13 بهترین برگر در منطقه لانگ بیچ برای بایگانی اطلاعات و تحویل

من معتقدم که من اولین آشپزی خاطرات در حال خوردن همبرگر. من به یاد داشته باشید برای رفتن به یک درایو در my dear پدر کروز به قلعه سفید در خانواده Studebaker (با کلاسیک گلوله-نکته بینی) و در تعجب که او می خواهم سفارش دو ده همبرگر برای خود و مادر و خواهر من و خودم. آنها هزینه 12 سنت در هر, و آنها فقط فوق العاده است.

در صورتی که شما هرگز تا به حال لذت بردن از یک قلعه سفید برگر (بزرگ و شرقی ایالات متحده پدیده) شما باید درک کنند که برای خود و 12 سنت آنچه به شما کردم که اساسا یک رول با یک نقطه از چربی بر روی آن. این یک نرم رول شیرین, خالص, آب نبات را که باریکترین برگر (با سوراخ پانچ در آن “برای سریعتر پخت و پز”) کاهش یافته بود و پوشش داده شده با پیاز کبابی شیرین ترشی برش و فشار از سس گوجه فرنگی. آن بهشت مجسم و آن را در خدمت به شما در ماشین خود را با یک carhop که نمی رسند در غلتکی اسکیت.

من دیگر در اوایل همبرگر خاطرات — از محل در Parkchester بخش از برانکس به نام همبرگر اکسپرس که در آن شما همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده, وارد, کوچک, ابزار جنسی, قطار که سفر در یک مسیر در اطراف محیط شمارنده; زنجیره ای برگر مکان های که در خدمت چیزی است که آنها به نام “همبرگر با تحصیل در کالج” (من به یاد داشته باشید دقیقا به همین دلیل این همبرگر به حال دانشکده تحصیلات و درست است که آنها); از سالیسبوری استیک من می خواهم سفارش در شاخ & Hardart, همراه با پوره سیب زمینی و سس قارچ; بسیار زیاد همبرگر من داده می شود را به همراه خود به مدرسه برای ناهار به خوبی بزرگتر از یک و نیم پوند خیس در سس گوجه فرنگی و بسته بندی شده بین برش challah. دیگر بچه ها رو سوسیس جگر پخته; من همبرگر خوردند که نیویورک.

داستان همبرگر است که نسبتا به خوبی شناخته شده داستان در میان کسانی که با یک طعم و مزه برای آشپزی تاریخچه. آن متولد شد در میان تاتارها از استپ و به تصویب رسید و توسط آلمانی ها در سراسر قرن 14. به دلیل محبوبیت خود را در بندرگاه شهر هامبورگ را به دست آورده به نام “هامبورگ استیک” که شد “همبرگر” هنگامی که آن را در خدمت به توصیف جمعیت از آمریکایی ها در سال 1904 سنت لوئیس نمایشگاه جهانی.

در اینجا در شیراز, ما مدت طولانی است که در عصر همبرگر در excelsis یک بازی گاه به گاه بازگشت به سبک بیش از 150 سال پیش زمانی که نیویورک Delmonico را, بهترین رستوران سن آن ذکر شده “هامبورگ استیک” در میان آن ظروف. اسکار Tschirky افسانه ای اسکار از والدورف شامل “هامبورگ استیک” در سال 1896 کتاب آشپزی.

از بالاترین از بالا به پایین از پایین همبرگر یک تعریف آیکون آمریکایی پخت و پز. مانند پرچم و مادر را پای سیب همبرگر یک بیت از خالص جدا نشده Americana. آن را تبدیل به یک جهان نزد خود را که در آن ما ملی توهمات زندگی می کنند و بازی. و لا همبرگر است بهشت کامل با خردل و سس گوجه فرنگی و مایونز و هزار جزیره, سس, کاهو, گوجه فرنگی, فلفل قرمز و بیکن. آن بهشت در مستی. (پس از یک کمبود گوشت ممکن است به زودی بر ما غذا خوردن در حال حاضر. هفته آینده چه کسی می داند ؟ ما همه می تواند جویدن گیاهی بتس!)

