از 16 رستوران در خدمت بهترین بال بوفالو در منطقه لانگ بیچ

در روز زمانی که دایناسورها در زمین پرسه می زدند و ما کردیم تا حیاط خلوت وبر به جشن چهارم جولای — سالگرد آزادی ما و آزادی ما می خواهم به طبخ همبرگر و هات داگ در کوره. ما می دم Everests از سالاد کلم و سالاد سیب زمینی. و خداوند می داند که ما می نوشیدن آبجو مقدار زیادی و تعداد زیادی از آبجو از طولانی فراموش شده مارک با نام مثل قدیمی میلواکی Pils, Rheingold المپیا و Jax. کف دار خاطرات همه.

ما هنوز هم خوردن همبرگر و سگ و نوشیدنی ما آبجو در مقادیر فراوان. اما این روزها به پانتئون از کباب کردن ظروف برای مصرف در clucking انبوه می آیند چهارم ما باید اضافه کنید بسیار دوست داشتنی بوفالو بال مرغ. این یک تازه وارد نسبت با نزدیک-در وسواسی زیر است.

بوفالو بال مرغ اختراع شد در لنگر بار در بوفالو, نیویورک, on Oct. 30 سال 1964 توسط صاحب Teressa Bellissimo در پاسخ به یک بیش از حد حمل و نقل از بال مرغ دستور شوهرش فرانک (که تا به حال می خواستم پشت و گردن خود را برای سس اسپاگتی). این تند سرخ شده نوار اسنک در رفت و تبدیل به یکی از قطعی میخانه مواد غذایی از 20 (و در حال حاضر 21) بود. همراه با nachos در سیب زمینی سرخ کرده و پیاز حلقه ای, بال همراهی مناسب برای یک کوزه آبجو و یک مسابقه در تلویزیون بیش استخر جدول — حداقل آن را “عادی” است.

ظرف را ارائه می کند برخی از بیت از سردرگمی برای سس داغ خیس بال (برش به drumettes) در حال خدمت با کرفس چوب و پنیر آبی پانسمان. است کرفس به غوطه ور در سس گوجه فرنگی ؟ این پانسمان برای بال ؟ و اگر آن را هر چیزی کمتر از بسیار گرم آنها واقعا بال مرغ بوفالو?

من باید اعتراف که من هرگز طعم بال مرغ بوفالو در محدوده شهر Buffalo, New York. آخرین باری که من در بوفالو در اوایل دهه 1960 چندین سال قبل از هر دو اختراع مرغ بال و قبل از رسیدن به سن که در آن من می تواند از نظر قانونی وارد نوار و سفارش بقدر یک بشقاب همراه با دیگر Buffalonian تخصص به نام گوشت گاو در weck ساندویچ.

با توجه به مواد غذایی نویسنده Calvin Trillin وجود دارد چند صد مکان در بوفالو که در آن شما می توانید سفارش بال مرغ بوفالو. Trillin به ما می گوید که در بوفالو “بال مرغ همیشه ارائه شده ‘ملایم’ یا ‘متوسط’ و یا ‘داغ’…و آنها همیشه همراه با کرفس و پنیر آبی پانسمان. من خوردم کرفس بین بال مرغ. من غوطه ور کرفس به آبی سس پنیر. من غوطه ور بال مرغ را به سس پنیر آبی. من بعدها متوجه شد که هیچ کس در بوفالو است که برای مطمئن شوید که چه برای انجام با سس پنیر.”

این روزها ما هیچ کمبود مکان برای رفتن برای مرغ بال اینجا در منطقه لس آنجلس. آنها حتی فراموش فوق العاده آنهایی که در نقاط به عنوان نوع به عنوان همبرگر هملت, Cheesecake Factory و شیکاگو دنده. اما مثل همیشه ناب به سمت کوچکتر در مکان های که در آن بال نیمه مذهبی, آیکون, مراسم مصرف می شود در تمام طول سال — اما به خصوص بیا چهارم.

و آنها باید داغ داغ به اندازه کافی به علت, به عنوان یک محل می گوید: “پیر آبریزش بینی و عرق بر روی پیشانی.” به اندازه کافی داغ است که پس از نیم دوجین بال شما شروع به پر حرف incoherently و اعتراف به جنایات شما تا به حال متعهد است. با تشکر از کشاورزی مدرن علم وجود دارد فلفل وجود دارد که رویکرد مرگبار. آبجو همیشه کمک می کند. و بنابراین آیا کرفس و پنیر آبی. مسلما این نقطه است.

