1 زن کشته و 2 نفر دیگر مجروح در تیراندازی در نزدیکی شمع افروزی برای قتل, قربانی

ساحل طولانی — بررسی جریان بود به تیراندازی دوشنبه شب در نزدیکی یک شمع افروزی در ساحل طولانی که به کشته شدن یک زن در سمت چپ و دو زن دیگر در بیمارستان بستری است.

پلیس دریافت یک تماس از آتشباری در منطقه نارنجی خیابان و خیابان جنوبی حدود 9 p. m. دوشنبه و 911 اپراتور می تواند شنیدن صدای شلیک گلوله در پس زمینه به گفته سرهنگ رابرت Bernsen بلند, ساحل, اداره پلیس.

ماموران در صحنه وارد شدند و زنان مبتلا به زخم گلوله. زنان شده بود حضور یک شمع افروزی برای یک مرد که کشته شد پنج شنبه در 5800 بلوک نارنجی خیابان Bernsen گفت.

یک زن بود که زخمی در بدن بالا گرفته بود به یک بیمارستان در شرایط بحرانی و بعد از آن درگذشت. دو نفر دیگر از قربانیان در بیمارستان بستری شد, یکی در شرایط بحرانی با زخم گلوله به قسمت بالای بدن و یکی از با ثبات علائم حیاتی با زخم گلوله به بدن پایین تر Bernsen گفت.

جمعیت زیادی بود که حضور شب زنده داری و کارآگاهان مصاحبه با شاهدان Bernsen گفت: با اضافه کردن یک انگیزه برای عکسبرداری و یا شرح مشکوک یا مظنون بود فورا در دسترس است.

نارنجی خیابان بین جنوب و 59 خیابان ها بسته شد تا اطلاع ثانوی برای عکسبرداری بررسی است.

شمع افروزی برگزار می شد برای 49 سال بللفلور ساکن مورچه هریس بود که به ضرب گلوله کشته پایین حدود 10 p. m. روز شنبه و درگذشت و در صحنه است.

بدون شک توضیحات منتشر شد که در تیراندازی پلیس و تاسیس شده است انگیزه.

هر کسی با اطلاعات در دو تیراندازی شد و خواست به تماس قتل کارآگاهان در 562-570-7244 یا جلو جنایت در 800-222-راهنمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im