اجازه دهید ما شروع…

In-N-Out

799 E. بهار خیابان ساحل طولانی; 4600 لس شغالها قطر, ساحل طولانی; 6391 E. ساحل اقیانوس آرام بزرگراه.; 4041 لیکوود Blvd. ساحل طولانی; 800-786-1000; www.in-n-out.com

اجازه دهید ما در حال حاضر ستایش In-N-Out burger, برای این است که نه فقط هر, برگر, زنجیره ای — آن است که ما زنجیره ای همبرگر وطنی خلقت است که سرگردان برخی از راه دور از خانه, اما نه به اندازه کافی به آن را چیزی جز آنچه در آن است که یک زنجیره با قابل توجه و تعهد به انجام آنچه در آن می کند با بزرگترین ، من می دانم این برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک تایید از بحرانی در نظر گرفتن اما وقتی که می آید به شادی در-N-از عقلانیت و بحرانی فاصله محو شدن. قرار دادن یک دو دو در مقابل من و من به موز.

منو (به ظاهر) ماهیت سادگی: تاپیک همبرگر (“100 درصد خالص گوشت گاو پتی, کاهو, گوجه فرنگی, گسترش, با یا بدون پیاز در تازه پخته مستی”). چیزبرگر (“100 درصد خالص گوشت گاو پتی, کاهو, گوجه فرنگی, گسترش, یک تکه از پنیر آمریکایی با یا بدون پیاز در تازه پخته مستی”). دو-دو (“دو 100 درصد خالص بتس گوشت گاو دست leafed کاهو, گوجه فرنگی, گسترش, دو برش پنیر آمریکایی با یا بدون پیاز انباشته بالا در تازه پخته مستی”). سیب زمینی سرخ کرده (“تازه برش سیب زمینی آماده شده را در 100 درصد روغن نباتی”). این حرکت (“شکلات توت فرنگی وانیلی 100 درصد خالص بستنی”). نوشیدنی (کک رژیم غذایی کک 7-تا دکتر فلفل ریشه آبجو لیموناد سرد و چای و قهوه). که در آن است. که همه وجود دارد. یا حداقل این است که همه وجود دارد به طور منظم منو (همراه با تعدادی از دستی ترکیبی از یک همبرگر, سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه).

اما برای کسانی که در دانش وجود دارد کمی بیشتر — خلاصه ای از “کد های مخفی کلمات” که واقعا اجازه می دهد تا شما را به سفارش همبرگر خود را (و تغییرات در همبرگر) راه خود را. هر چند In-N-Out نمی کند انتشار این راز کلمات کد سفارش مصرف کنندگان به نظر می رسد به درک هر کس از آنها را — در واقع به نظر می رسد که دکمه های نقدی خود را به ثبت نام است که اجازه می دهد آنها را به پانچ آنها را در.

مردم در topsecretrecipes.com باید لیستی از آنها را که من پاس همراه به شرح زیر است:

 • سبک حیوانات: همبرگر پخته شده با خردل. ترشی اضافی گسترش و پیاز کبابی اضافه شده است.
 • پروتئین سبک: مشابه سایر همبرگر جز این که به جای مستی شما ساندویچ پیچیده شده در کاهو.
 • پرواز هلندی: دو بتس گوشت گاو و دو برش پنیر. هیچ چیز دیگری…حتی مستی.
 • 2 4: دو بتس گوشت گاو و چهار برش از پنیر.
 • 3 3: سه بتس گوشت گاو و سه برش از پنیر.
 • 4 4: چهار بتس گوشت گاو و چهار برش از پنیر.
 • 100 تا 100: افسانه آن است که این دستور داده شد توسط یک گروه از چهار جشن تولد.
 • 500 500: یک تایید نشده منظور ساخته شده توسط یک برادری.
 • پنیر کبابی: همبرگر بدون گوشت patty.
 • گیاهی, همبرگر: همبرگر بدون گوشت patty یا پنیر.
 • دو گوشت: دو دو بدون پنیر.
 • در Sal: این فقط کاهو و پانسمان. هیچ چیز دیگری.
 • ناپلی لرزش: سفارشی مخلوط شکلات و وانیل و توت فرنگی لرزش طعم.