و با که در اینجا مورد علاقه من بلند, ساحل, مساحت رستوران ها برای بال مرغ — که همیشه در سفر خوبی برای بایگانی اطلاعات و تحویل:

 • این که آیا شما لذت بردن از آنها را تند یا نه, بال مرغ بوفالو به خوبی با دم سرد. کرفس و هویج را با تگزاس یا پنیر آبی محبوب جانبی. (Shutterstock)

 • بال مرغ بوفالو جفت خوشمزه با سیب زمینی سرخ کرده. طرف دیگر گزینه ها شامل حلقه های پیاز و nachos در. (Shutterstock)

 • بال مرغ بوفالو غالبا با پنیر آبی یا سس رنچ اما برای کسانی که مایل به تبدیل گرما وجود دارد بسیاری از دیگر سس گزینه های. (فایل عکس مدل لباس یاماناکا/اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

مرغ BBQ

11322 خیابان جنوبی کریتوس; 562-403-2556, www.bbqchickencerritos.com

این بطور نام کره ای, فروشگاه مرغ ارائه می دهد یک طبقه بندی گسترده ای از مرغ سرخ شده لذت از جمله سه گزینه برای بال — BB و عسل و سیر و سویا سیر. اما احتمالا حتی بیشتر جذاب — و قطعا lotsa سرگرم کننده هستند که سه نفر از استخوان سرخ شده تکه های مرغ که وارد طلایی Original, راز تند و تند است. یک bucketful تمایل به ناپدید می شوند به مراتب سریع تر از انتظار می رود.

این منو بسیار مینیمالیستی با تنها ظرف سمت گزینه های میله های پنیر, پیاز حلقه های سیب زمینی و سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده. این مفهوم ممکن است کره اما هیچ کیمچی در چشم.

و توجه داشته باشید از این سایت که ویژگی های یک نمودار جزئیات گسترش جهانی نام تجاری ابتدا در سال 1995 به عنوان مرتب کردن بر اساس یک نقشه راه است. این مرغ واقعا…همه جا.

حلقه Bombz آشپزخانه

11824 آرتسیا Blvd. Artesia; 562-402-5400, www.bellybombz.com

حلقه Bombz آشپزخانه بسیار زیبا کاملا نام برد. در عصر رستوران نامهای که به سادگی تراوش سالم, ارگانیک, طبیعی, مزرعه به جدول و گرم و دنج حلقه Bombz unapologetically آنچه در آن ادعا می شود — گاه به گاه, کافه است که در خدمت غذاهای که آمار شما در روده و اقامت وجود دارد تا بدن خود را ارقام چی می گذرد.

این رستوران از حلقه “bombz” است که خود را حلقه بسیار خوشحال شده اند بمباران کردند. همجوشی در اینجا سنگین است. این elotes سفید است, ذرت, با, بیکن و فلفل قرمز aioli مایو — مکزیکی-غذای کره ای است که نمی توان انکار کرد. مرغ پوست chicharrones می ایستد جایی بین لاتین و یهودی — مرغ سرخ شده پوست دیرین اروپای شرقی مورد علاقه; آن را با سیر و نمک برای فرو بردن شما باید بیشتر نیاز دارید.

و پس از آن وجود دارد, داغ, Cheetos مک است که — بله! — مک و پنیر ساخته شده با استفاده از Cheetos به جای ماکارونی, لمس آشپزی نابغه برای Cheetos باید بحران که در آن مک نیست. اما این فقط یک warmup — و آن را گرم شما.شما نیاز به حرکت به Bombz منطقه آغاز می شود که با بال خدمت هر دو با استخوان و بدون. (من ترجیح می دهم با استخوان به دلیل آن افت می کند من در خوردن و به من چیزی ساییدن on) است.

بال آمده در هشت طعم همه آنها تقریبا بیش از بالا با یک عجیب و غریب پوسته با تشکر از آشپزخانه طعم برای پوشش مانند قند سوخته پارمسان و Sriracha. سفارش بیش از حد بسیاری از آنها طعم خوب بعد نیز اگر هر یک در واقع خود را برای زنده ماندن برای اولین بار ظاهر.

وجود دارد یک سبک کره ای سرخ شده ساندویچ مرغ — که به معنی مرغ کراکل با هر نیش — همراه با یک bulgogi برگر که شما می توانید اضافه کردن یک دوم patty و یک تخم مرغ سرخ شده در مورد شما کمی peckish. این قارچ برگر نمی رود اما وجود آن است. گوشت خوک کشیده ساندویچ پنیر کبابی است که انتظار می رود وجود دارد و آن این است که بیش از حد. و برای کسانی که می خواهند به بیرون رفتن در سبک وجود دارد یک قهوه تنومند نوع در poutine همراه با گوشت خوک شکم سیب زمینی سرخ کرده.

