2 آخر هفته جورج فلوید تظاهرات می بندد در جنوب کالیفرنیا در این زمان مسالمت آمیز

یک آخر هفته دوم از تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید به این نتیجه رسیدند یکشنبه, ژوئن 7, با ده ها تن از تظاهرات مسالمتآمیز در سراسر جنوب کالیفرنیا خواستار پایان دادن به خشونت پلیس.

رایگان از scuffling در میان ماموران و معترضان و غارت که همراه با اولین آخر هفته از تظاهرات بدون خشونت در سراسر کشور قدرتمند پیام محکوم سیستمیک نژادپرستی صف آرایی در برابر نژادی و بی عدالتی و خواستار عدالت کیفری اصلاحات غالب در لس آنجلس و در پاسادنا ریورساید هانتینگتون بیچ و پومونا.

در هالیوود, بزرگترین جمعیت از روز متوقف ترافیک در خیابان نزدیک به ساختمان کنگره سوابق ساختمان در اواخر بعد از ظهر تظاهرات سازماندهی شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

یک برآورد قرار داده و جمعیت در 10 ، 000 مردم است. دیگران را دیدم 20,000 تا 30,000.

این سری از تظاهرات مسالمت آمیز که به اوج خود رسید یکشنبه به مناسبت پایان یک هفته ماموریت در منطقه لس آنجلس برای بسیاری از نیروهای گارد ملی را به حمایت شهرستان افسران و دیگران در منطقه به عنوان ناآرامی های مدنی هایش در اولین تظاهرات تجلیل فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در روز یادبود.

یک ویدیو از این حادثه نشان داد در حال حاضر-افسر سابق پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه قبل از او درگذشت. چوین و سه نفر دیگر از شرکت اخراج پلیس دخیل در این پرونده اتهامات. فلوید, 46, بوده متهم به عبور از تقلبی $20 bill.

او تاکنون سوگواری در سراسر جهان است.

“من اینجا هستم در 60 مبارزه برای همان چیزی که مامان من بود وقتی که من 8,” ملیندا مارتین از Moreno Valley گفت: در حالی که راهپیمایی در کنار رودخانه.

یک گروه متنوع از حدود 150 مردان و زنان دست تکان داد نشانه ها با توانمند سازی پیام ها و شعار می دادند “Black lives matter” در سایه هانتینگتون بیچ اداره پلیس یکشنبه. این گروه همچنین قرائت اسامی آفریقایی آمریکایی کشته در برخورد پلیس در سراسر کشور است.

سازمان رندی رایت یک تازه کار اعتراض planner گفت که او توسط مردم در انتخابات یکشنبه, اما مطمئن شوید که کسانی که نشان داد تا برای حمایت از این باعث شد بخشی از “اکثریت خاموش” یک بازی ریچارد نیکسون رئیس جمهور معروف شرح حومه سفیده که از سایتهای تظاهرات در 1960s.

“این مردم ترسیده بودند به صدای نظرات خود را در مورد خشونت پلیس” Wright گفت. “مردم عصبانی بودند در این هفته و ما می خواهیم به کانال که خشم به چیزی خوب است.”

در کنگره ایالات متحده هارلی Rouda که نشان دهنده ساحلی جنوب غربی بخش هایی از اورنج کانتی مشترک با جمعیت خود را تجربه سفر به مونتگمری آلاباما با Congressman John Lewis و یادگیری در مورد lynchings و جنبش حقوق مدنی.

“ما باید به دنبال جلوگیری برگشت و گفت: “نگاهی به پیشرفت های ساخته ایم'” Rouda گفت: “و به جای آن به خود می گویند, ‘نگاه چقدر دورتر از ما باید برود.'”

رایان گوزن از ساحل طولانی و 13 ساله دختر ایستاده در بتن لبه پشت, گروه, گوزن شمالی برگزاری یک نشانه است که خواندن ، “جیم کرو جدید, Jim Crow. کل سیستم را برای رفتن!”

گوزن شمالی که گفت او شده است به تظاهرات در سراسر منطقه لس آنجلس در روزهای اخیر گفت: تماشای تظاهرات در نهایت به تشدید لغو کردند با پلیس چپ او احساس نا امید کننده است. شاهد تظاهرات مسالمت آمیز اما مثل یک در هانتینگتون بیچ یکشنبه, “شما احساس می کنید مثل تغییر امکان پذیر است,” او گفت:, “و این که تغییر در راه است.”

