30th سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه پسران تیم بسکتبال

چگونه این تیم انتخاب شد

برای 30th, زمستان در یک ردیف رایگان مطبوعات ورزشی بخش scoured دولت به دنبال ورمونت برتر دبیرستان پسران بازیکنان بسکتبال رسیدن به مربیان و رسانه ها به جمع آوری آنچه ما امیدواریم که یک گروه نشان می دهد که بهترین دولت ارائه کرده است در چوب جنگلی.

در این سال مجموعه متفاوت است.

نه برنامه های نشان داده شده در اول دو تیم — و 22 مدارس کل — پوشا من بخش به بخش چهارم از بالا به ثمر رساند سپاه پاسداران مانند ما جدیدترین آقای بسکتبال برنج را Michel Ndayishimiye و دفاعی به جلو ورزشی بال بازیکنان و مردان بزرگ که می توانید انجام یک کمی از همه چیز.

مثل همیشه کار پیرایش لیست اول و دوم تیم به همراه بازیگران محترم ذکر شده است هرگز آسان است. در پایان روز از آن باقی مانده ذهنی, روند, اما یکی از ما انجام با غرور و افتخار بزرگ و مراقبت است.

تیم اول

جنسن دالی

Burlington ارشد

6-پا-4 جلو

بازیکن: صاف و کهنه با skillset که اجازه داده او را به بازی هر موقعیت در طبقه دالی تصرف نقش اسب دریایی’ رهبر بلامنازع در سال چهارم خود را با تیم اول دانشگاه یا دانشکده برنامه. او اندکی 15 ppg و 9 rpg با 51% موثر تیراندازی متوسط تقویت شده توسط خود را در داخل و خارج تطبیق پذیری است. دالی نیز برگزار تمایز منحصر به فرد بودن برلینگتون (ابهامزدایی) را از گزینه های بالا در بلوک و برای شکستن فشار دهید.

مربی تام بارون در دالی سیتی: “او فقط رفتن به خارج وجود دارد انجام چیزی او — او یکی از آن دسته از بچه ها که می دانستند چه کسی تا به حال انجام در هر وضعیت. او می تواند اجرا نقطه و صحبت کردن با هر کسی از طریق هر مجموعه ما بود.”

میشل NDAYISHIMIYE

برنج junior

5-پا-10 گارد

بازیکن: Ndayishimiye متناوب resume این زمستان بود و دقیقا آنچه که او را دست پایین انتخاب برای این سال آقای بسکتبال: 26.9 ppg, 6.9 rpg 4.9 apg و 2.9 spg. حجم تیرانداز که نمی نیروی جرم که همیشه به تاریخ و گارد نقطه تا به حال یک فصل-بالا 48 امتیاز در برابر South Burlington, شات 52.4% از 2-نقطه محدوده و 36 درصد از 3 نقطه محدوده و خود را نجات داد بهترین اجراهای برای برنج و بزرگترین بازی های.

مربی پل Pecor در Ndayishimiye: “او تلاش می کند برای به دست آوردن همه درگیر و سپس من یکی در گوش او گفتن او ما نیاز به او را به ساقه. … شما به من نشان می دهد کسی که شاخه 50 درصد از کف — من می خواهم آنها را به ساقه در هر زمان تنها.”

بیشتر: برنج را Michel Ndayishimiye است که مطبوعات آزاد’ آقای بسکتبال برای سال 2020

اوان پارکر

South Burlington ارشد

6-گارد پا

بازیکن: آن را کمی اتفاقی که “بهترین تیرانداز در South Burlington, تاریخچه” با توجه به مربی یک کابوس بود برای مخالفان. اگر شما در سمت چپ پارکر باز, شات قرار بود در بیشتر از نه. ارشد شمارش 18.5 ppg, 4.5 rpg و 3 apg رفت و 45% از 3 نقطه محدوده و افتخار 58% موثر در صد از این زمینه است. مانع آسیب های پایین کشش او در ادامه به رشد با تشکر از پرتال تخصصی اولی IQ و دفاعی تعهد است.

مربی سل بایر-Pacht در پارکر: “اخلاق کار خود را و خود را آرام رانندگی … او کسی که همه همیشه مورد احترام همه را همیشه دوست داشتم. و آن را کمک به نوبه خود برنامه های ما در اطراف.”

