5 چیزهایی که برلینگتون پدر و مادر باید بدانید در مورد که در آن مدارس به رهبری

تام فلاناگان وارد در برلینگتون در میان جهانی از همه گیر اعتراض عمومی برای برابری نژادی و با حداکثر سرعت دویدن به شکل از چگونه برای باز کردن مدارس دولتی با خیال راحت در پاییز.

“این بیشتر به چالش کشیدن زمان در آموزش و پرورش” یک مربی گفت: به برلینگتون سرپرست منطقه مدرسه برگزار شد که اولین حضور عمومی خود را در برلینگتون دبیرستان سهشنبه به اعلام 100 روز ورود به طرح.

فلاناگان اذعان چالش ها و برنامه های منجر به برلینگتون مدارس به آن دوره بعدی با یک استراتژی از گوش دادن به جامعه ارتباط موثر و کار گروهی در میان مدیران مدارس و رهبران.

سه اولویت مناطق برتر خود را در کوتاه مدت هدف لیست خود را برای 100 روز اول: سهام تعامل و یادگیری عمیق. در پایان 100 روز طرح در اوایل ماه اکتبر در این منطقه خواهد شد را وارد کنید برای 5 سال برنامه ریزی استراتژیک فرایند است.

در اینجا 5 چیزهایی که خانواده ها باید بدانید در مورد جهت برلینگتون مدارس برای سال آینده:

سهام

به منظور ترویج یک سیستم که در آن “همه دانش آموزان با ارزش و به چالش کشیده” فلاناگان پیشنهاد یک لیست از نقاط عمل:

 • رهبری کارگاه سری با مديران و رهبران مدرسه.
 • بررسی ویژه برنامه های آموزش و پرورش و کار به منظور بهبود در آن منطقه است.
 • ساخت یک پایه و اساس شیوه های ترمیمی.
 • کتاب مطالعه مربوط به عدالت اجتماعی در برلینگتون ،
 • ایجاد یک دفتر برای سهام خواهد شد که رهبری هانری Sparks — این یک realigning اما می توانست جرقه خدمت یک عملکرد مشابه به عنوان او را به عنوان مدیر سهام.

بیشتر: ویژه آموزش و پرورش در ورمونت ‘نیاز به مداخله’ فدرال می گویند

نامزدی

تعامل تمرکز تسهیل ارتباط دو طرفه بین انواع ذینفعان قرار گرفتند.

 • تاکید بر گوش دادن و صحبت کردن با یکدیگر و درک یک چارچوب مرجع است.
 • اتاق نشیمن چت سری که در آن فلاناگان مذاکرات با گروه کوچکی از افراد در جامعه است. این می تواند میزبانی در کسی پشت حیاط و یا در مقابل خم شدن.
 • مشاوره گروه دیدار خواهد کرد به طور منظم به توصیه فلاناگان در مورد مسائل مهم منطقه است. او در حال حاضر آغاز نشست هفتگی با اتحادیه رهبری است.
 • از تعامل خواهد شد نظارت ویکتور Prussack که خدمت در برنامه درسی گروه برلینگتون مدارس به عنوان شکاف دستاورد رهبر.

یادگیری عمیق

فلاناگان گفت که او می خواهد به ساخت بر چه برلینگتون در حال حاضر در حال انجام برای ترویج درگیر یادگیری در افراد دانش آموزان علاقه مند هستند که در آن اتصال به جهان خارج است. این خواهد بود که از طریق حمایت از معلمان است.

 • سرمایه گذاری در مربیان’ رشد و توانمندسازی از طریق توسعه حرفه ای است.
 • فلاناگان پیش بینی هزینه های زیادی از زمان در مدارس همراه با مدیران به رعایت یادگیری در کلاس درس و مطمئن شوید که شیوه های آموزشی اولویت دارد.
 • در حال توسعه یک حرفه ای برنامه آموزشی و برنامه درسی کار گروه.

سقوط بازگشایی

به برلینگتون مدرسه منطقه ایجاد کرده است بازگشایی نیروی کار به رهبری منطقه را تلاش برای آماده مدارس برای بازگشایی در حالی که حفظ سلامت و دستورالعمل های ایمنی ورمونت سازمان آموزش و پرورش تحكيم میان COVID-19 بیماری همه گیر. امور مالی و مدیر عملیات ناتان Lavery رهبری این تلاش ها و داده های مختلف با یکدیگر کار گروه به آدرس خاص نیاز دارد.

در بررسی های اخیر به برلینگتون جامعه بیش از 1200 خانواده و 500 مربیان ارائه پاسخ پاسخ دادن به آنچه که آنها می خواهم برای دیدن برای بازگشایی مدارس. این نیروی کار است که مصرف بررسی اطلاعات به حساب در حالی که برنامه ریزی است.

“ما در حال گرفتن بازخورد خوب در مورد چگونه ما باید باز است و ما قصد داریم به نگه داشتن یک زن و شوهر سالن شهر هفته آینده شروع به آزمون برخی از کسانی که ایده” فلاناگان گفت.

او گفت: 15 درصد از خانواده ها گفت: آنها راحت فرستادن فرزندان خود به مدرسه نشده است و مدارس به ارائه آموزشهای مجازی برای آن دسته از دانش آموزان است.

یک A/B برنامه — متناوب از یک روز به بعد — است که به عنوان به خوبی به عنوان یادگیری غلاف گروه که با هم بمانند. فلاناگان گفت: آنها دریافته اند موفقیت در طول تابستان در مدرسه داشتن چندین ورودی که در آن چک های بهداشتی انجام می شود.

او گفت: هر دانشجو صادر خواهد شد یک دستگاه در صورت آموزش از راه دور است دوباره.

این منطقه در مسیر را برای باز کردن در زمان با اولین روز مدرسه اوت 26.

بیشتر: بازگشت به مدرسه در یک بیماری همه گیر: چه ورمونت دانش آموزان و خانواده ها می توانند انتظار

فلاناگان پس زمینه

تام فلاناگان رشد در منطقه واشنگتن دی سی که در آن او به عنوان یک مدیر مدرسه و در نهایت معاون تخصصی آموزش برای واشنگتن مدارس دولتی.

او اخیرا رئیس دانشگاهی افسر مشیت مدارس دولتی در رود آیلند.

در حالی که در پراویدنس فلاناگان گفت: او به تعامل با خانواده ها در کمک به توسعه منطقه و بهبود برنامه است که در نهایت منجر به بهبود نمرات آزمون.

بیشتر: Burlington منطقه مدرسه مدیره اعلام بعدی سرپرست

فلاناگان خود را آغاز مربیگری حرفه ای فوتبال در حالی که در دبیرستان و دوباره پس از کالج. “من به پایان رسید تا پشتوانه به کار تدریس,” او گفت:.

او دارای مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش ویژه.

فلاناگان و همسر و سه دختر خواهد شد که حضور در برلینگتون مدارس در حال حرکت از پراویدنس.

“من فقط واقعا مفتخر و هیجان زده می شود در اینجا. من خوش شانس بود که یک تیم است که ایستاده در کنار من است و فوق العاده قوی و متعهد به این کار می کنند.” فلاناگان گفت: “واقعا هیجان زده می شود بخشی از جامعه است.”

بیشتر: Burlington مدرسه سرپرست Yaw Obeng پله

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im