کتاب دیجیتال

حسنی هانسار یادآور شد که در این اقدام تعدادی از همکاران که کتاب دیجیتال قبلاً از بیماری کرونر قلب رنج می بردند و بهبود یافته بودند ، برای کمک به افراد مبتلا به بیماری کرونر قلب ، پلاسمای خون خود را اهدا کردند.

همچنین در هفته کتاب ، مراسم بزرگداشت هفته بیست و هشتم کتاب جمهوری اسلامی ایران و روز جشن “کتاب ، کتابخوانی و کتابداران” با شعار “دانش؛ مانایی »بر اساس فضای مجازی و در قالب وبینار برگزار و از کتابداران و خوانندگان کتاب دیجیتال فعال استان کرمانشاه تقدیر کرد.

در این جشن ملی همراه با ویدئو کنفرانس توسط علیرضا مختارپور ، دبیرکل کتابخانه های عمومی کشور کتاب دیجیتال و مدیران کل کتابخانه های عمومی استان ، از کتابداران و خوانندگان برتر کشور در دانلود کتاب های پولی سطح کشور تجلیل شد.

الهام امیری ، کتابدار و مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر در روستای کندوله در صحنه ، در زمینه ترویج کتابخوانی در فضای مجازی ، ملیحه حاتمی ، کتابدار کتابخانه عمومی نبی اکرم و ارتباط فرهنگی کتابخانه های عمومی هرسین در زمینه توسعه یافته فعالیتها کتاب دیجیتال، مرضیه ادیب منش از جمله افراد منتخب در این مراسم سمیرا فتیخا ، کتابدار و مسئول کتابخانه نبوت در سرمست ، گیلان گارب ، سمیر فاتحه ، خواننده اصلی کتابخانه محراب شهیدان هرسین و پیام صالحی خواننده اصلی مردم بودند. کتابخانه وحدت در پاوه.

جشن روز کتاب ، کتابخوانی کتاب و کتابداران استان کرمانشاه در روز سه شنبه 27 آبان ماه در عمل و با حضور معاون سیاسی وزیر امنیت استان کرمانشاه از دیگر برنامه های هفته کتاب خوانی بود. در این مراسم از فعالان منتخب فعال در زمینه کتابخانه های عمومی از کتاب دیجیتال جمله کتابخوانان ، کتابداران ، خادمان ، انجمن های شهرستان و پیشکسوتان برتر ، کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه خرید کتاب انگلیسی تجلیل شد.

مظفر بیگوند به عنوان یک بازنشسته و پیشکسوت برتر ، سعید رضلانساری به عنوان یک کارمند عالی کتاب دیجیتال محسن جعفری ، مسئول کتابخانه عمومی امیرکبیر کرمانشاه به عنوان فعال فضای مجازی ، سهیلا افتهاری در فضای مجازی ، سمیه میرزایی و ثریا کهری در زمینه بزرگ سازی ، محمد میرزایی در کتابخانه مشارکت خمی به عنوان کمیته کمک کمیته عضو کتابخانه با بهترین مشارکت کتابخانه شهید باهنر ، روستای کندوله ، صحنه ، بهترین خواننده ، 8 برنده استانی در این مراسم بودند.

اجرای 60 برنامه توسط اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در هفته كتاب
در ادامه برنامه های هفته کتابخوانی کتاب دیجیتال، مدیرکل فرهنگ و جهت گیری اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری درخواست کتاب 60 برنامه در هفته کتاب در استان کرمانشاه خبر داد که بیشتر آنها در فضای مجازی صورت گرفت.

بهرام فاضلی زاد با اشاره به فعالیت های مجازی کتابفروشی ها در دوران کرونا کتاب دیجیتال اظهار داشت: در این راستا فعالیت های تخصصی توسط نویسندگان و کتابفروشی ها بصورت آنلاین ارائه می شود.

بازدید مدیرکل ، معاون فرهنگی و رسانه و رئیس گروه فرهنگی اداره کل فرهنگ و جهت گیری اسلامی استان کرمانشاه از کتابفروشی های دانشمند ، شریعت و احسان از دیگر اقدامات انجام شده در هفته کتاب کرمانشاه بود.

اهدای کتاب در مناطق روستایی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه اهدای کتاب را در مناطق روستایی چندین شهر کتاب دیجیتال اجرا می کند.

مدیر کانون پرورش فکری استان به ایبنا گفت: در هفته آخر آبان ماه از خوانندگان کتاب های کرمانشاه دانلود کتاب پزشکی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سطح کشور تجلیل به عمل آمد و این افراد به عنوان الگوی موفق مطالعه به سایر کودکان و نوجوانان معرفی شدند. .

همچنین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان پورتال اینترنتی و صفحات رسمی خود را در شبکه های اجتماعی کتاب دیجیتال به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی ، هنری و ادبی اختصاص داده است.

نشست مجازی انجمن ادبی آثار ادبی انجمن استان کرمانشاه در تاریخ 27 آبان 1397 با حضور کبرا بابای ، شاعر ، نویسنده و کارشناس مسئول انجمن ادبی انجمن تهران کتاب دیجیتال برگزار شد.