سیم کارتهای شارژی رایتل

سیم کارت پرداخت شده قبل از زمان (اعتباری) به عنوان سیم کارت مورد استفاده قرار می گیرد که می توانید با خرید اعتبار به مبلغ مورد نیاز خود ، با هزینه های متنوع خود مقابله نکنید.

با ویزا خود ، به طور کلی می توانید هزینه های قابل حمل خود را کنترل کنید. اطمینان حاصل کنید که پیش از موعد و با پول واقعی پرداخت می کنید و بعد از هرگونه کمک همه کاره سوء استفاده می کنید.

سیم کارت پرداخت شده قبل از زمان (اعتباری) سیم کارت است که می توانید با خرید اعتبار به مبلغ مورد نیاز خود ، با هزینه های متنوع خود مقابله نکنید. با شارژ کردن سیم کارت ، می توانید از کلیه اداری های اصلی مکاتبات ، به عنوان مثال تماس ، اطلاع رسانی متن ، عصر جدید 4G / 3G اینترنت همه کاره و سایر مواد شاتل موبایل استفاده کنید و به ارزش شامل ادارات حمل و نقل قابل حمل از طریق عضویت و شارژ رایگان تکنیک. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که در نزدیکی عمومی به سیستم Shatel Mobile خود نزدیک شوید.

خدمات سیم کارتهای موبایل Shatel

تماس خاموش و بر روی شبکه شارژ رایتل

اطلاع رسانی به صورت خالص و درون شبکه

وب قابل حمل (3G / 4G)

تماس و پیامک جهانی

دولت های مختلف VAS

مزایا و ویژگی های اساسی

3G / 4G پوشش کل

شاتل موبایل تلاش کرده است بیشترین خدمات را در سراسر کشور به مشتریان خود ارائه دهد تا هر مکانی و در هر نقطه ای که می توانند بدون آنکه سود زیادی از طرف ادارات ما داشته باشد ، داشته باشد.

راهنماي اطلاعات جمع آوري شده

پیش از این ، برای هواداران همه کاره ایرانی در استفاده از بقیه بسته های اطلاعاتی نسبت به پایان چهارچوب زمان حلقه بسته غیر عملی بود. با دولت ، که برای اولین بار توسط شاتل موبایل در ایران داده شد ، می توان یک اندازه گیری خاص از بقیه بسته های اضافه شده به بسته نرم افزاری را برای هر زمان انجام داد. داده های بیشتر

تعرفه رایگان

پیش از این ، با اتمام بسته های اطلاعاتی ، مالیات برنامه ریزی شده برای استفاده رایگان از استاندارد (RP6.0 در هر کیلوبایت) برای مفصل تعیین می شد و هزینه سنگینی بر روی آنها مجبور می شد. با روی کار آمدن این دولت توسط Shatel Mobile ، بدون سابقه ایران ، مالیات اینترنت رایگان به دلیل تحریک بسته نرم افزاری مشابه با سرپرستان مختلف (0.075 ریال در هر کیلوبایت) تعیین می شود.

با حساب اینترنتی خود سر و کار داشته باشید

حامیان Shatel Mobile می توانند برای مقابله با استفاده از آنها ، به قسمت my.shatelmobile.ir به قسمت تخته مراجعه کنند ، اعتبار بورد را بپردازند ، بسته نرم افزاری بخرند ، از برنامه های ایجاد انگیزه نیرو مطلع شوند ، پروفایل های خود را مشاهده ، تغییر و تکمیل کنند و غیره. برای مقابله با سوابق آنها بدون هیچ مشکلی.

انگیزه پیشنهادات نیرو

با پیوستن به دنیای موبایل Shatel ، می توانید از ساختارهای بی بدیل و مبتکر قدردانی کنید ، محدودیت ها و ترتیبات را با هزینه مناسب انتخاب کنید. داده های بیشتر …

پشتیبان

وظیفه Shatel Mobile ارائه بهترین کمک و طبیعت شاتل برای مشتریان خود است و به طور مداوم آماده ارائه خدمات برای هر دقیقه از روز است.