قیمت و مزایای انواع مختلف لوله های پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن

همانطور که می دانید قیمت لوله های پلی اتیلن به دلیل نوسانات قیمت مواد پلی اتیلن دارای قیمت شناور است که امکان ارائه کتبی قیمت در اندازه های مختلف را فراهم می کند. به نیاز پروژه و نوع استفاده در انواع آبرسانی ، گازرسانی ، فاضلاب و غلاف کابل مطابق با مشخصات مورد نیاز که اندازه ، فشار کار و مقدار مورد نیاز لوله های پلی اتیلن در هر اندازه هستند توجه کرده و قیمت روز لوله های پلی اتیلن را اعلام کنید اتیلن دریافت کنید. لازم به ذکر است که به دلایل مختلف از جمله مسائل مربوط به حمل و نقل مواد پلی اتیلن یا تعمیرات و تجدید محصولات پتروشیمی به مدت نامعلوم

لوله PE
لوله های پلی اتیلن یکی از متداول ترین نوع لوله ها در همه موارد از جمله کشاورزی ، تأمین آب (آب آشامیدنی) ، فاضلاب ، پوشش کابل و زهکشی است که بسته به نیاز پروژه در اندازه ها و اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این می تواند در اندازه های استاندارد و مطابق با استاندارد آلمان DIN 8074 تولید و تحویل شود. اتیلن در میلی متر ، اندازه لوله پلی اتیلن در اینچ و در فشارهای کاری و جو و با قیمت روز لوله پلی اتیلن در فشار: پلی اتیلن 4 اتمسفر لوله ، لوله پلی اتیلن 5 اتمسفر ، لوله پلی اتیلن 6 اتمسفر ، لوله پلی اتیلن 8 اتمسفر ، 10 لوله پلی اتیلن جوی ، 12.5 لوله پلی اتیلن جوی ، 16 لوله پلی اتیلن جوی ، 20 لوله پلی اتیلن جوی و 25 لوله پلی اتیلن جوی در انواع – سیم پیچ 100 متر ، 100 متر ، 150 متر و 200 متر و در 6 شاخه و 12 متر طبق درخواست پیمانکاران و در دو نوع مواد PE 100 -PE 80 و مواد پلی اتیلن یک رنگ و مواد پلی اتیلن سفید ، که در تولید انواع مختلف انواع لوله های آب پلی اتیلن (آب آشامیدنی) ، لوله های پلی اتیلن گاز ، لوله های پلی اتیلن فاضلاب ، پلی اتیلن کشاورزی لوله ها و انواع لوله های پلی اتیلن ثانویه مورد استفاده در غلاف و غلاف کابل. و استفاده از انواع مختلف لوله های پلی اتیلن و اندازه های مختلف لوله های فشار پلی اتیلن به دهه 50 قرن بیستم برمی گردد. انواع لوله های پلی اتیلن و اندازه های مختلف لوله های پلی اتیلن ، از آن زمان رونق زیادی در صنعت ، به ویژه در تأمین آب ایجاد شده است. ، در تأمین آب خانگی و صنعتی و بسیاری از مناطق دیگر. امکانات این نوع لوله ها در بسیاری از انواع لوله های پلی اتیلن بسیار زیاد است به طوری که انواع دیگر لوله ها به راحتی از بین می روند و در همه سطوح جایگزین بسیار مناسبی می شوند.

مزایای انواع مختلف لوله های پلی اتیلن:

ابعاد لوله های پلی اتیلن کاربردهای بسیاری دارد که در این مقاله کوتاه نمی توان به همه آنها پرداخت. اما در این مقاله سعی خواهیم کرد مهمترین کاربرد انواع لوله های پلی اتیلن را به روشی بسیار کوتاه توضیح دهیم. مهمترین مزایای انواع مختلف لوله های پلی اتیلن را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

دوام و مقاومت مکانیکی بسیار بالا ، در حالی که چگالی یا چگالی مولکولی آن به هیچ وجه از بین نمی رود.
دوام و مقاومت عالی در برابر مواد شیمیایی اسیدی و موارد دیگر.
مقاومت بالا در انواع لوله های پلی اتیلن با ابعاد ضد سایش
عمر بسیار طولانی این نوع لوله ها و در همه اندازه لوله های پلی اتیلن
خاصیت یونیزاسیون و ضد آلودگی بسیار بالا و خصوصیات کاملاً بهداشتی این نوع لوله ها و انواع اندازه های لوله های پلی اتیلن
مقاومت بالای لوله های پلی اتیلن در برابر تجزیه و خراب شدن در اثر قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی
بسیار راحت و سبک وزن ، بنابراین برای حمل اندازه های مختلف لوله های پلی اتیلن نیاز به تلاش زیادی نیست و مانند لوله های مشابه ساخته شده از فلز یا بتن ، حرکت با ماشین آلاتی مانند جرثقیل ضروری نیست. البته ، در قطرهای بزرگ و در مقیاس بزرگ ، اندازه لوله پلی اتیلن ممکن است به لیفتراک اجتناب ناپذیر احتیاج داشته باشد.
تنوع بسیار زیادی از لوله های پلی اتیلن به اندازه لوله های پلی اتیلن
قدرت فوق العاده زیاد این نوع لوله ها در اندازه های مختلف لوله های پلی اتیلن در برابر نیروهای جانبی ، به ویژه زمین لرزه ها
10. طراحی بسیار خوب این نوع لوله ها ، که توانایی بالایی را در اندازه های مختلف لوله های پلی اتیلن برای انعطاف پذیری و شکل پذیری به آن داده است.

11. توانایی مقابله با اشعه های مضر مانند اشعه ماوراio بنفش و مادون قرمز

12. به دلیل پلاستیکی بودن این نوع لوله ها و اندازه های مختلف لوله های پلی اتیلن ، احتمال زنگ زدگی و اکسیداسیون در آنها تقریباً صفر است.

13. خاصیت بسیار مفید ، زبری کمی در این نوع لوله ها

14. امکان اتصال این نوع لوله ها در اندازه های مختلف لوله های پلی اتیلن با جوشکاری با پلاستیک به یکدیگر

15. لوله های پلی اتیلن و اندازه های مختلف لوله های پلی اتیلن در برابر عایق صدا ، گرما ، برق و رطوبت بسیار مقاوم هستند.