13 بهترین مواد غذایی مکزیکی رستوران در منطقه لانگ بیچ برای بایگانی اطلاعات تحویل

یکی از فعالیت های خانواده کمک کرده است که با تصویب در طول روز مجبور quarantining از همه گیر شده است در نظر گرفتن اردوهاي با دختر من هر چند هفته به من گ شناس تاماله کارخانه در شمال دره سن فرناندو. (واقع در 13754 Van Nuys Blvd. Pacoima, 818-896-8789, www.megustagourmettamales.com برای کسانی که ممکن است کنجکاو.)

ما وجود دارد چرا که دختر من برای زندگی تاماله شاید غذای مورد علاقه او در جهان گذشته از Carmela شکلات Sorbet. ما به طور منظم خرید bagful از تاماله همیشه مرغ و آناناس. آنها یخ بسیار خوبی است. و همراه با quesadillas ما در خانه خوب من مرغ مول و خوشمزه من guacamole آنها به ما طعم مکزیکی پخت و پز ما ارزو به جنوب کالیفرنیا. بیش از همبرگر و هات داگ, این است که غذاهای از ما بخشی از جهان است. و بسیار اطمینان بخش و روح و رضایت بخش آن است بیش از حد.

مانند بسیاری از بهترین مواد غذایی مکزیکی تجارب تاماله آسان, گاه به گاه, فقط ساده خوشمزه و آنها نمی خواست یک معامله بزرگ از رسمی مورد توجه است. آنها را به بازگشت بسیاری از خاطرات: وجود دارد elote ذرت, کیک, به عنوان مثال, که زنان فروش از سبدهای حمل آنها را در بالای سر خود را در شهرها راه جنوب در tehuantepec. وجود دارد به سرعت کبابی استیک که من می خواهم غذا خوردن در بازار, درست کردن پلازا د گاریبالدی — mariachi مربع در شهر مکزیک که با سرعت ملایم پخته شده پیاز سبز به نام cebollitas. وجود دارد سرخو کشیده تازه از دریای کورتز با عجله به ماهی تابه و سپس به جدول در یک شبه جزیره به نام Isla de las Piedras, درست کردن مزتلن. و پس از آن بود که ملخ — chapulines — من خیلی علاقه خوردن به عنوان من می خواهم قدم زدن در اطراف Mercado de los Indios در اوآخاکا.

من می خواهم کمتر از صادق نیست به اعتراف است که ملخ من می خواهم جویدن در اوآخاکا واقعا بسیار خوب است. آنها به فروش می رسد از سبدهای بزرگ توسط زنان که می خواهم سر خم کردن در نزدیکی entranceways به بازار است. مردم می خواهم به خرید یک کاغذ کوچک بسته ملخ به غذا خوردن به عنوان یک میان وعده به عنوان آنها را خرید و یا به صفحه اصلی را به عنوان یک درمان برای کودکان و نوجوانان. این ملخ نسبتا کوچک بود و نه بسیار بزرگتر از M&Ms و پاشیده با نمک, پودر فلفل قرمز و کمی از آب آهک.

من به یاد داشته باشید احساس بسیار شجاع و ماجراجو زمانی که من اولین بسته از ملخ. من همچنین به یاد داشته باشید مصرف آزمایشی اندک اندک خوردن در یک پا و پیدا کردن آن خوراکی قبل از حرکت به بیشتر قابل توجه بخش هایی از حشرات. آنها به من یاد croutons در طعم و بافت و اگر چه آنها نمی تبدیل شدن به یک عامل اصلی از رژیم غذایی من برای من خوردن ملخ است که به لحاظ اجتماعی قابل قبول عمل است.

ملخ ها در بر داشت در رستوران مکزیکی در لس آنجلس, اما در بسیاری از آنها. بسیاری از رستوران های محلی را حمل ظروف که شکستن و دور از مناجات tacos, enchiladas و burritos. که هر چیزی اشتباه است با tacos, enchiladas و burritos. یا تاماله یا نه. این است که به راحتی مواد غذایی در بهترین است.

