مشکل no network connection در تیک تاک را چگونه حل کنیم ؟

تیک تاک به عنوان یک شبکه اجتماعی جدید در بین مخاطبان رشد چشمگیری داشته است ، تا جایی که خود را در کنار شبکه های اجتماعی بزرگ مانند فیس بوک و اینستاگرام قرار داده است.

این برنامه فقط برای به اشتراک گذاری فیلم های کوتاه طراحی شده است و به زودی شهرت جهانی پیدا کرد.

تیک تک با طراحی یک محیط ساده و تمام صفحه برای کاربران و در دسترس قرار دادن انواع فیلترها و ابزارها برای فیلم ها ، به سرعت محبوبیت خود را به دست آورد.

اما این نرم افزار برای بسیاری از کاربران در ایران در دسترس نیست و ما می خواهیم جدیدترین راه حل ها را برای مشکل تیک تاک به شما بگوییم. قبل از آن ، بهتر است مقاله نحوه ایجاد حساب تیک تاک را بخوانید.

عیب یابی بدون خطای پرچم اتصال شبکه

Tic Tac هنوز مجازات رسمی را علیه هیچ کشوری اعمال نکرده است مگر اینکه از داخل کشور فیلتر استفاده شود. اما به دلیل فشار گسترده کاربران بر روی سرورهای این برنامه که با رشد چشمگیری اتفاق افتاده است ، به نظر می رسد تیک ها دسترسی برخی از کاربران را محدود می کند.

البته برخی از کارشناسان نیز معتقدند که این امر به دلیل زیرساخت های ایالت ها است و وقتی با فیلترشکن به این برنامه متصل شوید ، به دلیل طراحی نکات امنیتی ، دسترسی شما به سرور قطع می شود.

روش اول پاک کردن حافظه نهان است. بعضی اوقات تنظیمات نادرستی روی تلفن شما ذخیره می شود که می تواند مشکلات بیشتری ایجاد کند و با پاک کردن تنظیمات برنامه می توانید این مشکلات را برطرف کنید. اگر نمی توانید حافظه پنهان نرم افزار را پاک کنید ، موارد زیر را انجام دهید.

رفع مشکل no network connection در تیک تاک

برای رفع مشکل no network connection در تیک تاک می توانید به صورت گام به گام راحل زیر را انجام دهید تا از این مشکل رهایی یابید.

چندین کارشناس علت عدم موفقیت تیک تاک را هجوم ناگهانی کاربران به این برنامه عنوان کردند و در نتیجه دسترسی به برخی از کشورها به دلیل ازدحام ترافیک محدود شد. حتی اگر برای استفاده از این برنامه از فیلتر جداکننده حرفه ای استفاده می کنید ، سایت شما را شناسایی کرده و برنامه بعد از مدتی خراب می شود.

ابتدا تلفن خود را روی حالت هواپیما تنظیم کنید و Wi-Fi را دوباره روشن کنید.
شکن را باز کنید.
برنامه Tic Tac را حذف نصب کنید (حتماً اطلاعات حساب خود را در جایی وارد کنید.)
در منوی تنظیمات تلفن ، به قسمت برنامه ها بروید و وارد Google Play Store شوید.
اگر اطلاعات Gmail خود را دارید ، گزینه ذخیره را انتخاب کنید.
در این بخش بر روی گزینه های پاک کردن داده و حافظه پنهان ضربه بزنید: پاک کردن داده ها و پاک کردن حافظه پنهان.
از تنظیمات خارج شوید
دوباره وارد لیست برنامه های نصب شده در تلفن خود شوید و Play Store را باز کنید. (اگر حساب Gmail شما از سیستم خارج شده است دوباره وارد سیستم شوید).
وقتی تلفن در حال پرواز است ، برچسب را دوباره نصب کنید و تبر را باز کنید.