5 چیزهایی که بدانید در مورد چه مدت طول ساحل شروع بلند کردن آن coronavirus تعطیلی

ساحل طولانی آغاز خواهد شد آهسته روند بازگشایی برخی از آن توقیف کسب و کار و امکانات جمعه, مه 8, همراه با بقیه لس آنجلس.

در حالی که زمان بازگشایی هم راستا با آن همسایه ساحل طولانی این روند متفاوت خواهد در برخی از راه.

این تعطیلی دستور داده شد در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش بیشتر این coronavirus و مقامات مورد استفاده قرار داده در موارد بستری و مرگ و میر مرتبط با این ویروس برای تعیین زمانی که و چگونه اجازه می دهد تا کسب و کار شروع به کار دوباره.

“فعالیت های مجموعه به بازگشایی فردا مبتنی بر علم و داده ها با اولویت در ادامه به بهداشت عمومی” لانگ بیچ سخنگوی اریک برادلی گفت: پنج شنبه. “تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی اضافی بخش از اقتصاد چین با فرماندار ‘ماندن در خانه” نظم و اجرا خواهد شد از طریق یک سلامت منظور از بهداشت شهرستان افسر. این خواهد بود که انجام می شود در راستای لس آنجلس و فرماندار سفارش.”

در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد چگونگی این شهرستان را بازگشایی شده است.

برخی از کسب و کار می توانید شروع به باز کردن تا جمعه

شروع چهار شنبه, آوریل 8 گل, اسباب بازی, فروشگاه, فروشگاه کتاب, فروشگاه لباس, فروشگاه موسیقی, فروشگاه ها و لوازم ورزشی فروشگاه ها می توانید برای باز کردن — اما فقط برای منظقه وانت.

این شهر همچنین اجازه خواهد داد که نمایندگی خودرو نمایشگاه را به باز کردن. همه کسب و کار نیاز به دنبال فیزیکی فاصله و در صورت پوشش قوانین همراه با “سخت عفونت پروتکل” که لانگ بیچ وضع خواهد شد برای آن دسته از صاحبان کسب و کار.

“دولت اجازه می دهد در داخل خرید در خرده فروشی” فروشگاه گارسیا گفت: در طول یک بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه “بنابراین حتی اگر ساحل طولانی می خواستم برای باز کردن آن است که مجاز نیست در این ایالت ،

برخی از هوای امکانات را باز جمعه و شنبه باز خواهد شد

عمومی, مسیرهای پیاده روی و گلف نیز مجاز به بازگشایی جمعه. روز شنبه, مارس 11, زمین تنیس, تیراندازی با کمان, دوره های دیسک گلف دوچرخه و مسیرهای عابر پیاده و پارکینگ برای پارک ها نیز بازگشایی شده است.

دوشنبه دهانه علامت خروج از آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر در شهرستان. لس آنجلس مقامات هنوز اعلام کرد بازگشایی تاریخ برای کسانی که امکانات. این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما کارول بیکر از شهرستان بخش از سواحل و بنادر گفت: گروه در حال آماده سازی برای باز کردن به عنوان اوایل هفته آینده به احتمال زیاد جمعه, مه 15.

سواحل بسته باقی خواهد ماند

در حالی که ساحل طولانی بعدی همسایه درب مهر و موم ساحل آغاز خواهد شد استقبال شناگران و خوانندگان در سواحل دوشنبه, ساحل طولانی خواهد شد.

“حتی اگر ما شاخص در حال حرکت در مسیر درست” گارسیا گفت: “ما نمی دانیم تراکم موارد در اورنج کانتی و جوامع دیگر کمتر از ساحل طولانی و لس آنجلس و به طوری که آنها باید نیازهای مختلف و خواسته.

“چه اتفاق می افتد را در جنوب این است که: آنها به دنبال در خود شاخص و ما به دنبال در ما,” او اضافه شده است. “ساحل طولانی است که نه تنها هنوز وجود دارد.”

در ساحل, گارسیا گفت: پلیس و آتش نشان و نجات غریق ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن تعطیلی در سواحل است.

همچنین مشخص نیست در حال حاضر چه در بلند مدت به ساحل و به سفارش متفاوت خواهد از لس آنجلس. پیش نویس یک طرح برای بازگشایی سواحل countywide اجازه نداد فعالیت های آب در فاز اول.

معلوم نیست چه زمانی این فاز خواهد شد و آخرین

مقامات بهداشتی کاهش یافته است به حدس و گمان در چه مدت این محدود دهانه گذشته قبل از آنها اجازه می دهد کسب و کار و مناطق تفریحی را بیشتر باز است.

در هر دو شهرستان و شهر در سطح مقامات دولتی گفته اند که آنها همچنان با تکیه بر تعدادی از عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر و همچنین بیمارستان و آزمایش ظرفیت به دیکته کند که چه زمانی و چگونه به جلو حرکت کند.

“اگر در خوشه وجود دارد و یا ما نیاز به ایجاد تنظیمات” گارسیا گفت: “ما را انجام خواهد داد.”

فیزیکی فاصله و پوشش صورت هنوز هم برترین

حتی به عنوان مردم از رفتن به نمایندگی خودرو نمایشگاه و دوره های گلف و در همه جا دیگری است که بازگشایی, گفته, آن را هنوز هم مهم است رعایت تمام theinfection-شیوه های کنترل است که توصیه شده است در طول همه گیر: شستن دست های خود را. پوشیدن چهره و پوشش. اقامت 6 فوت از سایر افراد است.

“آن را به حتی بیشتر مهم است که ما دنبال آن شیوه به منظور محدود کردن گسترش ویروس” لانگ بیچ شهر سلامت افسر دکتر Anissa دیویس گفت:. “این خواهد بود حتی بیشتر مهم است که ما قادر به دریافت اطلاعات بیشتر.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>