و به عنوان with Me Gusta, غذا سفر بسیار خوبی است. در حالی که وجود دارد برخی از گرفتن و در مورد این روز ما ممکن است بیشتر در خانه گیر کرده کمی طولانی تر. استفاده از برخی از سالسا را به زندگی خود را به ادویه آن به شدت نیاز دارد. چهره پر از فلفل شگفتی به شما منحرف کردن اذهان از bingeing در اخبار. بیش از حد سی ان ان می تواند سمی باشد. بیش از حد سالسا — بسیار است. و آن برای شما خوب است بیش از حد!

 • Carne asada و chorizo tacos را تشکیل می دهند رنگارنگ مواد غذایی مکزیکی دخول. (فایل عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک شیلی relleno شکم پر با ماهی سفید است که باید سعی کنید مواد غذایی مکزیکی گزینه است. (فایل عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • ترکیب صفحات یک جزء اصلی از مواد غذایی مکزیکی ناهار خوری. این یکی از ویژگی های یک خوک شیلی ورد burrito و دو گوشت گاو و سیب زمینی taquitos. (فایل عکس نیک کشت)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Burrito گوادالاخارا با آهسته پخته carnitas و یک طرف از برنج و لوبیا خوشمزه با پر کردن غذا برای ناهار یا شام. (فایل عکس مدل لباس یاماناکا/اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Amor y Tacos

13333 خیابان جنوبی کریتوس; 562-860-2667, www.amorytacos.com

Amor y Tacos ایجاد توماس اورتگا که مجموعه استاندارد جدید برای پخت و پز مکزیکی در ارتگا 120 در ردندو بیچ. (این “120” اشاره به تعداد tequilas در اصل در دست هر چند در حال حاضر آن را ممکن است بیش از آن است.)

بسیار وجود دارد برای جویدن در Amor y Tacos. مانند خط و خال Tots — به طور جدی tater tots slathered با خانه 21-ماده مول همراه با adriano panela (با نام مستعار “سبد پنیر”). این مسخره خوب احمقانه ظرف است که شما استنشاق — همراه با توده ای از Nachos در رایگان — nachos در ساخته شده با زمین کوبه گوشت گاو و adriano اوآخاکا.

و چگونه در مورد Doritos Chilaquiles — املاک Doritos تراشه صدر با sunnyside-تا تخم مرغ و adriano نقاشی با آبرنگ روی گچ. غذا خوردن در اینجا این است که آموزش و پرورش در مکزیک پنیر — و بسیاری از طعم. وجود دارد یک سگ داغ است که تنوع در طفره زن سگ خدمت در ورزشگاه طفره زن صدر با دنده شیلی کلرادو و ترد chicharrones خدمت در brioche مستی. وجود دارد نه tacos در منو پنج که در تور دو تاکو که شامل کوتاه دنده تاکو یک استاد سکته مغزی از زندگی در Tacolandia. نیز وجود دارد 14 صفحات که یکی از اردک پکن فیلتر از طریق یک آشپزخانه مکزیکی با کره kimchee اضافه شده در برای اندازه گیری خوبی.

و پس از آن مکزیک کوکا کولا لعاب شکم گوشت خوک که من انتظار می رود به یکی از بهترین غذاهای من غذا خوردن در تمام طول سال. برای هک از آن وجود دارد شیرین churros با شور کارامل برای دسر. اگر وجود دارد یک بازی شما می توانید نگه داشتن در خوردن و نوشیدن. پارکینگ در مرکز خرید خیلی آسان است و رایگان. اینجا این همه در مورد amor y tacos.

چارو مرغ

4752 E. ساحل اقیانوس آرام بزرگراه., ساحل طولانی; 562-498-5600, www.charochicken.com

آن را در اوایل 1980s که Sinaloa-بر اساس مکزیکی رستوران خوان فرانسیسکو اوچوا افتتاح اولین شعبه خود را wildly محبوب در جنوب مرز کبابی مرغ های زنجیره ای به نام El Pollo Loco در آلوارادو خیابان در نزدیکی پارک مک آرتور در لس آنجلس — و به هنگام تولد به یک انفجار از مرغ مکزیکی مغازه ها در سراسر جنوب کالیفرنیا. مکان هایی با اسامی مانند El Pollo Mundial, El Pollo Bionico, El Pollo Unico — و در لانگ بیچ چارو مرغ است که کباب آن جوجه ها به مدت سه دهه در حال حاضر خیلی از آغاز.

