19 جدید COVID موارد در سانتا باربارا شهرستان

موارد در لامپوک زندان همچنان در اوج به عنوان مجموع تعداد آلوده با COVID-19 صعود به 110 امروز از 99 در روز گذشته ، در میان آنها 80 زندانیان که در حال محدود در مناطقی که اجازه نمی دهد برای اجتماعی فاصله گفت: نیک خاک رس, Santa Barbara County بهداشت عمومی تکنسین اورژانس پزشکی که برای بازدید از زندان فدرال در روز چهارشنبه. سی و بیشتر در حال سپاه پاسداران است.

خاک رس مشغول به کار بود با اداره زندانها به منظور توسعه یک مرکز پزشکی با 22 تخت در هفته آینده یا دو. که فاز اول فاز دوم خواهد اضافه کردن تخت هر چند خشت گفت: آن اوایل به برآورد که چگونه بسیاری از مجموع موارد در زندان بود به احتمال زیاد به. باید هر زندانیان منتشر می شود آنها خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه. خاک رس مطمئن ماسک و دستکش در شواهد زمانی که او بازدید کرده و همچنین تمیز کردن وسایل برای زندانیان. اعضای خانواده زندانیان, اما, اند, ایمیل اخبار خبرنگاران با دقیقا برعکس اطلاعات است.

در سراسر بقیه Santa Barbara County, 19 نفر اعلام شد و در مجموع 354 از جمله 45 مراقبت های بهداشتی کارگران و یک مورد جدید در زندان شهرستان است. برک آوت با نژاد و قومیت بود که هنوز هم در آثار عامه مدیر ون فراموش-Reynoso به احتمال زیاد به در دسترس خواهد بود در هفته آینده. جنسيت داده است بیشتر روشن با 138 زنان و 232 نفر (به عنوان اختصاص داده شده در هنگام تولد). این فیلم از سه بيماران ناشناخته است.

کل آزمون در شهرستان باقی می ماند در یک بخش کوچکی از سانتا باربارا در کل جمعیت. خواهد شد که ضربه تا پنج برابر تا پایان مارس گفت: فراموش-Reynoso هر چند آن روشن نیست در صورتی که به معنای 50 دلار در هر روز به عنوان مخالف به اعلام 10 روز. و همچنین این شهرستان همچنان قادر به ارسال آزمون به ساکرامنتو و دیگر همکاران. سرولوژی آزمون که انتخاب کنید تا آنتی بادی تولید شده علیه coronaviruses به طور کلی ممکن است در دسترس خواهد بود در پایان تابستان او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>