30th سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه دختران تیم بسکتبال

چگونه تیم انتخاب شدند

برای 30 سال متوالی رایگان مطبوعاتی وزارت ورزش بار دیگر scoured دولت برای آن برتر دختران دبیرستان بسکتبال, بازیکنان, تماس با مربیان و رسانه ها از پایان یک ورمونت دیگر به سادگی آنچه ما امیدواریم که یک تیم به نمایندگی از بهترین دولت را ارائه کرده است.

و مثل همیشه این کار در کم لیست پایین به اول و دوم تیم ها به علاوه یک دسته از محترم اشاره می شود هرگز هر گونه آسان تر است. در پایان روز از آن باقی مانده ذهنی, روند, اما یکی از ما انجام با غرور و افتخار بزرگ و مراقبت است.

* * * * *

تیم اول

MEKKENA بوید

چاپلین دره ارشد

5-پا-8 گارد

بازیکن: مترو بخش بازیکن سال بوید را غریزه قاتل مجهز به Redhawks به برنامه ششم شکست نخورده فصل به طور منظم در نه سال. بوید بهبود عبور خود شد و حتی craftier با توپ-حمل و نقل و تبدیل به یک 3-نقطه تیرانداز از خفا (38 80 از راه دور) به طور متوسط 13.9 امتیاز 3.6 ریباند 4.4 کمک و 4.0 دزد یک بازی در حالی که تیراندازی 49 درصد به طور کلی از کف. بوید رهبری به Penn State در پاییز به عنوان یک ترجیح پیاده روی در.

مربی یوت اتلی در بوید: “از پایان سال گذشته او ساخته شده ذهن خود را که او واقعا می خواستم به یک بازیکن بسکتبال کالج. و او غیر قابل توقف در این سال او خیلی خوب بود.”

جوزی CHOINIERE

St. Johnsbury ارشد

5-پا-8 گارد

بازیکن: اول-تیم انتخاب برای BFP همه دولت سه سال در حال اجرا Choiniere تابیده در صورت هر دفاعی نگاه قابل تصور است. همه کاره گلزن با محدوده که به طور متوسط 19.6 امتیاز 7.6 ریباند 2.8 کمک و 3.0 دزد یک بازی Choiniere به طور کامل در آغوش یک نقش رهبری و نقش تعیین کننده ای در توسعه این تیم جوان هسته. او به پایان رسید او حرفه ای شماره 2 در تاریخ برنامه با 1,359 امتیاز.

مربی جک دریسکول در Choiniere: “او به طور متوسط 20 امتیاز یک بازی با وجود گرفتن همه بهترین دفاعی توجه هر شب. همه آشغال دفاعی که ما دیدم و او هنوز هم قادر به تولید و او یک کار بزرگ شامل هم تیمی های او.”

RYLEIGH COLOUTTI

Fair Haven junior

5-پا-7 گارد

بازیکن: با سختی رقابتی لبنی و کار خستگی ناپذیر اخلاق Coloutti رهبری Slaters به برنامه را برای اولین بار شکست نخورده فصل دوم back-to-back بخش دوم تاج (مشترک با هارود). حجم تیرانداز ساخته شده است که 10 3-اشاره گر در یک playdown پیروزی Coloutti به طور متوسط 22.0 امتیاز 3.7 ریباند و 3.1 کمک یک بازی در حالی که 77 درصد پرتاب آزاد تلاش در 23 بازی. او پیشی گرفته 1,000 حرفه امتیاز در ژانویه.

مربی Kyle ویلسون در Coloutti: “من فکر می کنم چیزی دریافت نمی کند به رسمیت شناخته شده به عنوان مقدار است چگونه تکمیل یک بازیکن بسکتبال Ryleigh تبدیل شده است. او یکی از بهترین کلی بازیکنان در دولت است.”

