مشخصات، قیمت و خرید ردیاب خودرو تلتونیکا مدل Fmb920

به عنوان مثال اگر خودروی شما به سرقت رفته باشد، اما پیش از آن ماشین خود را به ردیاب مجهز کرده باشید، قادر خواهید بود موقعیت مکانی خودرو را به طور دقیق در اختیار پلیس قرار دهید و در کمترین زمان ممکن خودرو را متوقف نمایید. این ردیاب ها غالباً با سامانه ردیابی خودرو و پنل ردیابی خودرو آماده، به زبان های بیگانه کار میکنند و درک قسمت های مختلف نرم افزار برای کاربران داخلی بسیار مشکل خواهد بود. برند آکیتا با صداقت هر چه تمام و با احترام به حقوق مشتریان سعی در ارائه محصولی با کیفیت بسیار بالا را دارد. ردیاب ماهواره ای آکیتا سه ویژگی را برای ردیاب های خود مدنظر قرار داده، نرم افزار کاربردی، سخت افزار پرقدرت و خدمات پس از فروش حرفه ای. پس اگر دستگاهی با هزاران امکانات در اختیار داشته باشید، اما از لحاظ کارایی مطلوب نباشد، عاقلانه هزینه نکردهاید. ردیاب پسیو ، مکان و سرعت خودورو و هرآنچه در یک بازه رفت و برگشت خودرو اتفاق افتاده را ذخیره سازی می کنند و پس از بازگشت وسیله نقلیه دستگاه از خودرو جدا شده و برای تحلیل و دریافت اطلاعات به کامپیوتر متصل می شود. ردیاب خودرو سخت افزار کوچک و قابل حملی است که با نشان دادن موقعیت مکانی خودرو و وسیله نقلیه در مواقع ضروری می تواند از به سرقت رفتن ماشین ، بروز مشکلات و بحران های مازاد جلوگیری کند و امداد رسانی را سرعت بخشد.

اما ردیاب اکتیو که محبوبتر از نوع قبل است و برای جلوگیری از سرقت خودرو و مکانیابی لحظه ای کاربرد دارد ، هرآنچه در حال رخ دادن باشد را بصورت آنلاین به اپلیکیشن نصب شده روی موبایل ارسال می نماید. همچنین برخی از این ردیاب ها در هنگام توقف رانندگی نیز باتری مصرف می کنند؛ بنابراین می بایست در این هنگام اتصال ردیاب را قطع کرد تا از هدر رفتن باتری جلوگیری کرد. متاسفانه برخی از خریداران به خاطر صرفه جویی چند هزار تومانی در خرید ردیاب به سراغ شرکت هایی می روند که دارای سامانه رایگان و ارزانترین ردیاب خودرو هستند. در مجموع هدف استفاده از سخت افزار ردیاب خودرو، آگاهی از موقعیت مکانی حال و حاضر خودرو و یا موقعیتی است که خودروی شما پیش از این در آن حضور داشته است. اما در کنار این مزیت می توان از محدودیت استفاده از این نوع ردیاب به سبب نوع سوکت آن اشاره کرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ردیاب خودرو دیگر دستگاه پیشرفته و عجیبی نیست که فقط آن را در فیلمهای جنایی دیدهاید.

دقت کنید که دو رقم آخر آی پی عدد 72 باشد و بعد از آن ارسال برای دستگاه را انتخاب کنید. این وسیله با استفاده از سیستم مکان یاب GPS، موقعیت مکانی خودرو را به صورت اطلاعات دقیق به سرور ارسال کرده و موقعیت مکانی مورد نظر را از طریق اینترنت به منبع اصلی ارائه می دهد. همچنین بطور ویژه محصول طراحی شده توسط شرکت کریوت ، نحوه خرید ، نمایندگی فروش ردیاب خودرو کریوت را توضیح می دهیم. همچنین در پنل ردیابی محصول که بعد از خرید ردیاب فندکی IR140 در اختیار شما قرار میگیرد، میتوانید محدوده امن خودروی خود را تعریف کنید. از این طریق شما میتوانید همیشه و در هرکجا که هستید موقعیت ماشین خود را چک کنید و در صورت سرقت، آن را دریابی نمایید. هدف اصلی استفاده از ردیاب خودرو این است که بدانید در هرلحظه خودرو شما کجاست و سناریوهای فراوانی وجود دارد که در آن این ویژگی میتواند مفید باشد. نخستین بار از این عبارت در اواخر قرن بیستم استفاده شد یعنی زمانی که مشاغل مختلف برای درک این موضوع و استفاده از آن برای محافظت از دارایی های قابل حمل خود تلاش می کردند.

اگرچه ردیاب برای اهداف شخصی و افراد نیز کاربرد دارد و برای محافظت از خودرو ، کنترل و مکانیابی افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، اما بهره برداری تجاری از آن به خصوص برای ناوگان های خودرویی می تواند نتایجی همچون بهره وری ناوگان ، کاهش مصرف سوخت ، مدیریت بهینه دارایی ها و نظارت بر راننده را محقق نماید. ردیاب خودرو با توجه به مزیت هایی که دارد، می تواند چیزی بیش از یک برنامه ردیابی باشد و با در اختیار گذاشتن قابلیت های متنوع برای کاربر، به یکی از نیازهای اولیه هر وسیله نقلیه تبدیل شود. همچنین برای هر بار شارژ مجدد به مدت ۴ تا ۶ ساعت زمان نیاز دارد. از مزیت این گونه ردیاب ها، دریافت انرژی و شارژ مورد نیاز از اتصال به رابط است و نیازی به شارژ دوره ای نمی باشد؛ بنابراین، کار با این گروه ردیاب به سبب نوع منبع تغذیه بسیار ساده است.

مدیریت کردن ناوگان حمل و نقل بسیار پیچییده و سخت است که یکی از مزایای ردیاب خودرو کمک کردن به این امر هست ، زیرا اگر شما به درستی نتوانید مدیریت کنید، بهره وری شما کم و شرکت دچار افزایش… چون هزینه کلی سرورهای این شرکتها بین مشتریان تقسیم میشود و با کم بودن تعداد مشتریان، هزینه هر کاربر نیز افزایش مییابد. این نوع ردیاب ها نیز به سبب مشخص بودن محل قرار گیری از ایمنی کمتری در مواقع سرقت برخوردارند. اما به سبب مشخص بودن محل نصب ردیاب ممکن است در هنگام سرقت خودرو مشکل ساز شود . پیشنهاد می کنیم که ردیاب خودرو را در محلی دور از چشم و دسترسی نصب کنید تا در صورت سرقت و به راحتی قابل مشاهده و از مدار خارج کردن نباشد. زمانی که شما متوجه می شوید کار از کار گذشته و سارق خودرو را دزدیده است، میتوانید با این قابلیت اتومبیل خود را خاموش کنید.