چه چارو ارائه می دهد قابل تحسین است تنوع در مرغ مکزیکی, تم ها با تعداد زیادی از جایگزین ظروف برای کسانی که می خواهند چیزی بیش از متفرقه قطعات مرغ با طرف و salsas. برای کسانی که نیاز به مواد غذایی خوب خدمت سریع این مفهوم است که سخت به ضرب و شتم. شما می توانید مرغ کباب روی آتش در پشت, ضد, طعم, عنوان شما می خواهید با لیمو و سیر, سس و یا یک لیمو و سیر و فلفل سس. هر چند کاین واقعا لازم نیست آنجا وجود دارد سالسا نوار سمت راست در کنار مبارزه که در آن شما می توانید خود را کمک به همه فنجان های پلاستیکی شما می خواهید پر از پیکو د گالو سالسا چارو آتش بو داده, سیر, برش jalapeños سالسا ورد و بیشتر.

در حالی که شما صبر کنید برای مرغ خود را به آمده salsas خوب حواس پرتی ارائه گزینه های از خفیف به طور جدی ، شما می توانید آن را راه خود را. شما همچنین می توانید آن را انجام راه خود را وقتی که می آید به این طرف — واقعا خوشمزه لوبیا چیتی و لوبیا سیاه و سفید, سیر پوره سیب زمینی بسیار دلپذیری سالاد کلم با طعم کشمش, سالاد سیب زمینی, اسپانیایی, برنج, guacamole ذرت در چوب بلال و یا یک سالاد ساده.

اما آنچه در مجموعه چارو مرغ جدا جدا از خوبی از آن مرغ که به سادگی می افتد استخوان و خوشمزه سوخته لبه به آن هستند و غذاهای دیگر. که مقدار زیادی وجود دارد. این یک تسویه حساب یک ترفند و یا یک ترفند مرغ برای نگه داشتن من استعاره سازگار است.

انواع دیگر پروتئین به نظر می رسد همراه با مرغ برای گزینه های دیگر — استیک و میگو. اما مرغ ثابت است — در fajita کاسه مرغ کاسه (به طور منظم و تند) های متفرقه burritos (از جمله ساخته شده را به طعم و مزه مانند سزار سالاد در نان ذرت مکزیکی است که کاملا منطقی است زمانی که شما در نظر سالاد سزار متولد شد و در تیجوانا) این tacos, quesadillas این سالاد را nachos در و ساندویچ.

Cheko El Rey del sarandeado آمده است

343 E. بازار خیابان ساحل طولانی; 562-422-4888

سرجیو Penuelas ممکن است معروف ترین آشپز در لس آنجلس است که شما احتمالا هرگز از شنیده می شود. اگر شما شنیده ام او را و سپس شما به وضوح کامل dyed-in-the-wool, foodie با عشق برای, مکزیکی, غذاهای دریایی. برای سرجیو Penuelas است آشپز مسئول خیره کننده ماهی خدمت در Mariscos Chente و سپس Coni’Seafood هر دو بیشتر یا کمتر در کالیفرنیا — و برای exhaustively نام Cheko El Rey del sarandeado آمده است در بازار و خیابان در شمال ،

وجود دارد متفرقه زیادی ظروف منو در Cheko این غذا به تنهایی باید برای نگه داشتن شما به خوبی تغذیه می کند. Tacos قاتل خوب شاید بهترین در یک شهر افسانه ای برای شگفتی از آن fish tacos. سعی کنید پایه tacos د Pescado empanizado — سه نفر از tacos لایه با بنیه ماهی سرخ شده با کلم خرد شده و گوجه فرنگی و پیاز.

میگو tacos آمده دو راه — یکی کاملا کبابی دیگر کاملا کبابی با سبزیجات سرخ کرده. وجود دارد tacos ساخته شده با مارلین به عنوان به خوبی و tostaditos با مارلین کله همراه با میگو و هشت پا ceviche (ظرف بسیاری از طعم ممکن است شما را به تماشای فوتبال برای مدتی فقط به حل و فصل کردن).