آنها را می دانیم. حفظ آنها. آنها ما — به عنوان در-N-Out.

حلقه Bombz

11824 آرتسیا Blvd. Artesia; 562-402-5400, https://bellybombz.com

حلقه Bombz کاملا به نام…و unapologetically آنچه در آن ادعا می شود — گاه به گاه, کافه سرو غذاهای که آمار شما در روده و اقامت وجود دارد تا بدن خود را ارقام چی می گذرد. و در حالی که شما در مقابله با شوک از آنچه که شما مصرف کرده اید شما می توانید لذت بردن از خوشمزه هنر و صنعت آبجو و خراب کردن در مورد در بشقاب شما برای یک لقمه.

این رستوران از حلقه Bombz است که خود را حلقه بسیار خوشحال شده اند بمباران کردند. همجوشی در اینجا سنگین است. این elotes سفید است, ذرت, با, بیکن و فلفل قرمز aioli مایو — مکزیکی-غذای کره ای است که نمی توان انکار کرد. مرغ پوست chicharrones می ایستد جایی بین لاتین و یهودی — مرغ سرخ شده پوست دیرین اروپای شرقی مورد علاقه; آن را با سیر و نمک برای فرو بردن شما باید بیشتر نیاز دارید.

و پس از آن وجود دارد, داغ, Cheetos مک است که — بله! — مک و پنیر ساخته شده با استفاده از Cheetos به جای ماکارونی, لمس آشپزی نابغه برای Cheetos باید بحران که در آن مک نیست. اما این فقط یک warmup — و آن را گرم شما.

شما نیاز به حرکت به Bombz منطقه آغاز می شود که با بال خدمت هر دو با استخوان و بدون. و segues, همیشه, بنابراین به طور طبیعی به یک بخش از لغزنده است که آغاز می شود با ترد توفو و سپس به سرعت segues به درست حلقه bombz مانند برگر ساخته شده از گوشت و زمین بیکن با پنیر چدار و فلفل قرمز کره ای aioli همراه با 16 ساعته ملایم پخته شده گوشت خوک شکم که تقریبا ذوب دور به عنوان به زودی به عنوان شما جویدن به آن است.

گوشت خوک حلقه دوباره در برنج کاسه همراه با ران مرغ (پوست در, البته) دلمه کمر گوشت خوک بیکن و حتی ماهی قزل آلا. و در نهایت شما را به bulgogi برگر که شما می توانید اضافه کردن یک دوم patty و یک تخم مرغ سرخ شده در مورد شما کمی peckish. این قارچ برگر نمی رود اما وجود آن است. گوشت خوک کشیده ساندویچ پنیر کبابی است که انتظار می رود وجود دارد و آن این است که بیش از حد. وجود دارد “صفحه اصلی چرخید” بستنی برای دسر که به نظر می رسد کاملا سالم نسبت به بقیه منو.

 • این برگر آماده است با Gruyère پنیر و سیر بو داده aioli و خدمت در شور مستی با زیگ زاگ برش سیب زمینی سرخ کرده. (فایل عکس توسط جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • این کلاسیک برگر با خدمت کرده است با خانه های ساخته شده از تراشه های. (فایل عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • در حالی که فراتر از همبرگر را می توان نسبی تازه واردان در همبرگر صحنه هستند خوش آمدید, گزینه های در رستوران خدمت به آنها. (فایل عکس با علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • از بالاترین از بالا به پایین از پایین همبرگر یک تعریف آیکون آمریکایی پخت و پز — و بسیاری از آنهایی که در دسترس هستند در رستوران های محلی آماده شده برای بایگانی اطلاعات و تحویل. (فایل عکس سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • این برگر مونتاژ با گوشت گاو patty ذوب پنیر سرخ شده, ترشی, پیاز, سس گوجه فرنگی, ترشی خرد شده کاهو گیاه مایونز و سس باربیکیو و خدمت با برش سیب زمینی سرخ کرده. (فایل عکس با علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Five Guys Burgers & سیب زمینی سرخ کرده