کاترین GILWEE

چاپلین دره junior

5-پا-8 گارد

بازیکن: تکرار انتخاب به BFP همه دولت اول تیم Gilwee ادامه به بازی بی امان فشار دفاع پرت کردن به موقع کمک و حل اوایل فصل تیراندازی رکود با تمرین اضافی — همه با ایثار رفتار است. Gilwee فصل آمار خط (9.6 امتیاز 4.5 کمک 2.5 دزد یک بازی) شامل 19 امتیاز و یک مدرسه-رکورد 12 کمک در مقابل اسکس و پنج سه ماهه اول 3-اشاره گرها در مقابل South Burlington در طول یک حرفه ای-بالا 21-نقطه عملکرد در back-to-back جاده مسابقات.

مربی یوت اتلی در Gilwee: “این چیزهای کوچک او برای ما که همیشه نشان می دهد تا بر روی ورق آمار. او هرگز دست می دهد و او با خونسردی او را نمی لرزاند. او واقعا بزرگ بسکتبال مغز است.”

بیشتر: CVU ستاره کاترین Gilwee شفاهی متعهد به UVM بسکتبال زنان

اولیویا ROCKWOOD

ویندزور ارشد

5-پا-5 گارد

بازیکن: مطبوعات آزاد و همه دولت-اولین-تیم انتخاب به عنوان سال دوم دبیرستان Rockwood نتیجه یک standout چهار سال اجرا با 1,871 امتیاز و روزنامه “Miss بسکتبال” افتخار. در پیشرو کت زرد به 17-3 به طور منظم فصل رکورد این زمستان Rockwood به طور متوسط 21.2 امتیاز 6.4 ریباند 5.3 کمک و 5.6 دزد یک بازی در حالی که تیراندازی 49% از کف و ارتکاب فقط 23 گردش. Rockwood او آغاز می شود hoops کالج حرفه ای در مین در پاییز.

مربی بروس مک کی در Rockwood: “او یک فرد به مربی او همه چیز را به خوبی و با او بازی راه حق. من نمی توانم صبر کنید برای دیدن آنچه که او می تواند انجام در مین است.”

Mسنگ: ویندزور اولیویا Rockwood به نام مطبوعات آزاد’ Miss بسکتبال

* * * * *

دوم تیم

جولیا BLANCK

چاپلین دره ارشد

5-پا-11 جلو

بازیکن: یک frontcourt بازیکن که فرار طبقه نگهبانی در محیط و در رنگ Blanck ثابت خود را به عنوان یک ارزش و قابل اعتماد استارت با تطبیق پذیری کارکنان مربیگری craved. بازی حدود 17 دقیقه یک بازی با توجه به CVU را عمق و تعداد گسترده ای-حاشیه پیروزی Blanck به طور متوسط 8.3 امتیاز 4.8 ریباند 2.1 دزد و 1.4 بلوک یک مسابقه برای D-I را دانه بالا.

مربی یوت اتلی در Blanck: “او درصدهای عالی شد و او واقعا کارآمد و انجام کار کثیف. او را برداشت تا شل هنگامی که ما نیاز به.”

کون بزرگ BURGESS

Rutland ارشد

6-پا به جلو

بازیکن: ثابت و دشوار در رنگ بورگس به طور متوسط 12.7 امتیاز 8.2 ریباند و 1.0 بلوک یک بازی در حالی که تیراندازی 53 درصد از این زمینه است. خود خواهی و هوشمند به خصوص در هنگام مواجهه با دو تیم بورگس فرمان حضور در داخل نه تنها اندازه او اما جامد رفت و آمد دست های خوب و توانایی را به پایان برساند و با هر دو دست. او بالغ بر دو هشت-دو برابر این زمستان بود و حرفه ای-بالا 18 تخته مقابل برتلبرو.

مربی Nate Bellomo در بورگس: “او نقطه کانونی و او صدای بسیار جوان تیم است. (هم تیمی) در پاسخ به او. او احتمالا قوی ترین بچه من تا به حال در این برنامه است.”

