29 سالانه مطبوعات آزاد همه دولت هاکی تیم

چگونه این تیم انتخاب شد:

برای 29 سال در یک ردیف رایگان مطبوعات ورزشی بخش جستجو در این دولت به دنبال ورمونت, بهترین دبیرستان پسران هاکی standouts رسیدن به مربیان و رسانه ها به کامپایل یک گروه است که ما امید نور افکن, بهترین دولت برای ارائه بر روی یخ.

ما در بر داشت با تدبیر دو راه جلو با جن-دست زدن به رهبری و مهارت های برای مطابقت با. ما در بر داشت صاف قادر defensemen که می تواند مانع حمله تعدادی از راه هایی و نیز تفاوت در این عملیات منطقه. ما در بر داشت goaltenders که در سمت چپ تیم مخالف تکان دادن سر خود و فشردن چوب خود را در ناباوری بیشتر از نه.

مثل همیشه کار پیرایش لیست اول و دوم تیم به همراه بازیگران محترم ذکر شده است هرگز آسان است. در پایان روز از آن باقی مانده ذهنی, روند, اما یکی از ما انجام با غرور و افتخار بزرگ و مراقبت است.

تیم اول

ATTICUS EIDEN

استو

ارشد رو به جلو

بازیکن: نترس به اجازه پرواز از هر نقطه در حمله منطقه Eiden تا به حال یک استعداد برای تبدیل چه می تواند بوده ام iffy خارج از جعبه شانس به اهداف در بیاد برای استو آن را به عنوان نورد به D-I نهایی. جناح رهبری اظهارات در اهداف (28) و امتیاز (53) توسط pouncing در goalies که نیست در بازی با یک شوت زیبا که او می تواند در هر بخشی از شبکه است.

مربی آدرین ملروز در Eiden: “Atticus از طریق و از طریق یک گلزن است. شما جن در چوب خود را در مقابل خالص آن را برای رفتن به پشت net. او می خواند goalies واقعا خوب است.”

بیشتر: Make-A-Wish همه ستاره هاکی کلاسیک: Vermont فهرست اسامی تعیین شده برای سال 2020 مسابقه

فین O’HARA

هارود

دانشجوی سال دوم به جلو

بازیکن: ورمونت بهترین گلزن ء the Highlanders’ اجرا به بخش II crown با عظیم 34 اهداف و 29 کمک می کند. O’hara کردم بیشتر از 6-پا-قاب 2 — matchup یک کابوس برای بسیاری از دفاع به دلیل تحرک و سرعت و شوت ویرانگر با انتشار سریع سرعت و دقت در مناطق خطرناک بین محافل.

مربی یعقوب ملات در o’hara: “او می تواند ضرب و شتم مردم در هر منطقه بر روی یخ. … خود را به ضرب گلوله تقریبا بی نظیر در سطح دبیرستان. او می تواند خود را سخت ترین ضربه محکم و ناگهانی به ضرب گلوله در داخل یک کیسه کاغذی.”

الکس TILGNER

استو

ارشد رو به جلو

بازیکن: موتور در بخش من را به ثمر رساند بالا خط Tilgner دست آورد لیگ بازیکن سال جایزه برای فرمان او در تمام 200 پا از میدان یخ بازی. او جفت پا سرعت با hard-nosed اخلاق کار و شجاع رگه رقابتی به دندانه دار کردن تا 16 اهداف و 31 کمک چوب خود مهارت بسیار مهم در faceoff, دایره, فرار از منطقه دفاعی و یا راه اندازی هم تیمی.

مربی آدرین ملروز در Tilgner: “هر زمان که ما نیاز به یک هدف او هر دو گل آن را و یا راه اندازی Atticus (Eiden). اگر ما یک هدف او بود که آن را تا. اهداف خود بود را یک تا یک بسته بازی — که زمانی که او پا است.”

بیشتر: شماره 4 استو ناراحتی بالا-کشت اسکس برای رسیدن به اولین D-I هاکی پسران نهایی

دومینیک LISCINSKY

آبفا-سنت آلبنز

ارشد دفاع

بازیکن: تنها holdover پس از BFA فارغ التحصیل شد و سه دولت defensemen 2019, Liscinsky ناهموار ورزشکاری در 5-پا-11 و 190 پوند ساخته شده او را یکی از دولت را بیشتر می ترسید مدافعان به عنوان یک ارشد. او 5 گل و 10 پاس گل شامل چندین موقع بازی قدرت سهم شدند و این محصول به عنوان یک شات به عنوان دولت دیدم این زمستان. سه-ورزشي standout نادر بود چهار سال اول دانشگاه یا دانشکده بازیکن برای Bobwhites بیش از حد.