6650 E. ساحل اقیانوس آرام بزرگراه., ساحل طولانی 562-596-9176; 4625 Candlewood St., Lakewood, 562-531-0555; www.fiveguys.com

به گزارش وب سایت “وجود دارد بیش از 250.000 راه های ممکن به منظور برگر در پنج بچه ها…ما با استفاده از تنها, تازه, هرگز, منجمد, گوشت چرخ…هیچ فریزر در پنج بچه محل فقط کولرهای…هیچ چیز برای همیشه یخ زده…ما تنها استفاده از روغن بادام زمینی…ما با استفاده از تنها سیب زمینی آیداهو…منو ما این است که چربی های ترانس چربی.”

با وجود آن متعدد محلی, شاخه, پنج بچه و بیشتر سواحل شرق زنجیره ای در بسیار به همان شیوه که در-N-Out است که تقریبا به طور انحصاری سواحل غرب زنجیره ای. فرمول یک — و آشنا برای کسانی از ما که در همبرگر-mad شیراز. جز با تاب. مهمترین تمام toppings رایگان هستند. همه آنها گنجانده شده است. شما واقعا می توانید آن را راه خود را سفارشی برگر خود را در هر یک از (به عنوان وب سایت نت) 250,000 راه.

بسیاری از آمده به عنوان یک ماده البته زمانی که شما “تمام راه” را به عنوان آنها می گویند در طرز سخن گفتن از پنج بچه ها (که شامل مایو, کاهو ترشی, گوجه فرنگی, پیاز کبابی, کبابی قارچ). و البته شما می توانید بیش از اندازه در تمام سس گوجه فرنگی و خردل شما می خواهید. خط پایین این است که شما می توانید یکی از heck از یک درهم و برهم بیش از این ماجرا برگر — که فقط ما چگونه ما مثل همبرگر در اینجا انجام می شود در جنوب خلیج.

همبرگر آمده در هشت فرمت های — کامل-به اندازه همبرگر, چیزبرگر, بیکن برگر و چیزبرگر بیکن; و کوچکتر از اندازه “کوچک” نسخه های بالا برای کسانی که می خواهند وانمود کند که آنها چسبیده به نوعی از رژیم غذایی است. آنها همچنین توضیح می دهد که آنها در خدمت همبرگر خود را به خوبی انجام می شود تنها به دلیل “توسط پخت و پز همه ما برگر آبدار و به خوبی انجام می شود ما قادر به رسیدن به دو هدف: بیمه یک محصول سازگار و ملاقات و یا تجاوز به سلامت کد استاندارد برای گوشت. ما درک می کنیم که وجود دارد نظرات مختلف در چه سطح یک همبرگر پخته باید برای عطر و طعم مطلوب و نظر ما این است که ما همبرگر بهترین طعم پخته و آبدار و به خوبی انجام می شود.” و آمین به که!

The Habit Burger Grill

3801 لیکوود Blvd. ساحل طولانی; 562-425-1500, www.habitburger.com

این عادت می تواند به راحتی تبدیل به یک عادت شده است برای بسیاری از برای یک مدت زمان طولانی. از آن جایی که شما را برای یک برگر با سیب زمینی سرخ کرده. شما می توانید اضافه کردن پنیر و بیکن و آووکادو برش. برخی انجام می دهند. بسیاری از همین حالا. این برگر فقط خوب به عنوان آن است. هر چند “آن را به عنوان” دور از برهنه.

