13 راه coronavirus تغییر ما چگونه زندگی می کنند, کار, صرف, بازی

مبارزه با کروناویروس در حال تغییر است ما چگونه فکر می کنم در مورد خیلی از زندگی است.

گوناگون “در خانه ماندن” حکم تغییر کرده اند که ما چگونه زندگی می کنند, کار, صرف و بازی (و یا نه!) … برای بهتر یا بدتر. من ایمیل شاخص پر از داده های نظر سنجی و مطالعات هزینه های مصرف کننده عادات نشان می دهد که چگونه همه گیر است تغییر جامعه است.

برخی از سوئیچ های موقتی هستند که آیا آنها ممکن است مورد نیاز تاب یا زانو حرکت تند و سریع واکنش های. دیگر عادات جدید خواهد بود بلندمدت تغییرات با توجه به دوباره صف بندی از درک عمومی و یا تجدید نظر خواسته های احتمالی پس از همه گیر جهانی است.

بنابراین پس از بررسی گزارش ها از — به ترتیب حروف الفبا — آپارتمان لیست باهوش املاک و مستغلات; Finder.com; Glassdoor; GlobalData,; NBD; Kareo; MediaPost; دانشگاه سیتون هال; و WalletHub — در اینجا به 13 راه coronavirus تغییر زندگی به عنوان ما یک بار آن را می دانستند.

1. ما کار از راه دور. نیمی از کارگران آمریکایی فکر می کنند که “به همان اندازه یا بیشتر مولد کار از خانه” و 60 درصد می گویند آنها اعتماد به نفس آنها می توانید کار انجام می شود در صورتی که یک گزینه بلند مدت است. که یک جهانی “شست” — 68 درصد از 18-به-34-سال کارگران با اعتماد به نفس خود را از راه دور توانایی در مقابل 44 درصد از 55-64 جمعیت.

2. ما خواهد بود homebodies. که در ما “خاموش” ساعت! هیچ واکسن در برابر هیچ حضور و غیاب به عنوان 72 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها را جست و خیز عمومی, رویدادهای ورزشی, تا coronavirus از تصویر. اما 76 درصد می گویند که آنها می خواهم به تماشای بازی مورد علاقه خود را پخش با طرفداران در می ایستد.

3. ما عشق حساب های پس انداز. در کشورهای غربی 13 درصد از آرای مردمی می گویند که آنها خواهد شد ذخیره کردن پول بیشتر در بانک; 2.5% خواهد شد برداشت از پس انداز. سهام ؟ 9 درصد برنامه ریزی برای فروش; 5% خواهد خرید. املاک و مستغلات ؟ 6 درصد خواهد بود و فروشندگان در مقابل 1% خریداران.

4. ما استفاده کمتر از پول نقد. ما چگونه پرداخت تجار تغییر خواهد کرد. همه چیز از رشد در خرید آنلاین به بهداشت و درمان ترس در مورد کثیف ارز را کاهش پرداخت با دلار و سنت است. ایالات متحده پرداخت نقدی پیش بینی شده برای کاهش 4.5 درصد 2023.

5. ما هنوز هم می خواهید به صرف در پناهگاه. چرا که ما را! اجاره می گویند 42 درصد از این بودجه را به مسکن; 25% هزینه های ضروری; و 16 درصد برای پس انداز. صاحب خانه با وام مسکن خود را می گویند اولویت ضروری است صرف در 28%; 26 درصد به مسکن و 23 درصد به پس انداز.

6. ما باقی می ماند antsy در مورد هزینه های مسکن: تنها 41 درصد از مستاجرها و 57 درصد از مالکان “خیلی” یا “بسیار” اعتماد به نفس آنها می توانید پرداخت اگر پناهگاه در محل همچنان از طریق ژوئن. اگر “در خانه ماندن” اجرا می شود و شش ماه از آن بدتر می شود: تنها 11 درصد از مستاجرها می تواند پرداخت به صاحبخانه; 23 درصد می تواند رسیدگی به وام مسکن.

7. ما به دنبال وام های بیشتر. کالیفرنیا رتبه شماره 8 در سراسر کشور برای های اخیر وام های آنلاین جستجوهای; هشتم-بالاترین کوچک-دلار “payday” پیشرفت و شماره 7 برای بزرگ-دلار خانه سهام خط اعتباری. اما وقتی که می آید به افزایش تعداد وام سوالات شاید نشانه ای از درماندگی مالی, 33 متحده در حال رشد سریع تر برای وام های جستجو می باشد.

8. ما به شما قرض ، یکی در چهار آمریکایی ها می گویند که آنها در حال قرض به پرداخت صورتحساب خود را. چه نوع از بدهی ؟ کارت های اعتباری (58%); خانواده یا دوستان (29 درصد); وام های شخصی (27%) پول نقد از خانه refinancing (21%).

9. ما یک دکتر مراجعه کنید و از طریق “پزشکی از راه دور.” سه-از-چهار مستقل دفاتر پزشکی می گویند آنها ارائه از راه دور-دسترسی بازدیدکننده داشته است پزشکی (41 درصد از ارائه دهندگان نظرسنجی) و یا انجام خواهد شد تا به زودی (34%). در سال 2019 فقط 22 درصد از پزشکان ارائه این سرویس.

10. ما اجرا نمی شود. وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان است که ماندن در خانه در حالی که این ورزشگاه در حال توقیف خواهد مردمی دویدن. ایالات متحده کتانی فروش نشان می دهد در غیر این صورت. کفش ورزشی خرید و فروش در حال حاضر 65 درصد در مقابل یک سال پیش. توقیف کفش فروشگاه های صدمه دیده و کسب و کار. و با تیم ورزشی نیست که از اندکی بازی به جوانب کفش فروش برای کسانی که بهار فعالیت ها با 90%.

11. ما صحبت کنید ، شما می دانید. حلقه! حلقه! کاربرد آمار از AT&T نشان می دهد 25 درصد پرش در شبکه به طور کلی ترافیک از جمله باند پهن سیمی و بی سیم خدمات. تأمین انرژی است که افزایش یک 34 درصد در پرش های قدیمی از مد افتاده “با صدای” ارتباطات. شما می دانید, چت در گوشی!

12. ما (صاحبان) حرکت نمی کند. غریبه ها به دنبال در خانه خود را ؟ هیچ! خانه شکار ایده ها بوده است با تاخیر و یا لغو توسط 65 درصد از آمریکایی ها نظرسنجی در حالی که 85 درصد از صاحبان فکر فروش باید تغییر برنامه های خود را.

13. ما (اجاره) هنوز حرکت می کند. بله با پس انداز داشته باشید! آمریکا مستاجر هستند همراه گله. و به طور متوسط 54 درصد از آمریکایی مستاجران هنوز طرح به حرکت می کند. اما coronavirus تغییر جابجایی اهداف: 28% را نگاه کنید برای اطلاعات بیشتر مقرون به صرفه واحد while15 درصد می گویند اجاره پاکیزگی است که در حال حاضر یک عامل کلیدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>