نقش اساسی و کلیدی پروژه نارنجستان در شهرک چیتگر چیست؟

تعاونی ابنیه کام گزارش پیشرفت پروژه نارنجستان را به صورت ماهانه به اعضای خود گزارش می دهد. اگر به دنبال بهترین مشاور املاک هستید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله “بهترین مشاورین املاک برای پیش خرید پروژه نارنجستان را چگونه انتخاب کنیم؟” مراجعه کنید.

 

جزییات پروژه نارنجستان ۱

پروژه ی نارنجستان 1؛ به صورت دو برج 10 طبقه شامل دو طبقه پارکینگ، 1 طبقه لابی و 7 طبقه مسکونی با 84 واحد مسکونی به متراژ 102 متر، دو خواب و 130 متری دو خواب و 150 متری 3 خوابه با پارکینگ و انباری و هر طبقه شامل 8 واحد با تحویل 36 ماهه از زمان گود برداری می باشد. این پروژه دارای قابلیت تجاری است که عواید آن به نفع پروژه و اعضا می باشد.

پروژه نارنجستان 1 یکی از پروژه‌های معتبر و قابل اطمینان منطقه 22 واقع در شهرک گلستان، بلوار کوهک، بلوار علوم-فنون، روبروی مجتمع تجاری طوبی، هم اکنون در حال ساخت می‌باشد.

 

 

اقساط پروژه نارنجستان 1

قرارداد ساخت برج نارنجستان 1 متری 4.7 میلیون تومان می باشد که البته هزینه زمین و تراکم به صورت جداگانه از قرار هر متر 2.6 میلیون تومان محاسبه می گردد. هر واحد 500 تا 600 میلیون تومان تا پایان مهر 99 واریزی دارد.

بابت 102 متری هر دو ماه 50 میلیون تومان

بابت 130 متری هر دو ماه 65 میلیون تومان

بابت 150 متری هر دو ماه 75 میلیون تومان

تحویل 36 ماهه از زمان گودبرداری از اول 98.

 

مزایای پروژه نارنجستان1

پروژه نارنجستان1 به دلیل واقع شدن در منطقه ی رو به رشد کوهک دارای امتیاز بزرگی از نظر موقعیت مکانی است و به دلیل راحتی دسترسی به اتوبان هایی همچون آزادگان، حکیم، همت وبلوار ها، موقعیت تجاری مجتمع طوبی و همینطور کوتاهی مسافت نسبت به مراکز تفریحی منطقه 22 مانند دراچه خیلج فارس، مرکز خرید بام لند، پارک جنگلی چیتگر و پارک ساحلی او پارک، از لوکیشن عالی ای برخوردار است.

برج های نارنجستان دقیقا در ضلع جنوبی شهرک یاس2 واقع شده اند که شهرکی تازه ساز می باشد و از نظر زیرساختی به توسعه ی منطقه کوهک و پروژه نارنجستان کمک شایانی خواهد نمود.

پروژه نارنجستان برای مشتریانی که قصد سرمایه گذاری میان مدت داشته و یا به دنبال سکونت در مجموعه ای کم واحد و لوکس هستند گزینه ی بسیار مناسبی محسوب می شود. امتیاز واحدهای پروژه نارنجستان در دفتر تعاونی ابنیه آکام به صورت قطعی نقل و انتقال می یابد.