معرفی عسل چت

معرفی عسل چت قدیمی ترین چت روم ایرانی

 

عسل چت

چت روم عسل قشنگ ترین چت روم ایرانی که کاربران خود را عسلی ها نام میبرد تنها چت باران چت روم فارسی میباشد که به کاربران خود اهمیت بسیاری میدهد. از طرفی هرچه زمان گذشت اون محبوبیت خود را از دست داد لذا عسل چت ۷ سال ۸ سال پیش کجا و چت عسل در حال حاضر کجا اصلا قابل مقایسه نیست.

حال به این میپردازیم که چرا این بلا بر سر چتروم عسل آمد این امر چند دلیل دارد به یک دلیل خلاصه نمیشود:

1 دلیل اول که خیلی دلیل مهمی است و ن تنها روی عسل چت تاثیر گزاشته بلکه بر روی کل چت روم ها از قبیل باران چت تاثیر بسیار تا بسیار بدی گذاشت فیلترینگ بود من این را درک نمیکنم چرا سازمان محترم فیلترینگ این مقدار با چتروم ها بد طی میکند و لجبازی میکند بماند که با چه سختی هایی هنوز چت روم ها دارند نفس میکشند بقول دولت بااین همه تحریم های ناجوان مردانه ما داریم به کارمون ادامه میدیم خخخخ

البته بعضی چت روم های مثل ناز چت و پرشین چت از قبل هم بهتر شدند و شرایط بهتری در حال حاضر دارند این اتفاق این را ثابت می کند که تنها فیلتری باعث افت نمیشود و دلایل دیگه هم خیلی مهم هستند.

و البته بعضی از چت روم ها ک تعداد زیادی هم هستند با همون امر فیلترینگ از بین رفتند از قبیل: روژین چت ، مختل چت ، راز چت ، الکسا چت و کلی چت فارسی دیگه که جای آن نیست به همه آنها بپردازیم.

2 دلیل دوم مدیریت است در واقع باید گفت هر مدیر چت رومی که مدیریت بحران بهتری داشت موفق بود از قبیل مدیر ناز فردین و ایناز از قبیل مدیر پرشین مهرداد و از طرفی مدیر عسل چت به کل وضع عسل را خراب کرد و اصلا از سئو سر در نمی اورد و بقیه کارا و عسل چت حال خوبی نداره.

3 دلیل سوم سئوکار خوب که در گوگل و کلمات اصلی چت و چت روم بتواند بیاره بالا هر چتی که سئوکار خوبی داشته پیشرفت کرده و هر چت فارسی نداشته افت بشدتی کرده.

خب در این مطلب به معرفی عسل چت و دلایل افت این چت روم بزرگ 1200 انلاینی شده است پرداختیم امیدوارم خوشتون اومده باشه.

پیشنهاد میکنیم از چت روم باران هم دیدن کنید برای ورود به باران چت اینجا کلیک کنید

 

لینک منبع: http://chatbaran.ir