اگر شما خوش شانس با طعم جدی ادویه با تمام معنی برای aguachile — میگو crudo خوابانده شده در سس سبز چیلس و لیمو و سبز بیشتر چیلس; آن می تواند اشک را به چشم خود را. به طوری که برای ماده می تواند زیبا به نام cucarachitas — یک نام است که تعداد زیادی از سرگرم کننده می گویند به ویژه بعد از یک زن و شوهر از micheladas از میگو سرخ شده در غنی چاشنی سس کره (یک ظرف است که سربی با هر نیش).

وجود دارد خوب ادویه در سراسر منو در Cheko — در این سوپ میگو با شدید سس قرمز را به خوبی به نام کمرنس a la diabla و کمرنس pimiento متعدد ceviches خدمت در habanero سس و با jalapeños و بیشتر.

Cheko ممکن است استفاده از لیمو از هر رستوران در ساحل طولانی — وجود دارد لیمو در ceviche در فقط در مورد هر غذا غذاهای دریایی در آبجو در نوشیدنی های غیر الکلی. حتی بچه ها بخشی از ceviches می شود لیمو. این می تواند El Rey del Lima— و این امر می تواند فقط به عنوان خوب.

انریکه مکزیکی رستوران

6210 E. ساحل اقیانوس آرام بزرگراه., ساحل طولانی; 562-498-3622, www.enriqueslongbeach.com

انریکه را در دراز مدت طولانی, ساحل, مورد علاقه, و دلیل خوب است. بسیاری از دلایل خوبی در واقعیت است. از جمله بسیاری از بسیار خوشمزه کلاسیک مکزیکی, مواد غذایی در خدمت آسان در کیف پول قیمت. و این که منوی کلاسیک است که در واقع کلاسیک و پس از آن برخی با زیر اقشار غذاهای یافت نمی شود و در بسیاری جنوب مرز منوها. مانند pasillas asados — pasilla فلفل مسائل با جک و آبی پنیر و سیب زمینی صدر با پیکو د گالو سس و guacamole. آن را فوق العاده خوب اشتها آور برای کسانی که می خواهند برای شکستن رایگان از مرزهای nachos در عالی. و آن را به تنهایی نیست.

نیز وجود دارد یک برنامه به نام berenjena النا ایجاد سرخ کرده بادمجان poblano چیلس و پنیر و یک cake سس خامه. من خورده ام در بی شماری رستوران مکزیکی در طول سال هر دو در اینجا و در مکزیک و من مواجه می شوند چند گرانبها بادمجان غذاهای. اما در اینجا آن است مزه کمی بیشتر, ایتالیایی, از, مکزیک — که هر چیزی اشتباه است با آن.

من حدس می زنم همان را می توان گفت از کلمر frito یک رستوران ایتالیایی استاندارد که می رسد ترد به عنوان یک سیب زمینی تراشه با یک جفت بسیار خوب سس — شیلی chipotle سس و جست و خیز aioli مایو. سس خوب به اندازه کافی به غذا خوردن با قاشق!

شما نمی توانید را تشکیل می دهند ذهن خود را ؟ با botana mixta از یک قارچ quesadilla, سیب زمینی taquito گوشت گاو sope و کبابی شکم پر pasilla فلفل — به راحتی یک وعده غذایی را در خود دارد. به طور غیر منتظره وجود دارد هشت سالاد در منو — کتاب درسی سزار البته (بدون مرغ بدون میگو — فقط یک سزار) بلکه یک غذای اصلی به اندازه استیک, سالاد میگو و لوبیا سفید, سالاد adriano نقاشی با آبرنگ روی گچ و آووکادو سالاد و بیشتر.

شما می توانید غذا خوردن بسیار سالم در انریکه که همیشه مورد نیست. آن را نیز همیشه چنین نیست که یک رستوران در خدمت burritos آنقدر بزرگ است که مردم در این نزدیکی هست و جداول جلوگیری از خوردن به تماشای آن بروید. در واقع انریکه را نمی خواهد به نظر می رسد به یک غول burrito نوع رستوران. اما خداوند رحمت — آن مطمئن است. خرد شده مرغ burrito صدر با مقدار enchilada sauce آنقدر بزرگ بود شروع کردم به خنده بدونم که من که قرار بود برای قرار دادن که گسترده بسته بندی نان ذرت مکزیکی با مرغ و برنج و, ممنوعیت با کاهو و پنیر و guacamole پرتاب در برای اندازه گیری خوبی.

