1 در 140 می تواند عفونی جدید در شهرستان لا coronavirus داده ها نشان می دهد

هشدار دهنده یکی در 140 در لس آنجلس هستند به احتمال زیاد عفونی با coronavirus مقامات بهداشت گفت: جمعه, ژوئن 29. برآورد همراه با گزارش افزایش نرخ انتقال باعث وخیم هشدار داد که بیمارستان های محلی خواهد شد باید بلافاصله به سطح شیب دار تا تعداد آنها از تخت به آماده شدن برای بیشتر افراد بیمار در هفته های آینده.

“ما در یک شکننده لحظه در ما همه گیر در اینجا در L. A. شهرستان گفت: شهرستان بهداشت عمومی رئیس باربارا فرر که همراه با وزارت بهداشت مدیر خدمات کریستینا Ghaley و دکتر راجر لوئیس مشخص شده مشکل جدید پیش بینی نشان داد که در شهرستان است که هیچ جا در نزدیکی بازگشت به حالت عادی.

جدید پیش بینی — بر اساس آماری انجام مدل سازی در هفته گذشته نشان می دهد یک شهرستان یک بار دیگر در آستانه یک اندازه بیمارستان سیستم بر دوش هر دو COVID-19 و دیگر بیماران است.

این موارد گفت: فرر هستند در نتیجه از عوامل از جمله:

  • امواج از مردم قصد بازگشت به کار پس از ماه از “امن تر-در-خانه” سفارشات;
  • بسیاری از کسب و کار نه پیوستن به اجتماعی فاصله, قوانین بر اساس بازديد از شهرستان بازرسان;
  • جمعیت بزرگ در سواحل محلی و سایر مناطق عمومی;
  • حداقل 500,000 افرادی که شلوغ به میله های در ژوئن 20; و
  • احتمالا تعداد زیادی از معترضان که پر از خیابان های شهر در هفته های اخیر.

در نهایت حتی به عنوان موارد جدید در میان افراد جوان همه آنها کمک به گسترش ویروس.

اما شماره های جدید به خصوص دلسرد مقامات گفت: از آنجا که فقط یک هفته پیش این شهرستان تا به حال تخمین زده می شود که 1 در 400 نفر به احتمال زیاد عفونی.

در حال حاضر با نرخ 1 در 140 مقامات می گویند ظرفیت تخت در تمام بیمارستانها در این شهرستان در معرض خطر است — فقط به عنوان آن بود در اوایل ماه آوریل زمانی که این شهرستان صادر شده مشابه هشدار.

پس از هشدارها و محدودیتهایی که همراه با آنها به نظر می رسد به کار. مردم در خانه مانده — غذای مارس 19 سفارش تنها برای فعالیت های ضروری. و منحنی مسطح, مقامات گفت.

اما در ماه ژوئن به عنوان کسانی که دستور شروع به سهولت و با یک هدف برای بازگشت به کسب و کار با 4 جولای در لس آنجلس کانتی — گسترش یافت و اعداد گرفته اند چه مقامات به نام “استارک” به نوبه خود.

“طی هفته گذشته همه چیز شروع به تغییر” Ghaley گفت: تاسف افزایش مثبت نرخ انتقال و بستری شدن در بیمارستان ، “کسانی که منحنی دیگر تخت و همه آنها بسیار تند مسیر است.”

آخرین پیش بینی های ترجمه 0.71% از همه در L. A. شهرستان که در حال حاضر عفونی به دیگران است.

این داده های تازه به این معنی است که یک نمونه بزرگ فروشگاه مواد غذایی و یا فروشگاه شما به احتمال زیاد باید چند عفونی افراد را وارد کنید در یک روز داده می شود گفت: Lewis, صندلی طب اورژانس در بندر-مرکز پزشکی UCLA در تورانس است که منجر به پروژه مطالعات.

و این افراد ممکن است هرگز نشان می دهد و یا می دانم که آنها هم مبتلا هستند. او اشاره کرد که از ماه آوریل مقامات بهداشت عمومی آموخته اند که مردم عفونی بیشتر فقط قبل از آنها تا کنون نشان می دهد علائم.

با یک هفته تا زمان بزرگ در تعطیلات آخر هفته مقامات بهداشت عمومی نمی تجویز هر گونه گسترده سفارشات عمومی — اما آنها ارائه کند هشدار در مورد آینده اگر مردم و کسب و کار نمی تواند پایبند به شهرستان و سلامت اجتماعی فاصله جزمی.

در واقع در روز دوشنبه آنها به صدا بیشتر شبیه به آنها را در پایان ماه مارس و اوایل آوریل — ترغیب مردم به انجام تنها “ضروری” فعالیت و فراوان جلوگیری از جمع آوری با افراد خارج از خانواده خود را.

“ما در معرض خطر در حال اجرا از تخت بیمارستان اگر ما مراحل را برای افزایش این ظرفیت در عرض سه هفته بعد” لوئیس گفت.

به ویژه در این شهرستان را چهار بیمارستان های دولتی در حال حاضر شروع به پیدا کردن اتاق برای تخت.

به عنوان آن می ایستد در سراسر شهرستان وجود دارد که ظرفیت تخت 3000. در حال حاضر, آن را هنوز هم قابل قبول در خاک همراه با هواکش ظرفیت. اما احتمال تغییر در عرض چند هفته با آخرین سنبله.

به دلیل بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر هستند عقب مانده شاخص Ghaley گفت: بیمارستان در حال حاضر نیاز به اتاق را برای فشرده-تخت های مراقبت. آنها نیاز به شروع به پاکسازی اتاق اورژانس فضای بار دیگر لغو روش انتخابی و اتاق را در فضاهای دیگر مانند بهبود بخش.

