150 سال Upham هتل باز در طول همه گیر

سانتا باربارا در صنعت هتل است که با چکش توسط COVID-19 shutdown. با توجه به بازدید سانتا باربارا 20 درصد از ساحل جنوبی خواص (حدود 15 هتل) به طور موقت توقیف و آنهایی که باقی می ماند باز در حال گزارش 82 درصد کاهش در تقاضا و 54 درصد کاهش روزانه.

یکی از خواص است که باقی می ماند باز است Upham هتل (1404 De la Vina سنت; [805] 962-0058; uphamhotel.comکه به نوبه خود 150 سال 2021. که باعث می شود آن را به طور مستمر طولانی ترین عامل هتل در جنوب کالیفرنیا با توجه به هتل مدیر فروش و بازاریابی, دیانا Wickline. آنها در مورد به اجازه دهید همه گیر که کشتن خط.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


“ما می خواهیم جامعه ما بدانند که ما در اینجا برای آنها توضیح داد:” Wickline. “هتل ها در نظر گرفته شده ضروری کسب و کار در طول این زمان مردم نیاز به سفر به مراقبت از عزیزان مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به یک مکان امن باقی بماند.”

عکس: Daniel Dreifussلابی هتل Upham

تا کنون وجود داشته است یک زن و شوهر از مهمانان که تصمیم به Upham صفحه اصلی پایگاه خود را در زمان خاموش شدن خود گفت: مدیر کل دنیس اسپانیا. “ما قطعا شلوغ هتل که ما استفاده می شود اما ما شاهد مهمانان دیگر انتخاب با ما باشید در طول هفته گفت:” در کشور اسپانیا است. “ما به یک خانه امن و دور از خانه و استراحت, استرس محیط زیست است.”

این هتل در محل رستوران لویی کالیفرنیا اغذیه فروشی و مشروب فروشی بسته شده است. به جای مهمانان انجام می دهند منظقه وانت و تحویل از طریق Grubhub و رستوران اتصال از نزدیکی بازار عمومی و همچنین Uncorked و Bossie است. معمولی پروتکل های ایمنی در محل هستند و همچنین با کارکنان و مهمانان با پوشیدن ماسک و دستکش و حفظ فاصله اجتماعی پروتکل.

هتل را کردند تعدادی از کارکنان. “اما ما در حال آوردن آنها به آرامی به آماده شدن برای آنچه که ما امید خواهد بود شلوغ فصل تابستان گفت:” اسپانیا که امیدوار به کل تیم به هم در زمانی که این است که بیش از.

در حال حاضر وجود دارد برخی از امید برای آینده به عنوان رزرو اتاق ها و حوادث اتفاق می افتد. “ما کمک کرده اند چندین زوج های عروسی به تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را به تاریخ های جدید به طوری که آنها ممکن است همچنان به نگاه به جلو به روز های خاص خود را و آن را عاری از استرس روند” گفت: Wickline. او همچنین کمک به برنامه ریزی مجدد سالانه جلسات و رویدادهای شرکت, هر چند غم انگیز است در مورد فارغ التحصیلی و دیگر رویدادهای فصلی که احتمالا اتفاق نخواهد افتاد.

او مشاوره برای هتل ها و دیگر persevering در این زمان. “به امید از دست دادن نیست” گفت: Wickline. “سانتا باربارا مهمان نوازی جامعه هرگز رقابتی با یکدیگر است. ما همیشه با هم کار می کرد تا اطمینان حاصل شود که تمام بازدید کنندگان را کامل تجربه به یاد ماندنی…. مهم ترین چیز این است به ماندن مثبت و بدانید که ما خواهد آمد از این قوی تر و عاقلانه تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>