سشوار با باد سرد

همه ما می دانیم که آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. اما با قریب 400 دلار ، سشوار Dyson Supersonic کاملاً سر و صدا است. آیا این ابزار مراقبت از مو قیمت سشوار فیلیپس سرمایه قابل قبولی دارد؟

دایسون اخیراً یک سشوار Supersonic را برای بررسی ارسال کرده است. با ارائه چهار تنظیم حرارت و سه تنظیم سرعت همراه با طراحی بدون تیغه ، سشوار Dyson می تواند عملکرد و فناوری قیمت سشوار فیلیپس مدل ph 5507 را ارائه دهد که تعداد کمی از سشوارها می توانند ارائه دهند. قبل از اینکه برداشت کلی خود را به اشتراک بگذارم ، بیایید برخی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول را بررسی کنیم.

تجربه من با سشوار Dyson Supersonic
در نگاه اول ، Dyson Supersonic زیباست. دایسون به خاطر طراحی محصول سشوار فیلیپس 7000 مدل 5507 براق و ارگونومیک خود معروف است و این سشوار تفاوتی ندارد. این فقط مربوط به ظاهر نیست. طراحی منحصر به فرد سبک و جمع و جورتر است. این به لطف موتور دیجیتالی کوچک و بدون تیغه ای است که به دسته خشک کن منتقل شده است – به این معنی که پس از جلسه سشوار دیگر بازوی دردناکی نخواهد داشت.

خبرنامه اخبار خبرنامه>

یک ظاهر طراحی شده خشک کن مو Dyson Supersonic
Dyson Supersonic به شما کمک می کند بدون گرمای شدید موهای خود را حالت دهید.
گزینه آلیس
شما فکر می کنید که مطمئناً جریان هوا نمی تواند به اندازه سشوارهای سنتی با اندازه کم باشد. اما این خشک کن واقعاً شامل بهترین های هر دو جهان است. اندازه این سشوار نه تنها کوچک است ، بلکه جریان هوا از Dyson Supersonic بسیار چشمگیر است. طراحی منحصر به فرد جریان هوا به آن اجازه می دهد تا قیمت سشوار فیلیپس ۷۰۰۰وات مدل ۵۵۰۷ موها را به سرعت و به طور کامل خشک کند. زمان خشک شدن سریع ، آسیب کمتری به گرما ایجاد می کند ، موها را صاف ، بدون وز و بسیار براق می کند. من به عنوان کسی که همیشه هنگام آماده شدن برایم فشار می آورد ، از اینکه می توانم چندین دقیقه آرایش مو را بدون از بین بردن ظاهری که می خواستم بدست بیاورم ، هیجان زده شدم.

لوازم جانبی سشوار Dyson Supersonic
Dyson Supersonic به گونه ای طراحی شده است که تغییر در پیوست های مغناطیسی آن ساده است. خشک کن همراه یک تشک ضد لغزش برای قرار دادن خشک کن روی (چپ) است. سشوار فیلیپس ph 5507 همچنین (در جهت عقربه های ساعت ، از بالا سمت راست) یک پخش کننده ، یک نازل صاف کننده و یک متمرکز کننده یک ظاهر طراحی شده قیمت سشوار فیلیپس 7000 وات ارائه می شود که همه آنها به راحتی بر روی بشکه برای تکنیک های مختلف سبک می شوند.
گزینه آلیس
علاوه بر طراحی ابتکاری Supersonic ، این سشوار همچنین دارای انواع اتصالات مفید است. این لوازم جانبی به صورت مغناطیسی متصل می شوند و به شما امکان می دهند با کنترل بیشتری موهای خود را حالت دهید. همچنین با خرید سشوار ، یک حصیر بدون آویز و آویز ذخیره سازی دریافت خواهید کرد و ارزش بیشتری را نیز برای این پول اضافه خواهید کرد.