کانر PHILBRICK

کوه منسفیلد ارشد

6-پا-6 به جلو

بازیکن: ارتباط بین یک سال بزرگ برای Philbrick, MMU تنها بازگشت استارت و یک سال موفق برای خانمها بالغ روشن بود از شروع. ماهر مرد بزرگ تولید با ثبات بیش از حد ارسال 16.8 ppg, 8 rpg و 1.4 kate makarow این زمستان در حالی که تیراندازی 78% از خط ناپاک. خطرناک خود را در اواسط محدوده بازی و آسایش رو به بالا ایجاد گزاف گویی کردن اجازه بقیه جرم به توسعه است.

مربی جف دیویس در Philbrick: “ما رفت جایی که او قرار بود به ما هجومی برای اطمینان حاصل کنید. همه می دانستند که او یکی از برترین گلزنان و او هنوز هم قادر به انجام. ما نمی پیروزی در 13 بازی بدون او قادر به انجام آن است.”

لوگان WENDELL

St. Johnsbury ارشد

6-پا-1 گارد

بازیکن: مربی او نمیفهمد ارشد گارد نقطه ممکن است کرک 1,000 حرفه امتیاز در پلی آف تنها برای Wendell به هفته قبل از آن وجود دارد — از جمله خود بود رگه رقابتی و عالی فصل نهایی با Hilltoppers. وندل پمپ در 24.4 ppg با 5.3 rpg 3.2 apg و 2 spg در حال ظهور به عنوان یک lights-out به ثمر رساند تهدید پس از فارغ التحصیلی از 2019 آقای بسکتبال برنده الکس کارلایل به رهبری SJA به D-I نهایی.

مربی دیوید McGinn در Wendell: “به خصوص در اوایل زمانی که او را با مته سوراخ ضربه های زیادی به ثمر رساند مسئولیت خود تعداد آنها پر زرق و برق. این تیم اجازه زمان برای رشد در اطراف او … سپس به عنوان او شروع به توزیع بیشتر آن به ما کمک شود کارآمد تر.”

تیم دوم

اشعیا بیکر

Hazen در تاریخ

5-پا-10 گارد

بازیکن: لوح انتخاب به عنوان دانشجوی سال دوم بیکر در ادامه همان مسیر رو به بالا در سال 3 با Wildcats برای تبدیل شدن به یکی از ایالت نخبگان گلزنان در هر بخش که توسط غالب 31-نقطه عملکرد در برابر D-دوم runner-up مونپلیه. انجام آن همه گارد پمپ در 24.6 ppg با 5.7 rpg 3.5 spg و 3.3 apg ضربه زدن به پایین 42 درصد از شانس خود را از محدوده و 84% از موسسه خیریه راه برای Hazen است کسیکه ساز و برگ.

مربی هارون تپه در بیکر: “او بهترین بازیکنی است که من تو را دیدم در D-III یا D-IV این سال است.”

تایلر GAMMON

South Burlington, junior

6-پا-2 جلو

بازیکن: بازی تخته نرد شد پلاگین-او-در-هر نقطه ستاره به صورت گرگ در فشار خود را به بخش نیمه نهایی با مهارت های مالیاتی یک دفاع به عنوان یک گلزن و یک بینی برای این توپ ساخته شده است که او یک ترور در انجمن. تاریخ و اغلب South Burlington, مهم ترین, بازیکن, قرار دادن 13.8 ppg و 9 rpg دوباره ارائه در داخل و خارج تهدید که سخت بود برای حساب.

مربی سل بایر-Pacht در Gammon: “او همیشه به حال موتور, موتور بدن اما او اضافه کرد: بسیاری از عضلات در offseason و آن را تبدیل او به این فیزیکی نمونه. راه او حمله بازی به طور مداوم … او نمی تواند یک بازی بد است.”

