دانلود گلچین آهنگ های زنگ گوشی

یاد قدیما بخیر : چقد اون زمانا که برق و وسایل ارتباطی نبود ماها خوش بودیم و با تمام اعضای خونواده دور هم بودیم و از خاطرات گذشته میگفتن و ماهم گوش میدادیم.

اما حالا چی ؟ واقعا ما میتونیم تو این عصر ارتباطات و تکنولوژی از این وسایل و به روز بودن دوری کنیم و بی تفاوت باشیم و فقط صرف اینکه بگیم قدیما چون این چیزا نبوده و اگه یادتون باشه فقط همه ما اهنگ زنگ گوشی رو واسه هم با بلوتوث و مادون قرمز ارسال میکردیم.

حالا چون قدیم اینجوری بوده باید زندگی بهتره بوده باشه ؟ خب طبیعتا نه . تو این زمونه (عشق که میمونه) هر کی از تکنولوژی و این نواوری ها چیزی ندونه طبعا یک بیسواد محسوب میشه و تو جامعه اون رو به عنوان یک آدم بیسواد تلقی میکنند.

از اینترنت و رایانه و تلفن همراه و صد ها وسیله ارتباطی گرفته تا حتی نرم افزار ها .

در بین این ها گوشی همراه از اهمیت به سزایی برخورداره و بین جوانان طرفدار بیشتری داره. الان گوشی های موبایل کار صدها وسایل رو باهم انجام میده و به همین دلیل از پرفروش ترین وسیله در جهانه.

در این مقاله سعی داریم به ساده ترین و ابتدایی ترین کاربرد گوشی موبایل که همان آهنگ زنگ گوشی هستش بپردازیم.

در ابتدا انتخاب آهنگ های زنگ موبایل اجباری بودند و کاربر باید از بین اهنگ های لیست شده و کم کیفیت یکی رو به عنوان زنگ گوشی انتخاب میکرده.

ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی ما کاربرا میتونیم از هر آهنگی که خوشمون میاد اون رو به عنوان زنگ مویابل انتخاب کنیم.

ولی چون سلیقه همه افراد با هم متفاوته پس انتخاب زنگ هم میتونه واستون دشوار باشه .

بنابراین شما میتونین با ورود به بعضی سایت ها و گوش دادن به اهنگ مورد نظر , اون رو به عنوان زنگ گوشی انتخاب کنید.

یکی از این سایت ها آهنگچین میباشد که با زدن یک پست جذاب و جامع آهنگ زنگ گوشی , به راحتی میتونین زنگ مورد نظر را شنیده و اگه دوست داشتین دانلود کنید.