17 اضافی Covid-19 موارد نزدیک به نیمی از آنها لامپوک زندانیان زندان

وجود دارد 17 اضافی COVID-19 نفر در شهرستان سانتا باربارا امروز — هفت که افراد زندانی در لامپوک زندان فدرال — که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به 284.

به طور کلی موارد در سانتا باربارا شهرستان باید تمایل به کاهش هفته گذشته به جز در مورد لامپوک ، تعدادی از زندانیان در حال سقوط بیمار با این ویروس در حال رشد روزانه و در حال حاضر حساب برای بیش از 20 درصد از شهرستان موارد است.

از 17 مورد جدید یکی بود در سانتا باربارا, 12 در لامپوک سه در سانتا ماریا و یکی در ارکوت. دو نفر از آنها بین سنین 18-29 سال, هشت شدند بین سنین 30-49 سال, پنج نفر بین سنین 50-69 سال و دو تن از آنان مسن تر از 70.

از همه 284 موارد 124 نفر در حال نقاهت در خانه 40 نقاهت در بیمارستان 15 نفر از آنها در واحد مراقبت های ویژه 109 باید به طور کامل بهبود یافتند و نه در حال انتظار به روز رسانی. دو نفر فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>