همبرگر (و یا به عنوان آنها با اشاره به در منو “charburgers”) آمده صدر با کاهو و گوجه فرنگی و پیاز کاراملی مایو و ترشی. مستی است و تست آن را هر دو نرم و ترد در همان زمان. سفارش آن را به عنوان یک دسته کوچک موسیقی جاز به نام “اصلی” و آن را همراه با سیب زمینی سرخ کرده و نوشیدنی — عناصر ضروری وقتی که می آید به habitualizing عادت برگر. و هنگامی که آن را تبدیل به یک عادت شما احتمالا پیدا کنید که فقط یک reg’lar برگر هرگز فراموش.

من فکر می کنم من پایه برگر است هر چند اگر من احساس به خصوص peckish این teriyaki charburger و کباب بیکن charburger (فوق العاده با بیکن و آووکادو) آیا تمایل به پر کردن هر نوع پوچی من احساس.

بیشتر وجود دارد در منو — نیم دوجین ساندویچ از جمله کبابی pastrami با ذوب پنیر سوئیسی و آنرا کباب میکنیم albacore استیک با طعم هر دو teriyaki و سس تارتار (یک بیت از تذهیب در ol’ لیلی اگر شما از من بپرسید). وجود دارد و نیمی از سالاد نیز در میان آنها یک مرغ کبابی سزار و “سانتا باربارا” کاب (که به نظر نمی رسد که متفاوت از غیر سانتا باربارا کاب هر چند نام می کند باید یک شیرین ریتم به آن).

در راه همان است که Lawry را در مورد دنده نخست این عادت است که در مورد charburgers. آنها خوب خلق با ومزه پوسته بر روی آنها و یک عطر و طعم است که پاسخ این سوال “گاو که در آن?” این همبرگر که بیرون آمدن از مشک معطر funk یک ریز از مد افتاده همبرگر. هنگامی که آن را به این خوبی آن را … habit-forming.

سلیمان خوب همبرگر و نوشیدنی

پایک در رنگین کمان بندر, 55 S. کاج Ave. ساحل طولانی 562-436-6590 بلند, ساحل, Towne Center 7531 کارسون Blvd. ساحل طولانی 562-421-6798; www.islandsrestaurants.com

سلیمان خوب همبرگر و نوشیدنی شده است یک جایگزین خوب برای خانواده ناهار خوری برای نزدیک به چهار دهه; قدمت آن به سال 1982 است که در شیراز شرایط عملا ماقبل تاریخ. مواد غذایی است که تا حدودی آمریکا تا حدودی مکزیک تا حدودی هاوایی با موتیف غالب بودن “مسائل به خوردن توسط ساحل.” و آن را نشانی از یک کار خوب به نگه داشتن آن تم با منوی tacos و همبرگر و سالاد و کاسه. یکی عنوان “گشت و گذار در مورد علاقه های شما” در حالی که کم کال گزینه های “بهشت را به ساحل.”

وجود دارد, فیلم های خوانندگان, خروس امواج در تمام تلویزیون های. این مدرسه قدیمی نوار مواد غذایی — برنامه خرید با پنیر چدار و جک حلقه های پیاز, guacamole, بال مرغ بوفالو (با کرفس و سس رنچ و teriyaki یا کباب سس اگر شما ترجیح می دهند) quesadillas و اسفناج & غوطه کنگر فرنگی; آن را به صورت مجازی پیاده روی پایین خط حافظه به زمین هاروی Wallbanger و Tequila Sunrise.

وجود دارد مناقصه مرغ (“ماورا مناقصات”) نیز همراه با یک کوارتت از لغزنده. پنیر ذوب شده و سیب زمینی سرخ کرده بیش از حد. برای یک زن و شوهر از دیگران اضافی شما می توانید اضافه کردن برخی از ادویه مرغ که به نوبه خود می تواند یک برنامه را به یک غذای اصلی. وجود دارد یک دوجین همبرگر گوشت گاو و بوقلمون و یا گیاهی patty به عنوان شما می خواهید با نام بزرگ موج Kilauea به مائوئی و مالیبو. هاوایی برگر می آید صدر با آناناس. البته آن را ندارد. این یک انتخاب خوب در هنگام برخورد با یک جمعیت نامتجانس اشتهای. خودم را نه به کامبوج شهر به انتخاب کنید تا برای برخی از رشته فرنگی. اما من مطمئن هستم که در هر رژیم غذایی کم کربوهیدرات فاقد گلوتن و تمام. اما سلیمان کار می کند. گروه ناهار خوری و مانند آن است.

