3 راه برای “دور” برای شکستن بهار در حالی که حفظ اجتماعی فاصله

کسانی که قصد دارد به یک سفر برای شکستن بهار در حالی که بچه ها از مدرسه ممکن است مدت طولانی است که لغو شد در حال حاضر. اما, وجود دارد راه را به “دور” در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله قوانین به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

برای Burlington منطقه مدرسه و بسیاری دیگر در سراسر ورمونت, رخصتی بهار است در هفته آینده, مارس 20-24.

در اینجا سه راه برای “سفر” در حالی که خود در انزوا.

ورمونت, Scenic Route رانندگی سفر

شما می توانید بسته تا خانواده و رانندگی سفر برای کشف جوانه زدن بهار در ورمونت. وجود مجموعهای از منظره treks از طریق دولت سبز کوه در عرض چند ساعت رانندگی از خانه. شما حتی می تواند بسته برخی از مواد غذایی برای سفر به جلوگیری از نیاز به ترک خودرو. یکی از چیزهایی است که می تواند روی حیله و تزویر است که یک توقف سرویس بهداشتی پس از پیش برنامه ریزی.

در اینجا مجموعه ای از برخی از دیدنی ترین byways که گذشتن از دولت است. درایوهای شامل سنگ دره خوش منظر Byway کانکتیکات رودخانه ملی Byway دریاچه چاپلین Byway مولی استارک خوش منظر Byway این Shires ورمونت Byway Mad River خوش منظر Byway و سبز کوه منظر Byway.

مسافران یک قله در سبز و Adirondack رشته کوه نمایش ها از دریاچه چاپلین, تحت پوشش, پل, تاریخی, سایت پارک ایالتی ورمونت دنباله طولانی و سبز و زمین های کشاورزی و یادآور چرا ورمونت است.

آموزش و پرورش می شود گنجانیده شده است به سفر. وجود دارد یک برنامه تلفن همراه برای کوه سبز Byway برای شنوندگان برای شنیدن مجموعه ای از 26 داستان های تاریخ و محیط زیست از هشت شهرستانها عمده در منظر byway مسیر.

کمپینگ در حیاط پشت خود را

آیا شما برنامه ریزی یک سفر کمپینگ برای شکستن بهار? کسانی که قصد ندارد به طور کامل خنثی شد. شما می توانید نگاهی به حیاط خود را برای یک محل به زمین یک چادر کباب ميدانی بیش از آتش و آواز آتش اردوگاه آهنگ. شما حتی می تواند خود را تزئین فضای خارج با چراغ های کریسمس و صرف زمان یادگیری صور فلکی. همچنین می تواند یک راه آسان برای دریافت به دور از دنیای دیجیتال برای یک زمان.

به نوبه خود به یک مقصد

تزئین خانه خود را به محل شما برنامه ریزی برای سفر و یا مقصد شما همیشه می خواستم به بازدید. شما می توانید محیط خانه منعکس محل آماده سازی و طبخ غذاهای منطقه ای و انجام یک پروژه هنر و صنعت مربوط به این منطقه است.

شما می توانید یک صفحه از یک Gilmore Girls قسمت که شما ممکن است می دانم که اگر شما شده اند بسیار آشنا با Netflix فروشگاه. زمانی که شخصیت روری نتواند در سفر به آسیا و مادر او تبدیل خانه خود را به یک سرزمین عجایب با سایت ها و آیکون های از فرهنگ تزئین اتاق. دو فصل kimonos و دسر سوشی. سازمان دیده بان فصل 7 قسمت 2 با عنوان “این چیزی است که شما مردمی برای ساخت هورا.”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>