يومان کار لازم بود. من دوباره گرسنه برای حداقل یک ساعت و شاید بیشتر. و من همیشه گرسنه است. این یک منو با یک و تحمیل انتخاب platillos fuertes — همه چیز از یک مرغ paella صدر با سس خامه و پنیر به خوابانده کمر گوشت خوک و یک chorizo و سینه مرغ و میگو ترکیبی (گشت و گذار و چمن آن را به عنوان شد).

وجود دارد یک دسته کوچک موسیقی جاز و همچنین از کباب بلدرچین, carne asada و chorizo. اما برای کسانی که می خواهند به چوب به خوبی گام زد (و خوشمزه) مسیر وجود دارد همچنین 20 قبل از تنظیم ترکیب مخلوط کردن و مطابق با enchiladas tacos تاماله و مانند آن.

فریدا غذاهای مکزیکی

11169 183 خیابان کریتوس; 562-403-3666, www.fridarestaurant.com

این یک رستوران است که درک بسیاری از ما نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن ما در هنگام مواجه با تعداد زیادی از گزینه های خوب. قرار دادن بسیاری از گزینه ها با هم باعث می شود فرایند بسیار ساده تر و اجازه می دهد تا شما را به طعم و مزه غذاهای شما ممکن است به خوبی گذرانده اند در غیر این صورت. وجود دارد یک فریدا دیس مرغ و سیب زمینی taquitos پنیر quesadillas sopes و guacamole. تاکو مزه پلاتر پنج نرم tacos با یک انتخاب از گوشت گاو و مرغ و گوشت خوک carnitas مرغ مول al کشیش یا cochinita pibil. Ceviche مزه از ماهی سفید خفیف میگو و میگو تند. یک Enchiladas سه نفر با قرمز و سبز و یا مول سس.

نیز وجود دارد, مدرن, خلق مانند سه ceviches (که سنگین و با پیاز خرد شده و گشنیز و نوع نور در غذاهای دریایی) و سالاد به نام سالم کاسه (هر چند من مطمئن هستم که چگونه علاوه بر این از خامه ترش و پنیر باعث می شود آن را سالم).

پخت و پز در اینجا آشنا برای کسانی از ما که می دانیم شمالی-تاثیر مواد غذایی مکزیکی جنوب کالیفرنیا است. اگرچه هیچ menudo وجود دارد یک کاسه بزرگ — یک ظرف سوپ خوری تقریبا از hominy بر اساس pozole با مرغ خرد شده و تند عطر و طعم guajillo چیلس. اگر شما انتخاب کردن برای تاکو مزه وجود دارد یک انتخاب نه tacos, از جمله یکی meatless مدل و بسته بندی شده با عجایب al پاستور (بلند ترشی گوشت خوک) و دیگری با cochinita pibil بو داده, گوشت خوک, تعجب, Yucatan است. ماهی کبابی و خدمت با سه شیلی سس ماهی قزل آلا در یک chipotle سس خامه وجود دارد fajitas با میگو و مرغ و یا ترکیبی از گوشت.

La Casita ریورا

3819 اطلس Ave. ساحل طولانی; 562-427-8600, www.lacasitarivera.com

La Casita است که یک چشمه از نوع غذاهای بسیاری از ما طلب زمانی که هوس بر ما آمده. غذاهای دریایی tostadas بسته بندی شده با ترشی ceviche? چک کنید! اندازه “مرطوب” burritos (burritos ahogado) با پر کردن غنی از گوشت گاو asada, گوشت خوک, پاستور و carnitas pollo و برای کسانی که می خواهند هر دو زبان سر و گوشت — بسیار لطیف و شیرین از آنجا که شما در حال خدمت به گوشت نیست ، آره آنها که! چگونه در مورد fajitas با مقدار زیادی از گوشت و مقدار زیادی از سبزیجات پخته شده را به یک سطح عالی از نرمی? آنها کردم مرغ و گوشت گاو و میگو.

این است روح-رضایت مکزیکی, پخت و پز به خصوص عجیب و غریب جنوبی از مرز معادل لازانیا و اسپاگتی & کوفته. این مواد غذایی است که بسیاری از ما تشخیص — و خوشحالم که به یاد آوری چقدر این ظروف گوشت به ما قبل از ظهور موج نو مکزیک آماده با huitlacoche قارچ و غرق در گالن آب آهک. و La Casita خوب است نقطه ای که در آن به کشف شادی از غذاهای از ما گذشته.

