3 دستگیر و در کشتار

ساحل طولانی — سه نفر دستگیر شدند که ممکن است باند مرتبط با تیراندازی مرگ a 33-year-old man در ساحل, پلیس گفت:.

مظنون هستند ژوئن لوپز, 20, طولانی, ساحل, بازداشت نزدیک به محل اقامت خود را در 1400 بلوک از خیابان سرو و رزرو اتهام قتل; Brandon گارسیا, 23, از هاوایین گادرنز بازداشت در خارج از محل اقامت خود در 1200 بلوک 216th خیابان و رزرو قتل و اقدام به قتل به اتهام; و ریچارد Frias, 20, از ساحل طولانی بازداشت شده در خارج از محل اقامت خود را در 1500 جلوگیری از استانتون محل و رزرو اتهام قتل و اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر به قصد فروش به گفته پلیس.

دستگیری آمد بین جولای 3 و 5 ژوئیه و مظنون بودند هر حال برگزار شد در این ساحل طولانی زندان در $2 میلیون وثیقه, پلیس گفت:.

Soktear Phuy کشته در تیراندازی در یک ساختمان آپارتمان در لانگ بیچ. پاسخ افسران یافت Phuy دروغ گفتن در یک حیاط با زخم گلوله به سینه اش کشته شده است.

تیراندازی گزارش شده حدود 7:40 بعد از ظهر 29 ژوئن در 1400 جلوگیری از افزایش Avenue, پلیس گفت:.

امدادگران او را به بیمارستان که در آن او درگذشت.

“دقیق انگیزه برای عکسبرداری است که در حال حاضر ناشناخته” پلیس در بیانیه ای گفت. “این حادثه در حال بررسي است به عنوان باند و مرتبط است.”

هر کسی با اطلاعات در مورد خواست شد به تماس با پلیس در 562 – 570-7244 یا جلو جنایت در 800-222-راهنمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>