مربی توبی Ducolon در Liscinsky: “او پیشرفته دبیرستان بچه با قدرت فیزیکی خود را و او با ما بوده است برای چهار سال است. … او هدایت بسیار جوان خدمه و در پایان زمستان آن بسیار جامد خدمه.”

JASON SMITH

اسکس

ارشد دفاع

بازیکن: با وجود از دست رفته چند بازی به آسیب ادبانه و با استعداد اسمیت هنوز تولید 4 اهداف و 10 یاران از خط آبی. تا حدودی کوچکتر از یک defenseman او حداکثر خود اسکیت استعداد برای جلوگیری از هر گونه تماس با او نمی خواست و تبدیل به یک کابوس برای forecheckers. مهارت های خود را در جن او را خطرناک توزیع خارج از منطقه و یا حمل آن را در خود را پس از تعقیب کردن گردش حیاتی برای اسکس سبک بازی.

مربی کریس خط اسمیت: “زمانی که او در وجود ندارد یک بازیکن بهتر یا اسکیت باز در دولت است. هیچ کس سخت تر به بازی در برابر. در هر گردش آن را برای رفتن به بالا رفتن یخ با او.”

بیشتر: آبفا-St. Albans طوفان گذشته استو 4-1 برای 19th, پسران هاکی قهرمانی کشور

دن الیس

آبفا-سنت آلبنز

ارشد, دروازه بان

بازیکن: در چهارمین و آخرین سال به عنوان آبفا بالا netminder — برای اولین بار در این برنامه با توجه به مربی — الیس صرفا با قرار دادن یکی از دولت بهترین مبارزات توسط یک دروازه بان در پیشرو Bobwhites به بخش من تاج. الیس تبدیل دور 96.9% از عکس های او مواجه شده و به همراه داشت فقط 11 گل به نام مطبوعات آزاد’ آقای هاکی, فرمانده بازی ها با آرامش و تمرکز و جلا شات-توقف روش.

مربی توبی Ducolon در الیس: “ما تا به حال برخی از خوب goalies از اواخر سال. اما ما نداشته چهار زمستان از یک مرد. او شده است بسیار سازگار از روز 1.”

بیشتر: آبفا-St. Albans’ دن الیس است که مطبوعات آزاد’ آقای هاکی برای سال 2020

تیم دوم

RYAN کلارک

اسکس

تاریخ رو به جلو

بازیکن: کلارک به پایان رسید به عنوان Hornets’ بهترین گلزن اما تعداد کسانی که — 10 گل 12 کمک — زیر-فروش تاثیر او برای ساز و برگ که رفت 18-1-1 در فصل به طور منظم. یک تدبیر اسکیت باز با دید عالی, Clark بود و به همان اندازه قادر به تسلط در faceoff نقطه به ثمر رساند کلاه ترفند و یا کشتن چهار مجازات است. او تمام اطراف اعتماد خود را به رهبری مربی به این مقایسه های اخیر هورنت ستاره رایان جوان مطبوعات آزاد’ آقای هاکی دو سال پیش.

مربی کریس خط کلارک: “او بهترین بازیکن را بر روی یخ در تقریبا در هر وضعیت. هنگامی که شما نگاه کنید برای اجرای یک سیستم و یا یک بازی او معمولا بهترین مرد روی یخ برای آن.”

بیشتر: Vermont مربیان’ 2020 همه-لیگ دختران و پسران تیم های هاکی

اون پری

میلتون

ارشد رو به جلو

بازیکن: بهترین گلزن D-دوم runner-up میلتون بود تا در اولین فصل بازی در جلو خط و که پس از از دست رفته بیشتر از سال سوم خود را با دررفتگی زانو. همیشه hustling پری رونق در نقش جدید به لحن 16 اهداف و 14 کمک قادر به نفوذ توهین آمیز در منطقه بیشتر و افراط خود را خط خلاق اغلب قابل توجه زمانی که Yellowjackets نیاز به یک هدف بیشتر است.

مربی برایانت پری در اون پری: “او ندارد flashiness … او یک defenseman برای 10 سال هاکی است. برای او را به انجام این کار قرار داده تا نقاط است که او نشان می دهد که متعادل بازیکن او است.”

SKYLAR پلات

هارود

دانشجوی سال دوم به جلو

بازیکن: پلات هیولا سال برای بخش دوم شانزه برجسته برجسته-حلقه اضافه برنده در دولت نهایی — به علاوه یکی دیگر از 33 اهداف و 25 پاس گل او به عنوان نزدیک به آمار 60 نقطه علامت برای هارود. با بی نظیر چوب-حمل و احساس بزرگ برای بازی های پلات تابیده خواندن دفاعی فشار برای تصویب در زمان مناسب و یا دانستن زمانی که به حمله با linemate فین o’hara.