این تراشه در حال wondrously ترد سالسا تند به اندازه کافی برای بیدار tastebuds خود را بدون قرار دادن شما را به یک فلفل شوک. این احساس خوبی به اینجا. من خوشحال هستم حفاری را به یک بشقاب بزرگ, چاق و چله ریکو tacos — گوشت گاو و مرغ و گوشت خوک, زبان, سیرابی, shrimped ماهی کبابی و ضرب و شتم و بیشتر. این torta ساندویچ باید بیشتر یا کمتر همان پر کردن این ceviche در tostadas یک یادآوری است که ceviche خوب بود طولانی قبل از ceviche مرسوم شد.

اگر شما نیاز به مقدار زیادی از غذاهای دریایی و آیا همه ما وجود دارد caldos — اساسا ماهی کاسه پر از ماهی. و تمام ماهی سرخ شده, که باعث می شود برای یک وعده غذایی خوب هر چند فراموش مراقب استخوان. به یاد داشته باشید چگونه ماهی استفاده می شود به خدمت با استخوان چیست ؟ La Casita یادآور چگونه بسیاری از چیزهایی استفاده می شود و در این مورد هنوز هم هستند.

لولا مکزیکی آشپزی

4140 اطلس Ave. ساحل طولانی 562-349-0100; 2030 E. 4th St., طولانی, ساحل, 562-343-5506; www.lolasmexicancuisine.com

منو خسته نمی کند لیست غذا. به جای آن شروع می شود با “مشترک صفحات” تا حد زیادی به این دلیل که برنامه های به اندازه کافی بزرگ هستند دو به عنوان entrees. بسیار خوب guacamole صدر با خشک و تند cotija پنیر یک برامدگی در سطح صاف از آووکادو. این chorizo nachos در می آیند و نزدیک به کوه آن را در صدر با یک تخم مرغ سرخ شده, فقط در مورد وجود دارد کافی نیست. خونین ماریا کوکتل ساخته شده است با حلزون اسکالوپ و میگو آووکادو و روغن زیتون را با یک شات تکیلا یا mezcal در سمت. این adriano fundido, به طور معمول در روده-شکن از ظرف در می آید با گزینه پخته کوتاه دنده.

بیشتر مواد غذایی است که احتمالا لازم نیست. و در عین حال این امر می تواند شرم آور به تصویب در حلزون اسکالوپ پیچیده در هالاپینیو با طعم بیکن. یا birria گوادالاخارا, ساخته شده با گوشت خوک و گوشت گوساله به جای بز — یک ظرف منتقل (منو به ما می گوید) از مادر بزرگ. این birria ممکن است در سبک گوادالاخارا. اما منو از سراسر مکزیک — تاریک-که-شب مول poblano و سبز رنگی مول ورد از Oaxaca کنون به جنوب هر دو در خدمت بیش مرغ و هر دو آنقدر شدید است که این حضور از سینه مرغ است که تقریبا یک چاره اندیشی موقت; مول می تواند در خدمت بیش از بلغور جو دوسر و آن را به طعم و فقط به عنوان خوب.

و واقعا شما را به احساس لمس محبت برای یک رستوران است که افزایش فروتن enchilada با همه چیز از پخته کوتاه دنده و غذاهای دریایی به کدو گردوی سفید با گچ بری (منو یادداشت استیک است از بسیار مورد توجه نیوپورت گوشت و سبزیجات از نزدیکی بازار کشاورزان).

و اگر شما دیوانه برای سالاد — نیست ما همه ؟ — سعی آووکادو و انبه با بیشتر از آن هالاپینیو-تزریق بیکن adriano نقاشی با آبرنگ روی گچ و انتخاب مرغ یا میگو. وجود دارد یک حس از جزئیات در اینجا است که قابل تحسین و حتی قابل توجه است. منو یادداشت که به جای فروتن و لوبیا چيتي آنها با استفاده از “حق بیمه Mayacoba لوبیا سفید.” به جای آن از گوشت خوک استفاده می کنند “روغن زیتون از باخا.”