قدقد & فروغ

4501 E. کارسون خیابان ساحل طولانی; 562-399-9596, www.cluckandblaze.com

قدقد & فروغ ارائه می دهد فقط یک گزینه برای بال مرغ — اما مانند همه چیز در منوی آن را به طور بالقوه داغ به نقطه ای از شادی اسکویل مقیاس جنون. بال در این مورد می رسند (به عنوان بسیاری از منو) با تگزاس نان تست (یک گرند نام برای نان سفید نان تست با کره و سیر!), ترشی و “گشت سس” — که شیرین و تند و آره باعث می شود شما می خواهید به دوباره برای اطلاعات بیشتر.

اما گرمای آن همه مورد است. برای قدقد & فروغ نه تنها خدمت به نشویل مرغ گرم — این شما را به چالش به نوبه خود حرارت و احتمالا باعث شود برخی از جدی داخلی آسیب برساند. این spiceless نسخه است به نام “مرغ!?” است که به وضوح راه خود را از متلک کسانی که با milquetoast کام. از وجود آن حرکت می کند تا از طریق “شما می توانید انجام دهید بهتر است” “بهتر” “احساس آن دو” “مامان” و داغترین از فیلم “مرگ سس” — که به نوعی سس من استفاده می شود به منظور قبل از من متخصص گوارش اصرار داشت در یک زن و شوهر از endoscopies و به من گفت به قطع آن را اگر من می خواستم به یک معده است. آه خوب.

که گفت:, قدقد & فروغ نیز به درستی متعهد به ترد و ترد و سپس برخی از. اگر شما تغذیه یک دسته (اجتماعی فاصله البته) دریافت “پرنده” — دو سینه دو بال و دو پا دو ران تگزاس, نان تست, ترشی و باز گشت. نشویل داغ صبحانه Burrito همراه با Tater Tots. البته آن را ندارد.

گاس معروف جهان مرغ سرخ شده

2580 ساحل طولانی Blvd. ساحل طولانی; 562-276-1819, www.gusfriedchicken.com

من می خواهم این واقعیت است که گاس لیست آن بال مرغ تحت “تنقلات” چون واقعا نیست که آنها چه هستند ؟ آنها جا به تعریف من از یک “میان وعده” — چیزی که شما می خورید برای لذت بردن و شادی از آن با شادی در هر نیش.

بال آمده ده در یک کلیپ به عنوان یک میان وعده مناسب باید همراه با نان سفید است که تا جنوب. منو می گوید: “آن را به یک وعده غذایی با لوبیا پخته و سالاد کلم بیش از حد!” چیزی از هر یک از گروه های غذایی اصلی…من حدس می زنم!

گاس سراسر زنجیره ای با سابقه کشش نزدیک به 70 سال به تنسی هملت از ماسون. که در آن زیبا به نام ناپلئون “Na” Vanderbilt اختصاص داده شده خود را به آینده با یک دستور مرغ سرخ شده که نبود فقط خوب آن را یاد. (و آن دیگری اما در تنسی انجام مردمی عقده روحی چنین چیزی؟)

Na و همسرش, خانم مگی (و بدون این اسکریپت توسط تنسی ویلیامز!), شروع فروش مرغ سوخاری, ساندویچ, در نان سفید البته از پشت درب میخانه. که منجر به یک رستوران ساخته شده با کمک مردم محلی در بزرگراه 70 در ماسون به نام مگی کوتاه سفارشات. (آن را هنوز هم می ایستد به این روز!)

در اوایل 1980s, Na و خانم مگی در گذشت. خود را پسر ورنون “گاس” بونر در زمان بیش از مدت زمانی تغییر نام آن را “گاس معروف جهان داغ و تند با مرغ سرخ شده.” و با یک نام مانند آن است, و یک مرغ بود که گاس گسترش از ساحل به ساحل — از مریلند به کالیفرنیا با بسیاری از رسانه ها در جنوب (29 مکان در 13 متحده).

