100 روز بدون ورزش: به دنبال بازگشت در آخرین بازی های انجام شده در ورمونت

داستان کامل من طراحی کردن لپ تاپ و جمع آن را به من بگ مسنجر چند دقیقه بعد از ساعت 1 صبح آخرین فرد سمت چپ در Gutterson Fieldhouse.

من ایستاد و کشیده شده بود و یک شب هیجان انگیز قوز بیش از یک فضای کاری مناسب برای کسی که پنج یا شش اینچ کوتاه تر است. من جامعی یک تصویر برای آیندگان قبل از من ambled از محترم مطبوعات جعبه شماره 2. یک فصل دیگر در این کتاب است.

من هرگز فکر نمی کردم — نه نه واقعا — که من فقط می خواهم نوشته شده در مورد آخرین بازی های سال آبفا-St. Albans’ رکورد 19 پسران هاکی قهرمانی کشور.

پس از همه, ما به سختی 75 دقیقه به مارس 12.

اما در سه plus ماه پس از بیش از 100 روز بدون ورزش ذهن من را نگه می دارد و بازگشت به آن هفته همه چیز چپ چپ رفت. حس کردم چیزی اتفاق می افتد حباب خارج از دید و یا درک من فقط نمی خواهم به این باور است که دل و روده من به من گفتن.

تنش مشخصه یک بازی بزرگ است. ورزش مهم نیست. این سوال را هر کس می خواهد به آن پاسخ داده شده — چه کسی برنده خواهد شد ؟ — چیزی است. این که چرا آنها بازی این است که چرا ما تماشا کنید.

به جز 11 مارس متفاوت بود. یا شاید من در طرح خود من نگرانی در مورد وضعیت. اما فکر که آشنا, انرژی, احساس آمد با یک لبه. آن را به حال یک جریان پنهانی اتمی واقعی اضطراب.

من هرگز و آگاه تر از من آگاه تر از آنچه که من لمس بیشتر شک و تردید از doorhandles.

بیشتر: آبفا-St. Albans طوفان گذشته استو 4-1 برای 19th, پسران هاکی قهرمانی کشور

چه کس دیگری را لمس کرد ؟

آیا کسی که فقط سرفه?

من فقط لمس صورت من?

در یک ماده از لحظات شاخ صدا به عنوان آبفا و استو به پایان رسید دومین دوره Bobwhites به خوبی در راه خود را به عنوان یک 4-0 سرب و تلفن chirped با هشدار های خبری که NBA تا به حال معلق باقی مانده از فصل آن. من هم چک تمبر — آن را 9:31 بعد از ظهر

در روز بعد از آن من اول فکر کردم از دست من را تکان داد و پس از آن ،

آنچه را که آنها به حال شده است در معرض? که آنها پس از افشای واقعیت ؟ خوشبختانه من هرگز نشان داد علائم COVID-19. اما چه می شود اگر من یک مجرا?

من هم فکر طولانی و سخت در مورد شب قبل از آن چند صد متری دور در پاتریک, ورزشگاه, که در آن بیش از 3000 نفر کهنه به چوبی سفید برای امریکا شرق بسکتبال مردان نیمه نهایی بین UVM و UMBC.

چراغ بیرون رفت!

در هر سال دیگر است که می تواند گرفته ام این جایزه برای بسیاری عجیب و غریب, ورزشی, لحظه های به یاد ماندنی, دمدمی, پاورقی در Catamounts’ حذفی اجرا. در سال 2020 این یک چاره اندیشی موقت است.

بیشتر: UVM بسکتبال مردان outlasts nemesis UMBC به کتاب پنجم مستقیم امریکا شرق عنوان سفر

در حال حاضر که روز 10 آوریل در برخی از لیگ آغاز شده بود به قراضه خود را postseason مسابقات. وحشت زده و عصبی ناراحتی من احساس راه رفتن به Gutterson Fieldhouse آغاز شده بود را نگه دارید. ساعت قبل از بازی UVM با صدور بخشنامه به طرفداران دلسرد handshakes و سپاس پرسیدن هر کسی با علائم شبه آنفولانزا در خانه بمانند.

به تازگی اطلاعات پدید آمده است که شب گذشته در پاتریک, ورزشگاه, یک 81-74 پیروزی قرار داده است که UVM در یک بازی NCAA مسابقات را به خوبی ممکن است به عنوان یک عمده, پخش كردن, رویداد برای رمان coronavirus با توجه به گزارش VT جوینده. سه شرکت کنندگان بعد درگذشت و ده ها گزارش تجربه علائم مثبت یا آزمون.

من آخرین نگاه اجمالی داخل آرنا — یا هر بدنسازی که برای ماده — آمد و دو روز بعد زمانی که امریکا شرق اعلام کرد آن را لغو کرده بود آن بازی مسابقات برنامه ریزی شده برای 14 مارس ، من جامعی تصویر دیگری برای آیندگان.

در کمتر از یک ماه همان فضا تبدیل شده بود به 50 تخت خروش سایت برای بیماران دچار همین بیماری است که در سمت چپ آن خفته.

هنگامی که بازی بازگشت به تام برنان دادگاه ؟ خواهد هر کسی وجود دارد به تماشا و عصبی انتظار ؟ حدس می زنم خود را به عنوان خوب است به عنوان معدن.

من می دانم که این ماه را دیده ایم طرفداران جریان به سالن های مانند سده زمینه و فضیلت زمینه برای بهار دبیرستان قهرمانی. من شده است وجود دارد بیش از حد.

به جای عجیب و غریب به عنوان آن ممکن است صدای نزدیک ترین چیزی که من پیدا کردم به پوشش یک بازی در 100 روز پس از آنها رفته ام دور است و در تنظیم به رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات سه بار در هفته و کنفرانس های مطبوعاتی.

مانند یک بازی شما می دانید که در آن درگیر, شما می دانید مردم توجه شما می دانید چیزی در خطر است و شما نمی دانید که از قبل چه شکل همه چیز را. این یک رویداد. دیگر کاربران رسانه وجود دارد به همین دلیل است. شما رو به واکنش نشان می دهند در پرواز در لحظه و حس را از همه چیز آن را به عنوان گستراند.

ورزش کشی بسیاری از همان گزارش عضلات است که من با استفاده از به طور منظم برای صفحه ورزشی.

آن را فقط سخت به از نو خلق کردن که بازی انرژی در اتاق نشیمن.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de