پیشنهادات اشتراک خبرنامه>
نازل صاف کننده جریان هوای صاف تری را نسبت به استفاده از خشک کن سشوار موتور سنگین فیلیپس تولید می کند و اجازه می دهد تا صاف ترین مدل مو حاصل شود. برای رسیدن به این نتیجه ، موهای خود را به صورت طبیعی خشک کنید. پس از پایان کار ، نازل را بچرخانید تا هوا به پایین ساقه مو هدایت شود.

اتصال متمرکز کننده گسترده و نازک است و هنگام حالت دادن به مو در بخشهایی با ایجاد سبک های دقیق ، مفید است. می توانید از آن برای شکل دادن موهای خود به یک بخش استفاده کنید. غلظت دهنده را در جهت مورد نظر بچرخانید. با استفاده از برس گرد موهای خود را راهنمایی کنید تا مدل خود را ایجاد کنید.

کسانی که موهای فر دارند واقعاً از اتصال پخش کننده Supersonic قدردانی خواهند کرد. شکل مخروطی شاخدار آن برای پخش حتی برای پخش موها به عمق مو می رسد تا به تعریف موج و موها کمک کند. سشوار فیلیپس 7000 برای استفاده ، موهای خود را در قسمت پخش کننده قرار دهید ، از نوک مو شروع کنید. موها را به آرامی به سمت بالا فشار دهید. ترفند در اینجا این است که از به هم خوردن فرهای طبیعی خود جلوگیری کنید ، سشوار حرفه ای فیلیپس بنابراین آنها را مسواک نزنید و Supersonic را در کمترین میزان جریان هوا نگه دارید.

ویژگی های مورد علاقه سشوار Dyson Supersonic
موتور دیجیتال پرقدرت دایسون همراه با فناوری Dyson Air Multiplier فناوری یک جت هوای قدرتمند با سرعت بالا را برای خشک شدن سریع و یک ظاهر طراحی دقیق تولید می کند.
کنترل گرمای هوشمند برای جلوگیری از آسیب بیش از حد گرما ، دمای هوا را بیش از 40 بار در ثانیه اندازه گیری می کند.
دایسون با تحقیق در آزمایشگاه های موی خود ، طیف وسیعی از اتصالات سشوار فیلیپس مدل ph 5507 را ایجاد کرد تا این خشک کن را برای بسیاری از انواع مو ایده آل کند.
سبک و متعادل است: دایسون با قرار دادن موتور خود در دسته ، وزن و شکل خشک کن را دوباره طراحی کرد و همچنین راحتی را افزایش داد.
پیوست های مغناطیسی به شما امکان می دهد گزینه های یک ظاهر طراحی را به راحتی و سریع تنظیم کنید.
موتور کاملاً قدرتمند است و در عین حال سر و صدای بسیار کمی سشوار فیلیپس تولید می کند.
برای خشک کردن سریع ، منظم یا ملایم می توانید از تنظیمات مختلف سرعت و گرما استفاده کنید.
این یونهای منفی برای کمک به کاهش استاتیک در موهای شما تولید می کند.
فناوری Heat Shield حتی در هنگام آرایش نزدیک به مو ، اتصالات خرید سشوار فیلیپس را خنک نگه می دارد.
بنابراین ، حتی با وجود تمام این ویژگی ها ، آیا واقعا Dyson Supersonic ارزش آن را دارد؟ خلاصه: بله! این قدرت سشوار کشیدن ، طراحی نوآورانه و لوازم جانبی همراه آن محصولی را تولید می کند که موهای شما را بهتر و در مدت زمان کوتاه تری حالت می دهد. اگر دوست دارید هنگام خشک شدن خرید سشوار فیلیپس 7000w حالت دهید ، این گزینه عالی است.

تنها انتقادی که می توانم ارائه دهم این است که آن چیزی نیست که من اندازه سفر را در نظر بگیرم – مخصوصاً اگر با تمام پیوست ها در سفر باشید. شما باید مقدار قابل توجهی از کیف دستی خود را به این دستگاه اختصاص دهید ، اما سود این ساعت است