5 دیجیتال مزایای برلینگتون رایگان مطبوعاتی اشتراک

شما می توانید نقش حیاتی در حمایت از روزنامه نگاری محلی که شما و جامعه شما می توانید اعتماد. با اشتراک شما می توانید کمک به روزنامه نگاران ما نگه کسانی که در قدرت پاسخگو باشد.

یکی از اولین برای یادگیری در مورد آخرین اخبار شخصی, اخبار, هشدار تلنگر از طریق یک ماکت دیجیتال چاپ مقاله دسترسی به معاملات منحصر به فرد و بیشتر با یک اشتراک.

در اینجا پنج دیجیتال مزایای یک برلینگتون رایگان مطبوعاتی اشتراک:

1. آنلاین اختصاصی

داستان های بزرگ را متوقف کند با بزرگ نوشتن. با اشتراک خود را شما باید دسترسی نامحدود به آنلاین-تنها محتوا مانند عکس و گالری, نقشه های تعاملی و بیشتر. سازمان دیده بان یک گزارش زنده از صحنه آخرین اخبار نظر در عمق ویدئوها در مورد زندگی Vermonters خواندن داستان است که می تواند کمک به پدر و مادر نگه داشتن کودکان خود را امن و خواندن اسناد و مدارک و اطلاعات است که بر اساس داستان ما.

2. برنامه های شما بزرگ ما روزنامه نگاری در رفتن

به برلینگتون رایگان مطبوعات ارائه می دهد دو برنامه: Burlington مطبوعات آزاد و برلینگتون رایگان مطبوعات نسخه قابل چاپ. هر برنامه می تواند شخصی را به میل خود. مطبوعات آزاد برنامه اجازه می دهد تا شما را به دانلود مقالات برای خواندن آفلاین را انتخاب کنید مقاله خود را نمایش گزینه و تنظیم هشدار های خبری. به برلینگتون رایگان مطبوعات نسخه قابل چاپ اجازه می دهد تا برای آسان و سریع مشاهده e-Edition, ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ, هر روز.

پیشنهاد ویژه: صرفه جویی در اشتراک امروز.

3. شما می دانید که هر زمان وجود دارد, اخبار

از طریق برلینگتون رایگان را فشار دهید برنامه شما می توانید اطلاعیه بنابراین شما می دانید که این خبر درست زمانی که آن اتفاق می افتد. شما می توانید هشدار برای اخبار, اخبار ورزشی, سرگرمی, آب و هوا, ترافیک و کسب و کار. آرام زمان برای هشدار خود را می توان در داخل نرم افزار.

4. تلنگر از طریق یک نسخه دیجیتال از نسخه قابل چاپ کاغذ با E-Edition

شما می توانید دسترسی به نسخه قابل چاپ روزانه بر روی کامپیوتر خود دستگاه تلفن همراه و یا قرص خود را با دسترسی به e-Edition یک ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ. E-Edition را می توان در وب سایت ما و یا از طریق برلینگتون رایگان مطبوعات چاپ نسخه نرم افزار.

5. دریافت خبرنامه

برای حفظ مشترکین ما به اطلاع ما ایمیل بالا 5 مقالات به صندوق خود را هر روز در قالب جلسه توجیهی روزانه, خبرنامه, کامل با عکس ها و خلاصه مقاله. مشترکین می توانند از طریق کلیک کنید به مقالات کامل مستقیما از ایمیل.

چگونه می توانم ثبت نام کنم ؟

در حال حاضر ما یک پیشنهاد ویژه برای اشتراک. ما بازدید صفحه اشتراک را به استفاده از این زمان محدود ارائه می دهند.

بیشتر بدانید: پیشنهاد ویژه جزئیات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>