مربی یعقوب ملات در پلات: “آنچه شما واقعا می تواند در مورد او می گویند که مردم نمی دانند در حال حاضر ؟ سال دوم بچه نمایشنامه مثل او یک دامپزشک چاشنی.”

بیشتر: D-دوم پسران هاکی قهرمانی: پلات جیب OT برنده به عنوان هارود لبه های میلتون

DAEHAN McHUGH

برنج

تاریخ دفاع

بازیکن: McHugh را ثابت فوق العاده صاف حضور در خط آبی ساخته شده او را ضروری تکه ای از پازل سبز شوالیه آنها به عنوان انباشت اشیاء بدست آمده تا خود را برنده در نزدیک به دو دهه است. تاریخ و زمان متناسب با خود را بازی به نقاط قوت خود — یعنی فوق العاده خود را در اسکیت توانایی و تبحر دست زدن و حرکت جن. McHugh مشبک 3 گل و 13 پاس گل در حالی که فقط دو پنالتی دقیقه تمام زمستان.

مربی جری Tarrant در McHugh: “او یک بچه است که می تواند ورود مقدار زیادی از زمان یخ. او در آنجا ماند در خارج از جعبه و توانایی اسکیت بازی آن خارج از منطقه است. که سبک خود را از بازی”

تاکر استرنز

Middlebury

تاریخ دفاع

بازیکن: ناهموار قوی defenseman قادر به خاموش کردن مخالفان در منطقه دفاعی مایک رویز هنوز موفق به تولید 5 گل و 5 پاس گل از خط آبی برای یک ببر تیم است که به ندرت به ثمر رساند به صورت فله. یک عامل اصلی در هر دو تیم های ویژه تاریخ جویده تا دقیقه بر روی یخ و بنابراین با اعتماد به نفس به خصوص با جن در چوب خود را.

مربی درک بارتلت در استرنز: “او واقعا یک بازیکن کامل — دفاعی خود را به بازی و خود آگاهی خود هاکی حس. او به ثمر رساند برخی به موقع اهداف اما نقاط نگویید داستان کامل که او واقعا است.”

جکسون چکيده: سندرم اهلر

میلتون

ارشد, دروازه بان

بازیکن: بخش دوم بازیکن سال backstopped میلتون اولین قهرمانی-بازی اجرای از سال 1992 با صرفه جویی در صد بالای 95% و چهار shutouts بازده 22 گل در 21 شروع می شود. چکيده: سندرم اهلر چهار سال استارت پر خالص به طور موثر با ورزشی خود را قاب و با اتکا بر واکنش های زیادی و استعداد طبیعی به جلو موجب صرفه جویی در مردم انتظار نیست بیشتر goalies را. حضور او اجازه داده چه بوده است دفاع-اول برنامه به تمرکز در درجه اول در جرم.

مربی برایانت پری در چکيده: سندرم اهلر: “من انتظار داشتم که او را به سال است که او انجام داد. …جن عبور از خط آبی و او همه کسب و کار است.”

لوح

جلو

جیمز Bernicke, چاپلین دره ارشد

اوون Bonnette, آبفا-St. Albans ارشد

Jaden DuPreyبرنج دانشجوی سال اول

پاتریک Gaudreauلیندون ارشد

پارکر Gratton, آبفا-St. Albans ارشد

جوی McCoy, با مته سوراخ کردن و برتون ارشد

گرت Miccicheبرنج junior

هنری Paumgarten, استو junior

کانر Peet, برنج دوم

سام Rubmanبرنج junior

مارتین رودولفلیندون ارشد

چارلز Wiegand, Essex junior

دفاع

Ollie Hammond, هارود ارشد

Eren Cetinراتلند ارشد

Oli Paumgarten, استو ارشد

کایل Gilbert, Missisquoi ارشد

Riliey چوپانووداستاک junior

دانکن D’Olimpioلیندون ارشد

اوون Benoit, آبفا-St. Albans دوم

رایلی Hickeyبرنج ارشد

GOALIES

کارسون بارنزبرنج دوم

هنری گرینووداستاک junior

Zeke هوپر, Middlebury ارشد

اتان Simonds, با مته سوراخ کردن و برتون ارشد

بیشتر: 19th annual رایگان فشار دولت-تیم هاکی دختران

گذشته تمام تیم دولت

2019: 28 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم هاکی پسران

2018: 27 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم هاکی پسران

2017: 26 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم هاکی پسران

2016: 25 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم هاکی پسران

2015: 24 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم هاکی پسران

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>