32 ورمونت زندانیان تست مثبت برای coronavirus زندانها در اصلاح مستند

به روز رسانی: آوریل 11 در ساعت 10 صبح و 32 زندانیان و 15 کارکنان در شمال غربی دولت Correctional Facility باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. وزارت اصلاحات است به روز رسانی اهل بیت تست اطلاعات روزانه آنلاین. برای پیدا کردن مورد اخیر تعداد اینجا را کلیک کنید.

حداقل 32 زندانیان و 14 کارکنان در ورمونت correctional facility باید آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, اصلاحات مقامات روز جمعه گفت.

نتایج آمده پس از اولیه مورد مثبت در میان مردان زندانی در شمال غربی دولت Correctional Facility در سنت آلبنز شهر درخواست مقامات برای تست همه زندانیان و کارکنان برای COVID-19.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در چین در پایان سال 2019 است و پس از گسترش در سراسر جهان است. ورمونت گزارش اولین مورد مثبت در اوایل ماه مارس.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

نتایج بیشتر در حال آمدن

نتايج اعلام کرد بعد از ظهر جمعه اولیه به دلیل تعداد کمی از 328 کل آزمون به حال هنوز رتبهدهی نشده است آمده است. نهایی نتایج اعلام خواهد شد در اواخر روز جمعه ،

در ضمن 28 از مردان زندانی که تست مثبت بود ولی نسبت به نشان دادن علائم آورده شده است به شرق تادیبی پیچیده در St. Johnsbury, برای منزوی کردن.

چهار نفر از این زندانیان که تست مثبت باقی مانده در سنت آلبنز شهر تسهیلات در فشار منفی ،

اعضای هیات که تست مثبت خواهد بود قرنطینه و نمی خواهد گزارش به کار می کنند.

از روز شنبه وجود دارد 199 مردان زندانی در سنت آلبنز تسهیلات اصلاحات اداره گفت.

سالم زندانی بودند قرار دارد در St. Johnsbury, مجتمع منتقل شدند به نزدیکی اردوگاه کار به طوری که correctional facility می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای COVID-19 افزایش ظرفیت با توجه به اصلاحات کردند.

موقت اصلاحات کمیسر جیم بیکر گفت: حداکثر ظرفیت پزشکی در, St. Johnsbury است که 56 تخت, اما اصلاحات مقامات خواهد تصمیم گیری در مورد پر کردن آن تخت را با یک چشم به سمت بیمارستان محلی ظرفیت.

باقی مانده ورمونت تادیبی امکانات در اصلاح مستند

سنت آلبنز زندان شده است در مستند از اولین زندانی آزمایش مثبت در اوایل این هفته.

دولت دیگر تادیبی امکانات نیز قرار داده شده در مستند در روز پنج شنبه که تبدیل به یک اصلاح مستند جمعه بیکر گفت. تغییر قفل اجازه می دهد تا جنبش محدود از گروه های کوچک از زندانیان.

اصلاحات بخش گفت که همه زندانیان و کارکنان در سراسر کشور صادر شده است ماسک. از جمعه وجود دارد 1,419 زندانیان در ورمونت زندان.

ورمونت خدمات انسانی وزیر مایک اسمیت گفت: اصلاحات مقامات می آیند تا با یک پروتکل برای انتشار اطلاعات به زندانیان به عنوان چند افرادی که زندانی هستند باید گفت برلینگتون مطبوعات آزاد هستند که چپ خارج از حلقه. وقتی گفته یک خبرنگار که یک زندانی گفت که او نمی باید دسترسی به گزارش های خبری پس از رفتن به مستند اسمیت گفت: “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما گام تا جریان اطلاعات در این ویروس خاص.”

طرفداران برای تماس بیشتر اقدامات کاهش

روز جمعه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در ایالت ورمونت به نام وزارت اصلاحات و رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات دوباره به اقدامات گسترده برای کاهش ورمونت جمعیت زندانیان و کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 در امکانات. این شامل:

  • تعیین پزشکی کردند برای زندانیان که در حال سالمندان و پزشکی به خطر بیافتد.
  • سفارش تست در همه correctional facilities.
  • انتشار هر کسی که در زندان بر ویژگی های تخلف و می توانید با خیال راحت دوباره وارد جامعه است.

“مردم ما در زندان بودند و نه محکوم به رنج می برند و می میرند در یک بیماری همه گیر” آیتالله سیستانی-ورمونت نوشت: در موضوع پست توییتر جمعه.

ورمونت دولت کارمند اتحادیه نیز الزامی COVID-19 آزمون برای هر کارمند اهل بیت مقیم و یا بیمار در حال حاضر مشغول به کار و یا مستقر در ورمونت 24/7 تسهیلات.

اسمیت گفت که در حالی که ورمونت تست قابلیت شدند و قوی آنها نامحدود نیست. خارج از مکان های که در آن وجود دارد شیوع او گفت: “باید وجود داشته باشد یک دلیل برای تست.

“ما تا به حال کارکنان و یا زندانیان تست مثبت و در عین حال در هر امکانات دیگر اما ما آماده هستیم به جهانی آزمون: اگر ما یک مورد یا موارد در آن امکانات” اسمیت گفت.

او همچنین گفت که وزارت اصلاحات در حال انجام بهترین خود را برای آزادی زندانیان به جامعه در صورت امکان و امن است. این بخش را “تهاجمی تلاش” به جای و آرام برخی از محدودیت ها به طور معمول در محل از جمله که در آن یک فرد ممکن است به زندگی یک بار منتشر اسمیت گفت. اما مقامات هنوز هم با توجه به قربانیان جرم و جنایت زمانی که به دنبال آزاد کردن یک زندانی.

اسمیت گفت که بسیاری از حدود 100 زندانی که بیش از 60 باید محکومیت برخی از ورمونت جدی ترین جنایات.

“این مردم هستند که به جامعه ما خطرناک” اسمیت گفت. “ما قصد داریم به انتشار این افراد است.”

کمک: مارس McCullum مطبوعات آزاد تحریریه.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>