و راز چیست ؟ با توجه به گاس: “این است یک مرد مرده دستور [و] من نمی گفتن.” که نیست تقریبا به عنوان ظریف به عنوان مرغ خدمت در رسانه های محلی که در آن غرب ریشه ها بیشتر مشهود است. برای شروع وجود دارد سرخ شده, ترشی (با سس رنچ) سرخ شده گوجه فرنگی سبز سرخ شده و بامیه. جنوبی مفهوم یک میان وعده شامل یک سالاد حتی سالاد کلم. جز با بال. که من حدس می زنم دیده می شود به عنوان مواد غذایی بهداشتی. من عاشق جنوب. من متخصص قلب و عروق بسیار است.

Krispy کرانچی مرغ

6370 E. استرنز خیابان ساحل طولانی; 562-597-1011, www.krispykrunchy.com

Krispy کرانچی مرغ به عنوان “یکی از سریعترین رشد راحتی در فروشگاه بر سریع-خدمات رستوران (QSR) مفاهیم در کشور است.” شعار “تازه ساخته شده…کاملا کاخون.” وجود شاخه تقریبا در همه جا. و اینکه من باید ذاتی متمایل به سمت اختصاصی مرغ مغازه — هر دو فرد و زنجیره ای — Krispy کرانچی زندگی می کنند تا نام خود را ارائه بال بوفالو با انتخاب Krispy سس, سنتی, سس و ترش و شیرین, سس در گروه های پنج, 10, 20 و 40.

و هی از آنجا که آنها در داخل فروشگاه های راحتی شما می توانید یک طبقه بندی گسترده ای از آبجو و دیگر تنقلات. اطراف شده است از سال 1989 و آنها را حدود 2500 رسانه ها در 47 متحده ساموآ آمریکا و مکزیک است. آنها با عسل و کره و بیسکویت. هنگامی که نیاز به وجود آنها هستند. Krispy, کرانچی…و برای رفتن.

Roscoe خانه مرغ N وافل

730 E. برادوی, طولانی, ساحل, 562-437-8355, www.roscoeschickenandwaffles.com

وجود دارد سه بال مرغ گزینه در منو همراه با هر تعداد از بزرگتر مرغ پلاتر. “اسکار” ارائه می دهد سه نفر از بال مرغ, بلغور, یک تخم مرغ و یک “کرکی” بیسکویت. “اوباما ویژه” است که همان سه بال اما در این مورد یک انتخاب, وفل, سالاد سیب زمینی یا سیب زمینی سرخ کرده. و پس از آن وجود دارد “شماره 20” سه بال این بار با یک انتخاب از سبزی یا سیب زمینی خفه در استفاده نا مشروع با پیاز.

و با وجود بلند برخی از ظروف جانبی بال صفحات در میان ترین متوسط در منو است. در Roscoe را — که شده است یک موسسه از سال 1975 — the چو قوانین. و آن قوانین ، این است که در یک بار و یک رستوران که در آن انتخاب آسان است و همچنین بسیار پیچیده است.

گمان می کنم ساده ترین راه برای رفتن است با یکی از گیاه فوق العاده (گیاه هادسون موسس). وجود یک و نیم مرغ (و بسیار بزرگ مرغ) Southern fried در یک پوسته خیلی خوب است که حتی اگر شما تعهد به خوردن پوسته شما خدمت بیش از یک جفت از بهترین وافل در شهر است. وافل و مرغ فقط قطره ای کره. و یا اگر شما مجاور تنوع آنها قطره ای نا مشروع و شیرین ترین نرمترین ترین, خوشمزه ترین پیاز تا کنون. و این فقط یک طعم کمی از منو.

وجود دارد برای مثال سر مایکل — یک چهارم مرغ با پوشش نا مشروع و پیاز را با بلغور و بیسکویت. غذای روح مجسم. حرکت به خداوند هاروی و مرغ رشد می کند را به یک و نیم.

برای من Roscoe است همه چیز در مورد اسم آن — مرغ (به طور خاص Southern fried) و وافل. اما وجود دارد مقدار زیادی از اضافی مرغ اقدام به توان در اینجا یافت نشد. وجود دارد به عنوان مثال یک بخش از منو اختصاص داده شده به “جدید مرغ فلفل قرمز.” شما می توانید یک کاسه برنج یا لوبیا. شما می توانید آن را در یک مستی (“دیو, درهم و برهم, فلفل قرمز”). و یا شما می توانید آن را بیش پنیر سیب زمینی سرخ کرده. آن را خوب است. در واقع آن را بسیار خوب است. اما من زندگی می کنند برای پوسته و وافل. و این همه به آن وجود دارد.