نوئل لیون

اسکس ارشد

5-پا-8 رو به جلو

بازیکن: در یک تیم متعادل و در یک سیستم بدون موقعیت لیون ظهور به عنوان یکی از رفتن به بازیکنان برای اورلئانز (18-3) D-I شماره 2 دانه را دیدم که هشت برد بهبود بیش از فصل قبل است. به طور متوسط 10.3 امتیاز و 6.3 ریباند یک بازی هر دو تیم اوج لیون یک تهدید بود از 3 نقطه خط دفاع خوب بود و قابلیت اجرا در اسکس است, uptempo, سبک.

مربی شان مونتاگ در لیون: “او فقط به نظر می رسید واقعا گرفته شده با همه چیز — با بازی او چگونه این تیم انجام شد. او لیزر متمرکز شده من واقعا تحت تاثیر قرار. او با اعتماد به نفس زیادی.”

TIA مارتینز

دریاچه منطقه junior

5-پا-4 گارد

بازیکن: دو زمان سرمایه بخش بازیکن سال مارتینز به طور متوسط 16.7 امتیاز 2.8 ریباند 2.8 کمک و 1.9 دزد یک بازی به صورت عمیق و با استعداد رنجرز (19-2) بخش سوم دانه بالا. همیشه به دنبال راه هایی برای به ریز لحن او بازی در ورزشگاه مارتینز سرآمد با تصمیم گیری و دیدم از راه های مختلفی برای نمره — فراتر از قوس اواسط محدوده جامپر درایو به حلقه و گاه به گاه دونده.

مربی جو هوستون در مارتینز: “او واقعا IQ بالا برای بازی و می بیند زمین واقعا خوب است. و او از ترس به سوال بپرسید و به بهبود به عنوان یک بازیکن است.”

کریستن VARIN

برنج ارشد

5-پا-7 گارد

بازیکن: یک گلزن با محدوده زمانی که او برای اولین بار وارد به عنوان یک دانشجوی سال اول Varin تبدیل به یکی از دولت بهترین تمام اطراف بازیکنان. دو سال کاپیتان Varin سرآمد در توپ-دست زدن به بهبود او شات کردن دریبل و سختی شامل یک درایو-و-پا زدن بازی در این فصل است. Varin به طور متوسط 15 امتیاز 8.0 ریباند 3.0 کمک و 3.0 دزد یک بازی برای یک shorthanded برنج تیم ملی.

مربی Aurie Thibault: “او همه چیز را می کند. او می شود loose balls او می شود ریباند او را بدون خود خواهی او یک تیرانداز بسیار عالی و عالی تصمیم گیری است. او قطعا یک مربی بازیکن برای اطمینان حاصل کنید.”

* * * * *

محترم اشاره

Lauryn کوچه, کوه آبی ارشد رو به جلو

Maryn Askew, چاپلین دره ارشد گارد

الیزابت بیلیغرب Rutland junior جلو

اما بارکر, Burlington, ارشد رو به جلو

کوین بردمن, چاپلین دره ارشد گارد

کورتنی Brewster, Fair Haven junior جلو

میا Cooper, هارود ارشد رو به جلو

Caitlyn Dasaro, آبفا-St. Albans junior گارد

فضل Davis, Thetford, ارشد گارد

Riann فورتینشمال کشور junior جلو

هیلی Goodwin, اواسط ورمونت مسیحی دوم گارد

کارول هربرت, با مته سوراخ کردن و برتون junior جلو

چوپان Johnston, کوه ابراهیم ارشد گارد

Caitlyn Luitjensکوه منسفیلد ارشد گارد

فضل Maharکوه آنتونی ارشد گارد

Tanum Nelson, هارود دوم گارد

پیج پیرسمردمان ارشد گارد

پیج زمستان, Essex دوم گارد

تبدیل شدن به یک عضو از ورمونت تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه در https://bit.ly/2MGSfvX.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

اخیر BFP همه تیم دولت

2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015

اخیر مربیان’ همه تیم های لیگ برتر

2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>