وجود دارد هیچ برنامه ای هنوز برای بازگشایی, افزایش, بیمارستان, مقامات گفت.

جدید پیش بینی می آیند در یک لحظه مشکل جدید ارزیابی در جنوب کالیفرنیا و در سراسر کشور.

روز یکشنبه در لس آنجلس مجبور شد دوباره تمام میله پس از 2,542 فتح کرد گرفته شد جدید روزانه موارد کشف شد — شهرستان رتبه دوم را در کل و در عین حال در طول این بیماری همه گیر.

این تعطیلی تاثیر سایر استان ها — عملکرد افراد در موقعیت های اجتماعی نیاز به حذف پوشش چهره برای نوشیدن در حالی که آنها ممکن است در معاشرت با مردم در خانواده خود را.

20 جدید تایید coronavirus مرگ و میر اضافه شده به تلفات از 3,305 افرادی که از مارس فوت کرده اند از ویروس.

در حالی که متوسط تعداد مرگ و میر را بر باد رفته از اواخر پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی و دولت فرماندار نگران هستند که به دلیل مرگ یک عقب مانده شاخص این تعداد می تواند در هفته های آینده.

یکشنبه وجود دارد 1,717 مردم در بیمارستان بستری است. این تعداد در مقایسه با 1,350 به 1450 روزانه بستری شدن در بیمارستان دیده می شود در هفته های اخیر.

برخی از مقامات دولتی باید استدلال می کنند که وجود دارد مردم بیشتر تست مثبت وجود دارد به سادگی تست بیشتر.

یکشنبه, بیش از 1 میلیون نفر آزمایش شده در این شهرستان با حدود 9 درصد از آنها تست مثبت است. اما نرخ که در آن آنها در حال آزمایش مثبت نیز افزایش — نشانه آن است که این ویروس است نه کاهش جمعیت است. در حالت ایده آل, این نرخ خواهد بود پایین آمدن از آنجا که بیشتر مردم در حال آزمایش. تجمعی رای مثبت افزایش یافته است و از 8 درصد به 9 درصد و 7 روز به طور متوسط روزانه مثبت رای از افزایش 5.8% دو هفته پیش به 8.7 درصد به بخش عمومی وزارت بهداشت.

جدید بینی در مقایسه با اوایل ماه آوریل — زمانی که نگرانی در مورد ویروس صعود بودند و هنوز هم وجود دارد بسیار شناخته شده نیست در مورد چگونه آن را گسترش می یابد.

در آن زمان این مدل نشان داد که اگر اجتماعی فاصله بود در سطح فعلی حفظ 29.8 درصد از L. A. شهرستان جمعیت می تواند مبتلا به این ویروس توسط Aug. 1,

اما اگر بیشتر فیزیکی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند ممکن بود تنها 5.5 درصد از جمعیت خواهد قرارداد این بیماری تنفسی.

اما اگر اقدامات کاهش یافت در ماه اوت به عنوان مقدار به عنوان 95.6 درصد از L. A. شهرستان جمعیت می تواند آلوده.

در حالی که شماره های جدید فقط پیش بینی مردم در خط مقدم در جنگ علیه برای درمان افراد مبتلا به این ویروس می گویند این افزایش در موارد بسیار آشکار است.

“آن را فقط افتضاح” گفت: دکتر جنیفر Sudarsky یک پزشک در سانتا مونیکا مراقبت های فوری. “این دیوانه است. ما در حال گرفتن مقدار زیادی بیشتر بیماران است. این درست است.”

Sudarsky نیز منجر پزشک در شهرستان قرنطینه مرکز در پومونا گفت: آنچه که او و همتایان او در حال دیدن است اعتبار اعداد در بهداشت عمومی اطلاعات موارد است. “ما در حال دیدن افراد جوان است.”

L. A. کانتی این ایالت پرجمعیت ترین شهرستان است که به تنهایی نیست. Ventura, نارنجی, رودخانه و سان برناردینو همه دیدن خوشه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را در روز یکشنبه به کافه ها و کاباره ها شامل شش سایر استان ها در حالی که معرفی بسته شدن هشت نفر دیگر از جمله رودخانه و سان برناردینو.

در کنار رودخانه روز جمعه به یک رکورد 318 نفر در بیمارستان بستری شدند با این بیماری از جمله 105 در بخش مراقبت های ویژه با توجه به Riverside County بهداشت عمومی داشبورد.

و در سن برناردینو کانتی بیمارستان شد preparting به استفاده از تخت اضافی و بستری شدن در بیمارستان را افزایش دهد.

دولت ها پله تا تست و reimposing محدودیت به تازگی تایید کرد coronavirus عفونت افزایش در بسیاری از کشورها است. هند گزارش 20,000 روز دوشنبه در حالی که caseload در آمریکا در حال رشد است با حدود 40 ، 000 در روز است.

ایالات متحده روز دوشنبه گزارش داد 38,800 به تازگی تایید عفونت با مجموع بیش از 2.5 میلیون نفر یا حدود یک چهارم از بیش از 10 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کارشناسان می گویند تعداد واقعی هر دو در ایالات متحده و در سطح جهان هستند و احتمالا به مراتب بالاتر در بخشی به دلیل تست محدودیت ها و تعداد زیادی از افراد بدون علائم است.

سواحل در حال بسته شدن و آبجو می گذرد بکر به عنوان فلوریدا تگزاس و کشورهای دیگر backpedal خود reopenings سفارش اجباری با پوشیدن ماسک و بسته شدن رستوران ها و کافه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>