راه های سرمایه گذاری در کانادا

یکی از راه های سرمایه گذاری در کانادا ثبت شرکت است. شرکت های ثبت شده در کانادا یا به صورت فدرال ثبت می شوند یا به عنوان مشاغل استانی تأسیس می شوند. برای ثبت شرکت در کانادا به اسنادی به عنوان یک طرح تجاری موفق نیاز دارید. سرمایه اولیه و روش تجارت استاندارد ، شرط ثبت هر نوع شرکت در کانادا است. قابل ذکر است که به محض ثبت شرکت توسط اتباع خارجی ، آنها ساکن نخواهند شد. به عبارت دیگر ، ثبت شرکت به شما در گرفتن مجوز اقامت در کانادا کمک نمی کند.

سرمایه گذاری در استان کبک

برنامه سرمایه گذاری برای مهاجرت در کبک به شرح زیر خواهد بود.

کسانی که قصد سرمایه گذاری در این شهر کانادا را دارند باید بودجه متوسط ​​تا بالایی داشته باشند تا بتوانند به راحتی کارهای مهاجرتی را انجام دهند. سرمایه گذاران باید حدود 750،000 دلار داشته باشند که 800،000 دلار با نرخ ارز كانادا خواهد بود. این مبلغ می تواند افراد را به مدت 5 سال در امنیت مالی در شهر کبک و بدون هیچ گونه علاقه ای قرار دهد. با این میزان سرمایه ، آنها می توانند 24 تا 36 ماه اقامت دائم داشته باشند و همچنین به سرمایه گذاران اجازه می دهد خانواده خود را نه تنها خود ، بلکه بدون هیچ مشکلی به کانادا بیاورند و همچنین برای هر یک از اعضای خانواده اقامت دائم دریافت کنند. یکی از ویژگی های سرمایه گذاری در کانادا ، به ویژه در شهر کبک ، این است که 5 سال دیگر ، دولت کانادا تمام سرمایه را به سرمایه گذاران بازگرداند. بنابراین کسانی که می خواهند از طریق سرمایه گذاری به کانادا مهاجرت کنند نگران سرمایه و پولی که خرج می كنند نباشند. زیرا پس از پایان اقامت آنها می توانند سرمایه خود را پس بگیرند. این برنامه همیشه برای فرانسوی زبان ها باز است و آنها می توانند در هر زمان برای پیگیری و جزئیات با کانادا تماس بگیرند. با این حال ، برای افراد انگلیسی زبان ، این برنامه محدودیت های خاصی دارد و آنها باید اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام دهند.

در این بخش ، هدف اصلی ما سرمایه گذاری در استان کبک است. برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری سه راه وجود دارد که یکبار ارزش گذاری می شود.

مهاجرت به کانادا اخذ اقامت دائم کانادا رهپویان مهاجر
مهاجرت به کانادا اخذ اقامت دائم کانادا رهپویان مهاجر

شرط اول دارایی هایی است که باید در استان کبک سرمایه گذاری کنید. این دارایی ها ممکن است شامل املاک و مستغلات ، حساب ها و شرکت هایی باشد که حداقل مبلغ تخمینی آنها 2 میلیون دلار کانادا است و آنها باید بمانند در کبک. به خاطر داشته باشید افرادی که کمتر از این مقدار دارند معمولاً در سرمایه گذاری مشکل دارند. سرمایه گذاری در کانادا به بودجه زیادی نیاز دارد.
دومین شرط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک داشتن حداقل دو سال سابقه تجارت است. این شخص باید صاحب مشاغل یا مدیر ارشد مشاغل باشد و مجوز فعالیت پزشکی فعال در 5 سال گذشته قابل قبول خواهد بود.
شرط سوم در این مسیر واریز غیر قابل استرداد 250000 دلار کانادا در یکی از بانکهای مورد تأیید کبک یا 1.2 میلیون دلار با سود غیر قابل استرداد پس از 5 سال است.
یک نکته مهم در این زمینه وجود دارد ، ارقام اعلام شده در این مقاله بر اساس آخرین آمار است و روشن است که تعداد و ارقام روزانه تغییر می کنند. بنابراین ، اگر قصد دارید از طریق سرمایه گذاری به کانادا مهاجرت کنید ، باید آخرین آمار موجود را ارزیابی کنید.

شرط اصلی قصد اقامت در کبک است. افراد پس از دریافت کارت PR یا اقامت دائم می توانند نقل مکان کنند اما نکته مهم این است که فرود یا فرود این افراد باید در کبک باشد و تا زمانی که کارت اقامت دریافت نمی کنند باید در کبک باقی بمانند که این معمولاً 3 ماه طول می کشد. سن ، سطح زبان و سطح تحصیلات نیز طبق جدول سنجش محاسبه می شود. برای مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری نیازی به مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی ندارید.

مزایای سرمایه گذاری در کانادا
بسیاری از افراد از زاویه های مختلف به سرمایه گذاری در کانادا نگاه می کنند ، بنابراین سعی کردیم در این بخش درباره مزایای سرمایه گذاری در کانادا بحث کنیم. بر اساس توافق نامه هایی با جامعه بین الملل ، کانادا می تواند به نفع همه سرمایه گذاران آن کشور باشد و مردم می توانند با سرمایه گذاری در آن کشور به بازار جهانی دسترسی پیدا کنند.

از طرف دیگر ، دستمزد کارگران و افراد ماهر کمتر از ایالات متحده است که یک لحظه مثبت برای سرمایه گذاران است. علاوه بر این ، کانادا با سیاست های مهاجرتی هوشمند توانسته بهترین و ماهرترین نیروی کار را جذب کند که موفقیت کسب و کار و سرمایه گذاری در آن کشور را دو چندان خواهد کرد. برنامه سرمایه گذاری مهاجران کبک در سال 1986 تاسیس شد. این برنامه به بازرگانان و خانواده های آنها اجازه می دهد تا به عنوان یک اقامت دائم وارد کبک کانادا شوند. در عوض ، بودجه ارائه شده از طریق این برنامه کمک می کند تا یارانه ها از مشاغل کوچک و متوسط ​​در کبک حمایت کنند. این برنامه در دو سال گذشته تغییرات چشمگیری داشته و روند درخواست را از بین می برد.

در این پروژه افرادی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا را دارند باید برنامه ریزی کرده و به روشنی توضیح دهند که شرکت آنها چه از نظر فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی از ثبت شرکت آنها سود می برد. من داشتم. به عنوان مثال ، مردم می توانند محصولات صادراتی ماهی را در کانادا به کار گیرند و در نوا اسکوشیا کسب و کار راه اندازی کنند. استدلال برای این نوع تجارت ممکن است این باشد که سرمایه گذار بتواند تجارت صادرات ماهی را در کانادا شروع کند. اگرچه ممکن است این نوع سرمایه گذاری بسیار بعید به نظر برسد ، زیرا ممکن است بازدهی خوبی برای کانادا باشد ، دولت کانادا موافقت می کند که در این شخص اقامت کرده و سرمایه گذاری کند. با چنین سرمایه گذاری هایی ، پردازش کمتر از 6 ماه به طول خواهد انجامید. و پس از یک سال موفقیت در کار خود ، می توانند مدت اقامت خود را تمدید کنند.

https://rahpouyan-mohajer.ir/