در جای دیگر در شهر معترضین بازگشت به ساحل شهر اسکله برای دومین روز متوالی نیز برگزاری علائم و رله پیام امید و قدرت در میان بار پر سر و صدا برای مردم سیاه و سفید.

صدای بلندگو در ماه مارس در ریورساید در ضمن انجام همان ضرورت به عنوان کسانی که انعکاس سراسر مینیاپولیس, نیویورک, واشنگتن و فیلادلفیا که در آن هزاران نفر بر هزار نفر خواستار عدالت برای فلوید در حالی که خواستار تغییرات گسترده به تاکتیک های پلیس.

از کنار رودخانه را Fairmount پارک که در آن حداقل, حضور پلیس دیده می شود می تواند در تعداد انگشت شماری از سخنرانی برنامه ریزی شده جمعیت راهپیمایی تاریخی دادگاه در خیابان اصلی که در آن helmeted مقامات برخی از حمل باتوم بر نامیده می شدند برای حفظ صلح است.

با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم یک نگرانی تقریبا همه معترضان ماسک عینک هر چند اکثر آنها ظرف شش پا را از گروه دیگر.

به عنوان پرچم پرواز نیمه کارکنان سربار Nanice احمد 48 گفت: با وجود بحران بهداشت و او یک زن خاورمیانه ای که می گوید: او مواجه شده است و تبعیض مورد نیاز برای ایستادگی در برابر نژاد پرستی.

“تجمع امروز,” او گفت: “باید به نمایندگی از قرار دادن که عشق و حمایت را به عمل و به ادامه حمایت از سیاه و سفید, صدای.”

معترضان منتقل همان احساسات در کامپتون در روز یکشنبه شاید منحصر به فرد ترین تظاهرات نشده است.

همراهی کردن Towne Center درایو souped تا موتور سیکلت و یک کاروان از حدود 200 اتومبیل و چندین equestrians گرد هم آورده محلی اسپانیایی و جوامع به صورت یک درایو بعد از ظهر به مرکز شهر لس آنجلس و مقر پلیس لس آنجلس را به چالش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

“من رنگ است و نه یک جرم و جنایت” خواندن نشانه ای برگزار شد تا در مقابل مارس.

“بی عدالتی در هر نقطه یک تهدید است در همه جا” جزئیات دیگر خواندن کلمات از کشته رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1963 “نامه ای از زندان بیرمنگام.”

نوجوانان از حد نسل جوان از یکی از بزرگسالانی که به وضوح به یاد بیاورید پادشاه معروف preachings سازماندهی یک رویداد در یک توقیف ونیز کلیسا نه تنها به تتم کسانی که فوت کرده اند در دست پلیس و همچنین به منظور جلب توجه به gentrification در جنوب کالیفرنیا.

با اولین کلیسای باپتیست ونیز در پشت آنها اعضای ونیز دبیرستان 2019 کلاس به نام 110 ساله ساختمان نمایندگی از شایع gentrification است که از طریق ونیز در دهه های اخیر.

بیش از 500 نفر گوش به پیام خود را.

برای چند سال طول تاریخ کلیسا بوده است که نقطه کانونی از یک نبرد در دریا جامعه است. دو سال پس از کلیسای 2015 سازندگان: این وستمینستر خیابان ملک فروخته شد به یک شرکت هولدینگ های مربوط به رسانه ها مغول جی Penske.

چند واحد توسعه و برنامه ریزی شده است برای بسیاری.

“ما این نقطه را در یک تاریخی سیاه و سفید محله در اواکوود” گفت: Soni لوید یک معلم تاریخ در ونیز که با کمک خود دانش آموزان سابق سازمان یاد کرد. “این کلیسا بوده است که محل وحدت – اما در حال حاضر آن را در معرض خطر است.”

در علاوه بر این به چند سخنرانی و نماز و آهنگ ها توسط آمریکایی های بومی ساکنان نزدیک به نه دقیقه لحظه سکوت مشاهده شد و در حال حاضر جهانی حرکت در تظاهرات نماد مقدار زمان چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن.

“تاریخ تکرار” لوید گفت. “ما هستند که می توانید تغییر دهید که تاریخچه و آن شروع می شود در این لحظه است.”

کارکنان نویسندگان رایان کارتر و جاش روزن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im