Shake Shack

6440 E. ساحل اقیانوس آرام بزرگراه., ساحل طولانی; 562-380-2090, www.shakeshack.com

بسیاری از گزینه های — و بنابراین بسیاری از آنها خیلی خوب! باید دریافت کنم سیب زمینی سرخ کرده با پنیر سیب زمینی سرخ کرده یا بیکن و پنیر و سیب زمینی سرخ کرده. چگونه در مورد به طور منظم همبرگر (یک یا دو با بیکن و یا بدون) امضاء ShackBurger (پنیر و کاهو و تام زیستن, سس تک نفره یا دو نفره) و در SmokeShack (با پنیر بیکن دودی, گیلاس خرد شده, فلفل, سس) ، ‘Shroom برگر (ترد سرخ شده با قارچ portobello صدر با مونستر (ابهامزدایی) و پنیر چدار یا کلبه پشته (که ترکیبی از چیزبرگر با ‘Shroom برگر).

به عنوان گزینه های اضافی وجود دارد یک سینه مرغ سوخاری ساندویچ (جوجه ‘n زیستن) و سه نفر از “تخت بالا سگ” — که یکی از آنها انجام می شود سبک شیکاگو با بسیاری از مسائل….

و به عنوان یک یادآوری که چرا آن را به نام Shake Shack وجود دارد “کلاسیک دست چرخید می لرزد” — در طعم شور کارامل و کره بادام زمینی. وجود دارد یک گاو بنفش شناور. وجود دارد به عبارت دیگر بسیاری را در نظر بگیرید. همراهی دستیارش قسم می خورم این است که در آمریکا بزرگ همبرگر. که این sine qua non افلاطونی ایده آل است که در برابر آن classics In-N-Out باید اندازه گیری شود.

من فکر می کنم که مانند Krispy Kreme بود که مورد ستایش قرار داد چندین سال پیش به عنوان نهایی ناب تجسم doughnut این ShackBurger بسیار خوبی تغذیه. آن را قطعا ضربه میکی D’, Burger King, وندی و مانند آن. من درود می فرستم زنجیره ای برای تعهد خود را به 100 درصد طبیعی گوشت و گوشت گاو آنگوس “تحویل تازه های گیاهی تغذیه و انسانی مطرح شده است.” آن را خوب به خوردن یک برگر…و احساس می کنم که اگر این سیاره ممکن است زنده ماندن کمی طولانی تر برای این تلاش است.

اسلاتر را 50/50

17071 ساحل Blvd. هانتینگتون بیچ; 714-594-5730, www.slaters5050.com

نه کاملا در لانگ بیچ اما نزدیک به اندازه کافی برای یک واقعا قابل توجه پایدار همبرگر — و آن را خوب رانندگی کردن در ساحل هانتینگتون برای چنین فصلی تخصص به عنوان Bloody Mary برگر (زمانی که در دسترس) است که یک بزرگ, چاق, آبدار “نقره استرلینگ” گوشت زیبایی با طعم Worcestershire و سس فلفلی تاباسکو صدر با کبابی و گوجه فرنگی و سیر-زیتون tapenade با بیکن ودکا و سس خدمت در بیکن شور مستی و چاقو (لا خونین مری) با یک ساقه کرفس. (و بله آنها کاملا بیکن وسواس. واقعا نمی کنیم؟)

در روز قیامت برگر یک سوم پوند گوشت گاو زمین زمین بیکن و زمین porchetta دال میت لوف پیچیده شده در بیکن و خردل خدمت بالای prosciutto صدر با chipotle سس گوجه فرنگی — در بیکن شور مستی. آن شده اند که خوب آخرین نیش حال مایاها درست شده.

