181 لا کلانتر کارکنان تست مثبت برای coronavirus همراه با 660 زندان زندانیان

لس آنجلس لس آنجلس کلانتر گزارش روز شنبه که 181 کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از همه گیر شروع همراه با 660 زندان زندانیان.

با توجه به آمار منتشر شده صبح روز سه شنبه 586 کارکنان در حال حاضر در قرنطینه و 1,018 باید بازگشت به کار پس از قرنطینه.

در زیر مجموعه ای از آمار کلانتر یک تمایز بین کارکنان که “سوگند” پرسنل و کارکنان که “حرفه ای” — غیر نظامی — پرسنل.

از 181 کارکنان که تست مثبت 134 سوگند هستند و پرسنل باقی مانده کارکنان حرفه ای است. از 586 کارکنان در حال حاضر در قرنطینه 441 سوگند هستند و پرسنل باقی مانده کارکنان حرفه ای است. و از 1,018 کارکنان که بازگشت به کار پس از تهدید و 669 سوگند هستند و پرسنل باقی مانده کارکنان حرفه ای است.

در زندان سیستم 5,217 زندانیان در حال حاضر در قرنطینه و 346 در انزوا. از کسانی که در انزوا 266 باید آزمایش مثبت و مانده آزمایش شده اند اما نتایج در حال بررسی است.

جداسازی تعریف شده است به عنوان “افرادی که دارای درجه حرارت از 100.4 و یا بالاتر هستند و برگزاری نمایشگاه علائم عفونت دستگاه تنفسی فوقانی” در حالی که قرنطینه برای “افرادی که تماس نزدیک 10 دقیقه یا بیشتر با یک فرد در حال حاضر تحت نظارت.”

اطلاعات بیشتر در دسترس است در بخش coronavirus به روز رسانی صفحه https://lasd.org/covid19updates.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>