Playa Amor

بازار 6527 E. ساحل اقیانوس آرام بزرگراه., ساحل طولانی; 562-430-2667, www.playaamorlb.com

وجود دارد برخی از مفروضات ما با خوشحالی را در مورد سرآشپزها. ما فرض کنیم که زمانی که نابو Matsuhisa یا ولفگانگ باز کردن یک رستوران است که توجه باید پرداخت شود. و برای کسانی از ما که طرفداران ارتگا 120 در ردندو بیچ و Amor y Tacos در کریتوس ما می دانیم که زمانی که مدرن مکزیکی استاد توماس اورتگا باز می شود یک جای جدید شانس بسیار خوب آن را به یک تجربه است. و در مورد او دق Amor در بازار پایین بزرگراه ساحلی از 2 خیابان آشپز ارتگا نا امید نمی کند.

پس ما با آب هیچ جای تعجب وجود دارد که چندین ceviches در منو — یک مدل میگو با, دلپذیری, شرکت, مکزیکی, میگو, پرتاب با پیکو د گالو jalapeños سیر aioli و cotija پنیر. آشپز ارتگا دوست ادویه و او دوست دارد خود مکزیکی پنیر که به نظر می رسد بیش از همه منو. او همچنین دوست دارد به کمی (یا شاید بسیاری) از سرگرم کننده با خلق خود را — چگونه دیگری را به نمایش پوتین (فرانسه کانادا ظرف) ساخته شده با tater کودکان (اصل آمریکا) با طعم مول negro — و مقدار زیادی از پنیر.

این ممکن است بهترین پوتین تا کنون; قطعا این خوب نیست که به صورت یک ظرف صدر با gloppiest استفاده نا مشروع صنعتی مواد تشکیل دهنده است که باعث می شود من تعجب می کنم اگر من زندگی می کنند به اندازه کافی بلند برای دوره بعدی. من دوست دارم مول شکلات و سس فلفل قرمز است که باعث می شود غذا خوردن در اوآخاکا فقط یک شادی. و ظاهرا تا آشپز ارتگا. او طعم خود را صدف با یک مول ورد “کاری” که خیلی خوب آن را می توان مانند یک سوپ.

وجود خال در Oaxacan مرغ به عنوان به خوبی. اما برای برخی از پاپ واقعی را بررسی کنید “کارامل مهم” خوک دنده یدکی با یک درهم حریصا سس; آشپزی carom شات که همه بر روی نقشه — و بیش از همه انگشتان خود را به عنوان به خوبی. آنها جدی در مورد “مهم”! وجود دارد قابل ملاحظه انتخاب غذاهای دریایی از جمله خرچنگ انجام می شود در سبک پورتو نووو با “خرچنگ شهر” در جاده به Ensenada; و کلاسیک Pescado zarandeado — یک butterflied کل ماهی با طعم لیمو, سیر و دودی chipotle. وجود یک طبقه بندی گسترده ای از burritos, tacos و enchiladas برای کسانی که نمی توانند زندگی بدون. و برای دسر وجود دارد مکزیکی شکلاتی, پودینگ, tres leches کیک هویج و churros با شور و کارامل. در توماس ارتگا زمین زندگی است هر دو آسان و خوشمزه است.

همچنین توصیه می شود

 • Cinco de Mayo: 351 Pacific Ave. ساحل طولانی; 562-432-1604
 • سوراخ مول: 1200 E. Wardlow جاده ای 562-427-3124; 5109 E. ساحل اقیانوس آرام بزرگراه., ساحل طولانی 562-985-1005; 421 اوبیسپو Ave. ساحل طولانی 562-439-2555; 1327 E. 4th St., طولانی, ساحل, 562-437-0878; www.holemole.com
 • Mariscos لس Buchones: 701 ساحل طولانی Blvd. ساحل طولانی; 562-435-6238, www.losbuchonesrestaurant.com
 • Ola مکزیکی آشپزخانه: 2 & PCH, 6420 ساحل اقیانوس آرام بزرگراه., ساحل طولانی; 562-430-0055, www.olamexicankitchen.com
 • پلیس Ceviche & Tortas: 4501 E. کارسون خیابان ساحل طولانی; 562-377-3645 playas-ceviche tortas.کسب و کار است.سایت

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>