پرشین بال

1800 اطلس Ave. ساحل طولانی; 562-743-0006, www.socal-wings.com

شیراز بال است همه چیز در مورد گزینه های — و به طور خاص طعم. شما می توانید سفارش خود را بال در صفحات کشش از پنج تا صد — و من تصور می کنم که بزرگتر سفارشات قطعا دلسرد نمی کند. اما طعم — 24 مرطوب سس ands هفت خشک پاک! — ایجاد گزینه های نزدیک به سمت بی نهایت. انبه تانگو! شعله ور ققنوس! سنگ اسمانی بزرگ! Smokin’ ادویه! دینامیت! آنها تمام آتشین. اما پس از آن زمانی که شما در تماس با یکی از خود را با طعم “فروزان داغ” شما خیلی خوب برش به تعقیب!

و انتخاب از طرف سفارشات بسیار گسترده بیش از حد — بیش از یک دوجین از جمله ذرت سرخ, Tater Tots, هالاپینیو poppers و سیب زمینی سرخ شده, صدر, با, پنیر, سس رنچ و پیاز سبز. وجود دارد برنج کاسه برای کسانی که از متوسط سلیقه. من حدس می زنم…

Wingstop

1806 Ximeno Ave. ساحل طولانی; 562-961-9464, www.wingstop.com

مانند مرغ BBQ و گاس و Krispy کرانچی, Wingstop صحبت می کند حجم در مورد ما در سراسر کشور وسواس با مرغ سرخ شده به طور کلی و بال مرغ در خاص است. این تعریف ویکیپدیا به عنوان “زنجیره ای از, دلتنگ, حمل و نقل هوایی با مضمون رستوران و متخصص در بال مرغ. Wingstop مکان های تزئین شده پس از 1930s و 1940s ‘قبل از جت حمل و نقل هوایی موضوع است. رستوران های زنجیره ای در سال 1994 تاسیس شد و در گارلند تگزاس و شروع به ارائه فرانچایز در سال 1998 است. از آن پس Wingstop رشد کرده است به یک زنجیره ای با بیش از 1000 رستوران یا باز و یا در حال توسعه است. زنجیره ای است که مقر آن در آدیسون, Texas.”

به عبارت دیگر شما می تواند به توقف در یک Wingstop برای بال در همه جا در این کشور ماست. فراموش نکنید پای سیب — بال امریکا مجسم. (وجود دارد همچنین شعبه در انگلستان و استرالیا و عربستان سعودی, اندونزی, مالزی, مکزیک, پاناما, فیلیپین, روسیه, سنگاپور, کلمبیا و امارات متحده عربی. آشپزی استعمار?)

بال خوب هستند اغلب بسیار خوب پس از رسیدن بر روی استخوان یا بدون استخوان در طعم مانند هاوایی و سیر و پارمسان, لیمو, فلفل, hickory, دودی, داغ, لیمو, اتمی, انبه habanero, کاخون, تند, کره ای, و بیشتر. و وجود دارد استفاده می شود بیشتر — مانند برزیل مرکبات, پیر خلیج حریصا آتشفشان و اژدها نفس است.

البته وجود دارد کنتاکی بوربن لوبیا پخته در کنار همراه با کاخون سرخ شده ذرت. وجود دارد که شاخه های در روسیه befuddles من. اما پس از آن من حدس می زنم بال مرغ و ودکا با هم به خوبی. من حدس می زنم.

بیشتر گزینه های زیادی

 • بوفالو نقطه: 4740 E. 7 سنت طولانی, ساحل, 562-296-4365; 239 Los Cerritos, مرکز Cerritos, 562-402-2250; www.thebuffalospot.com
 • کالی میگو و Wingz خانه: 1169 E. 10 سنت طولانی ساحل; 562-528-8911, www.calishrimpandwingzHouse.com
 • FB نشویل مرغ گرم: آزادی دم 3630 اطلس Ave. ساحل طولانی; 562-543-3911
 • پرواز مرغ Pa-Dak: 12238 آرتسیا Blvd. Artesia 562-402-7400
 • Jay پرنده مرغ: Long Beach, بورس 4150 McGowen خیابان ساحل طولانی
 • Kokio مرغ: 13337 آرتسیا Blvd. کریتوس; 562-802-0200, www.kokiochicken.com
 • افسانه مرغ گرم: 4131 Woodruff Ave. Lakewood; 562-420-9934, www.legendhotchickenorder.com
 • لوئیزیانا معروف مرغ سرخ شده: 2970 سانتافه Ave. ساحل طولانی 562-595-8552; 5184 اطلس Ave. ساحل طولانی 562-984-8450

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>