وجود دارد آبجو با پنیر سیب زمینی سرخ کرده, سیب زمینی سرخ کرده را با گوشت و سس گوجه فرنگی سرخ شده با سس گوجه فرنگی, ترشی, چیپس و آبجو کتک حلقه های پیاز آبجو کتک jalapeños سرخ شده بیکن مک و پنیر توپ. وجود مک و پنیر با مرغ بوفالو گزش و با بیکن و jalapeños. وجود دارد یک سالاد — سالاد! — ساخته شده با رامش crunchies. وجود دارد یک برگر صدر با کره بادام زمینی و توت فرنگی و ژله و بله بیکن. وجود دارد یک برگر صدر با Fritos.

وجود دارد بیش از حد-بیکن برگر و بیکن-نقطه چین آمریکا و پنیر و بیکن پانسمان و یک دال از بیکن در یک بیکن شور مستی. و بله — یکی از مواد تشکیل دهنده شما می توانید انتخاب کنید برای طراحی خود میلک شیک است maple bacon. تاپیک بیکن یکجور دوربین عکاسی برای دسر. شما همچنین می توانید طراحی خود را برگر با بسیاری از افزودنیها سر خود چرخش خواهد شد. اما پس از آن که اسلاتر ، یک یادآوری است که ما در یک زمان از جنون. در این مورد بسیار خوشمزه جنون بیش از حد.

این کافه کوچک

5656 E. 2 St., ساحل طولانی; 562-434-0226

این یک کافه کوچک livin’ زندگی در مقیاس کوچک. و خدمت خوب نسخه های از این نوع ظروف است که طنین انداز با هر نیش. وجود دارد یک پایه برگر است که محروم کردن به اندازه کافی برای خدمت در In-n-Out — و نه حیوانی ، (از آن می آید با یک انتخاب از سیب زمینی سرخ کرده, سیب زمینی یا سالاد ماکارونی, مخلوط, قهوه میوه یا سالاد و سوپ و یا فلفل قرمز برای 95 سنت بیشتر است. سالاد سیب زمینی بسیار خوب است و همچنین بسیار جامد است. این است که خود را مدرن flossy سالاد سیب زمینی. این است که مرتب کردن بر اساس قدیمی مدرسه سالاد را به کلیسا یکشنبه پیک نیک.)

اگر پایه برگر ندارد اساسی به اندازه کافی برای شما وجود دارد تنها یک همبرگر را به عنوان به خوبی پایه بدون طرف که به نظر می رسد کمی به من. نه چندان اساسی همراه با بیکن و قارچ و ذوب پنیر چدار. این Patty ذوب یو پی اس حول و حوش به ذوب سوئیس در کبابی چاودار.

برای کسانی که اشتیاق برای بار خوب از گذشته وجود دارد واقعی سه گانه عرشه ساندویچ, با, ترکیه, بیکن, سوئیس, آووکادو و کاهو و گوجه فرنگی و مایونز و قارچ — درست مثل همه ما با محبت. هیچ سالاد سزار, اما وجود دارد یک کاب. و سالاد فلفل قرمز است که در خانه فلفل قرمز بیش از کاهو عجیب و غریب مفهوم است. و اگر شما گاهی حتی بیشتر از ماده وجود دارد میت لوف. این ممکن است به یک کافه کوچک, اما آن را در خدمت یک میت لوف — در انتخاب نان.

بزرگ تر همبرگر

 • برگر پدر: 149 لیندن Ave. ساحل طولانی; 562-980-0137, www.eatburgerdaddy.com
 • دیو برگر: 3396 اطلس Ave. ساحل طولانی; 562-424-3340
 • GD فرض برگر: 1798 E. بید سنت سیگنال هیل; 562-595-5059, www.gdbroburger.com
 • جیم برگر: 3639 E. 7 سنت طولانی ساحل; 562-342-4834
 • خوک قلم ظرافت: 3768 ساحل طولانی Blvd. ساحل طولانی; 562-676-4021

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>