تایلر MOREHOUSE

چاپلین دره junior

6-پا-3 گارد

بازیکن: پس از آسیب زده سال دوم Morehouse نشان داد وعده برای یک برک آوت junior فصل و برای تحویل CVU آن را به عنوان نورد به بخش من چهار نهایی با تعادل عالی, چشم انداز و فراست. رشد سه اینچ و اضافه کردن برخی از جسمی بلوغ به بوت, نرم و صاف کردن توپ-کنترل رهبری Redhawks با 13.5 ppg, 5 rpg و 3.5 apg تیراندازی 38 درصد از فراتر از قوس و ماندن حتی-keeled در تمام زمانها.

مربی مایکل آزبورن در Morehouse: “در سمت توهین آمیز او ندارد از ضعف در هر منطقه — او می تواند نمره در هر سه سطح است. او خلاق و دان در اطراف حلقه است محدوده بزرگ و می تواند تبدیل در میانی.”

KOHLBY موری

Fair Haven junior

5-پا-9 گارد

بازیکن: موری ظهور به عنوان بهترین گلزن در یک متعادل Slaters تیم ملی که رفت 23-1 به تصرف خود در بخش II crown برای دومین بار در سه سال — و این کار را با چشم نواز بهره وری. به همان اندازه راحت در نقطه یا خاموش کردن توپ او به طور متوسط 14 امتیاز در فقط 11 عکس یک بازی هدف قرار دادن 40 درصد از 3s در حالی که با اضافه کردن 4 apg و 4 rpg. موری نهایی لحظه آمد در نیمه نهایی هنگامی که او را به آتش کشیدند شمال کشور 30 امتیاز در 12 عکس رفتن 7-از-9 از راه دور.

دستیار مربی لوقا Vadnais در موری: “او یک دو راهی دسته کوچک موسیقی جاز گارد که می توانید نمره و پاس به عنوان به خوبی به عنوان کسی و دوست دارد به بازی دفاع است.”

لئو RIBY-WILLIAMS

Montpelier, junior

6-پا-2 جلو

بازیکن: بالا-انرژی فوق العاده-ورزشی به جلو نخبگان rebounder و گلزن در حاشیه که پرش عکاسی به عنوان یک تهدید در فینال سوم از مبارزات انتخاباتی. Riby-ویلیامز توانایی به هر چیز نوک تیز فشار دفاعی ایجاد در انتقال و در حالت تهاجمی شیشه ای بود که یک سلاح برای Solons در ماه مارس خود را به بخش دوم نهایی با مخالفان اغلب دو-teaming او توپ. تاریخ ارسال شده در 13 دو-دو برابر به عنوان او به طور متوسط 12.8 ppg, 9, rpg, 2.2 apg و 1.5 spg.

مربی نیک پرورش در Riby-ویلیامز: “او فقط به ما می دهد توانایی برای انجام بسیاری از چیزهای بیشتر از اگر ما ندارد او را — در حمله نهایی و پایان دفاعی. او باعث می شود ما انتقال بازی بسیار پویا است.”

لوح

تامی بیکر, با مته سوراخ کردن و برتون ارشد گارد

Trevon Bradley, وینوسکی دانشجوی سال اول گارد

جو Buonannoمردمان ارشد گارد

تایلر Buxton, Middlebury, ارشد گارد

کایل کارتر, Rivendell, دوم گارد

یونس Cattaneo, Montpelier, دوم گارد

اندرو Cowan, St. Johnsbury, ارشد رو به جلو

اتان Harvey, چاپلین دره ارشد گارد

برایس Kington, Oxbow تاریخ و گارد

لیام Kelliherکوه ابراهیم ارشد رو به جلو

اوون james chick, U-32 در تاریخ به جلو

تایلر Millerick, Brattleboro, ارشد گارد

هریسون مورسووداستاک ارشد رو به جلو

سایر RameyFair Haven دانشجوی سال اول گارد

تایلر Ricker, Montpelier, تاریخ و گارد

ایان استیل, Danville, ارشد گارد

یعقوب Playstation, Williamstown ارشد گارد

Khalon تیلور, South Burlington, دوم گارد

تیلور یاتس, آبفا-St. Albans ارشد رو به جلو

جورج Zelmanکوه منسفیلد ارشد رو به جلو

گذشته تمام تیم دولت

2019: 29 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم بسکتبال پسران

2018: 28 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم بسکتبال پسران

2017: 27 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم بسکتبال پسران

2016: 26 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم بسکتبال پسران

2015: 25 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم بسکتبال پسران

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>