4 مجروح پس از 2 جداگانه تیراندازی شبانه در ساحل طولانی

چهار نفر مجروح شدند از جمله یک انسان در شرایط بحرانی پس از دو جداگانه تیراندازی در شبانه روز پنج شنبه کشته شده است.

افسران در پاسخ به تیراندازی اول که شامل سه قربانیان در حدود 8:50 بعد از ظهر در نزدیکی کانتون خیابان و وبستر خیابان در شمال لانگ بیچ Long Beach police سخنگوی جنیفر ده Prez گفت. در نیمه شب وجود دارد یکی دیگر از تیراندازی در 900 بلوک غرب استر خیابان که در سمت چپ یک مرد با غیر تهدید کننده زندگی, آسیب, او گفت:.

وجود دارد و شواهد نشان می دهد که تیراندازی شد و مربوط به د Prez گفت.

زمانی که افسران در پاسخ به شمال ساحل طولانی تیراندازی آنها دریافتند یک مرد با زخم گلوله به نیم تنه بالایی که گرفته شده بود به بیمارستان د Prez گفت. او ذکر شده بود در وضعیت بحرانی است.

به عنوان افسران تحقیق در مورد تیراندازی آنها دو بزرگسالان بیشتر قربانیان که به غیر تهدید کننده زندگی زخم گلوله به پایین تنه و گرفته شد و به بیمارستان د Prez گفت. محققان متوجه شدند که قربانیان جمع آوری شده در خارج از زمانی که ناشناخته خودرو سوار و اخراج های متعدد عکس در گروه, او گفت:.

گمان توضیحات اطلاعات در دسترس نیست و این انگیزه برای عکسبرداری ناشناخته بود اما باند کارآگاهان در پاسخ به این صحنه د Prez گفت.

چند ساعت بعد ماموران در پاسخ به تیراندازی دوم در نیمه شب زمانی که آنها در بر داشت یک مرد نشسته در داخل وسیله نقلیه خود را با غیر تهدید کننده زندگی زخم گلوله به پایین تنه بود که پس از آن گرفته شده به بیمارستان د Prez گفت. قربانی صحبت کردن با دو مرد دیگر که یکی از آنها شلیک به خودرو او گفت:.

محققان بر این باورند که انگیزه برای تیراندازی بود سرقت ده Prez گفت. قربانی ممکن است شناخته شده اند تیراندازی مشکوک او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de