولانی ساکنان مرده بود پس از آزمایش مثبت برای coronavirus — و 30 از این مرگ و میر در ارتباط بودند برای دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های سالمندان.

“متعدد پادمان اجرا شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات شروع با کلی ممنوعیت بازدید کنندگان در مارس 13,” برادلی گفت. “دیگر سفارشات باید متمرکز بر سخت کنترل عفونت از جمله درجه حرارت روزانه چک ماسک مورد نیاز برای کارکنان و ساکنان تعلیق غذاخوری جمعی و الزامی مناطق جداگانه برای کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 یا در حال نمایش علائم.

“شهر همچنان به کار با تسهیلات مراقبت دراز مدت” او افزود: “به آدرس فعلی محیط زیست به عنوان بحران بهداشت و درمان گستراند.”

روزانه مورد تعداد ثابت می کند ساحل طولانی است مسطح منحنی شهرستان می گوید:

اگر چه تعداد موارد گزارش شده در این شهر همچنان به رشد آن بوده است بیش از یک ماه از روز با کمترین تعداد از عفونت های جدید — که بلند, ساحل, آهنگ به عنوان “گزارش تاریخ از علائم شروع و یا تست گرفته شده است.”

سی COVID-19 موارد ترسیم تاریخ خود از علائم شروع و یا تست گرفته شده به تاریخ 1 آوریل. روز دوم بیشترین تعداد موارد جدید شد مارس 16; 26 عفونت ترسیم شد که به تاریخ.

اما به طور کلی برادلی گفت: ساحل طولانی است که انجام یک کار خوب از مسطح منحنی و جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق شدن.

“تعداد موارد بستری شده اند نسبتا مسطح از تاریخ 1 آوریل با چند روز بيشتر موارد,” او گفت:. “مردم در ساحل طولانی شده اند ماندن در منزل و تمرین فیزیکی فاصله و پوشیدن چهره خود را پوشانده اند زمانی که آنها را به بیرون رفتن برای فعالیت های ضروری. آن را نشان می دهد.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>