مسئله ایمپلنت دندان ها و لبخند شما

این مربوط به سن شما نیست – بلکه مربوط ایمپلنت به دندانها و لبخند شماست
وقتی صحبت از بزرگسالان می شود ، چیزی به عنوان “خیلی جوان” برای جایگزینی دندان های از دست رفته وجود ندارد. آنچه دندانپزشکان ما در کلینیک دندانپزشکی وایت اپل می خواهند در مورد آن با شما صحبت کنند این است که جایگزینی دندانهای از دست رفته می تواند ایمپلنت سلامت دندان و اعتماد به لبخند شما را بازیابد. ما مشتاقانه منتظر پیدا کردن هر یک از بیماران خود هستیم …

(بیشتر بخوانید)
کاشت دندان را در سنین بالاتر انجام دهید
کاشت دندان: اگر کاشت دندان قبل از 18 سالگی انجام شود و اسکلت آن کاملاً شکل گرفته باشد ، کاشت دندان ممکن است در سنین بالاتر کوتاهتر به نظر برسد. ایمپلنت همچنین مانع از شکل گیری کامل اسکلت صورت در ناحیه قرار دادن کاشت می شود و در نهایت شکل صورت شما را به طور نامناسب تغییر می دهد.

به طور کلی ، ایمپلنت های دندانی گزینه مناسبی نیستند زیرا در جوانان ، ممکن است با رشد فک ، موقعیت کاشت تغییر کند یا کج شود. از 18 سالگی به بعد برای کاشت ایمپلنت محدودیت سنی وجود ندارد. برای حداکثر سن کاشت هیچ سن مشخصی وجود ندارد و این کاملاً به تراکم استخوان و همچنین سلامت عمومی وی بستگی دارد. در سنین بالاتر به دلیل کاهش تراکم استخوان ، احتباس کاشت کاهش می یابد. کیفیت استخوان مهمترین عامل در سنین پیری است. ایمپلنت بیماری هایی مانند دیابت کنترل نشده و پوکی استخوان شدید از موانع کاشت دندان در سنین بالا است.

مطالعه ای که اخیراً در مورد کاشت دندان انجام شده است نشان می دهد که ایمپلنت های دندانی در افراد مسن همانند افراد جوان موفق هستند. این مطالعه ایمپلنت که قبل از انتشار بصورت آنلاین منتشر شد ، پیگیری طولانی مدت 346 بیمار مسن را که 906 ایمپلنت دندانی انجام داده اند ، دنبال می کند. این بیماران از 65 تا 89 سال سن داشتند و پیگیری آن دو تا 17 سال پس از کاشت ایمپلنت دندان انجام شد که بیش از 95٪ موفقیت آمیز بود. می توانید مطالعه کامل این مطالعه را در اینجا مشاهده کنید.

بنابراین ، با توجه به یافته های این مطالعه در مورد ایمپلنت های دندانی ، به نظر نمی رسد سن به تنهایی بر بقای ایمپلنت تأثیر بگذارد.

در آخر ، بهتر است یک متخصص ایمپلنت دندان وضعیت جسمی بیمار و همچنین وضعیت استخوان بیمار را در رابطه با احتمال کاشت دندان بررسی کند.

آیا قبل از دریافت ایمپلنت دندان ، کامپوزیت دندان یا لمینت دندان به ارتودنسی نیاز دارم؟
ایمپلنت های دندانی: در کلینیک دندانپزشکی White Apple ، بسیاری از بیماران ما اغلب قبل از انجام کاشت یا روکش از من می پرسند که آیا به ارتودنسی احتیاج دارم؟ ما امیدواریم که با پاسخ دادن به این سوال مشترک ، بتوانیم برخی از نگرانی ها یا رزرواسیون هایی را که ممکن است داشته باشید ، قبل از دریافت اطلاعات کافی در مورد درمان و اقدامات دندان پزشکی ، برطرف کنیم. با این حال ، آنچه همیشه مهم است ، به ویژه هنگامی که صحبت از روش های جراحی و دندان ایمپلنت است ، به یاد داشته باشید که وضعیت دندان ها و لثه ها از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است و بیماران مختلف انتظارات متفاوتی از اقدامات دندانپزشکی دارند ، بنابراین به ندرت پاسخ ها به طور مساوی ارائه می شوند مناسب همه اگرچه ممکن است پاسخ خاصی برای بسیاری از بیماران یکسان باشد ، اما به ندرت برای همه افراد قابل استفاده است.
آیا به بریس یا ارتودنسی نیاز دارید؟
پاسخ به این س ofال که آیا قبل از استفاده از روکش یا ایمپلنت ، درمان های ارتودنسی یا براکت هایی که برای تراز یا راست شدن دندان ها لازم است ، تا حدودی دشوار است. در بسیاری از موارد ، تراز دندان بهتر است قبل از نصب ایمپلنت یا روکش انجام شود ، اما این برای همه بیماران ضروری نیست. در بعضی موارد ، ممکن است کاشت دندان و روکش قبل از درمان ارتودنسی لازم باشد زیرا دندان های دیگر را لنگر می اندازد. نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که کاشت دندان دائمی است. همچنین می توان از روکش تاج دندان و هم از روکش های دندانی برای صاف و مرتب ایمپلنت سازی صحیح دندان ها استفاده کرد. چندین روش درمانی و درمانی وجود دارد که می تواند برای حرکت ، صاف و در نهایت ترمیم دندان های شما استفاده شود ، بنابراین قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد برنامه درمانی خود ، با دندانپزشک یا ارتودنتیست خود مشورت کنید. روکش های دندانی روکش های دندانی زیبایی مانند کامپوزیت دندان و لمینت دندان است. از روکش های کامپوزیت و لمینت برای اصلاح و زیباسازی طرح لبخند استفاده ایمپلنت می شود و بیشتر بیماران برای جلوه و لبخند لبخند خود دندان های جلوی کامپوزیت و دندان جلویی لمینت می کنند.