دانلود کتاب پزشکی

اگر دانشجوي پزشکي هستيد ، به احتمال زياد ساعت هاي طولاني درس مي خوانيد و اوقات فراغت بسيار کمي براي مطالعه داريد و یا با دانلود کتاب پزشکی اطلاعات خود را می افزایید.

 

با اين حال ، اگرچه تحصيل در رشته پزشکي گاهي اوقات احساس فرسايش مي کند ، اما ممکن است شما علاقه مند باشيد در سایت های دانلود کتاب پزشکی گشت وگذار کنید و از افرادي که قبلاً همه آنها را پشت سر گذاشته اند ، صحبت کنيد و از طرف ديگر بيرون بياييد.یا مشغول دانلود کتاب باشید.

 

در اينجا هفت کتاب عالي (تقريباً کاملاً با تمرين پزشکي نوشته شده است) که اميدوارم به شما يادآوري کند که چرا در وهله اول تصميم به تحصيل پزشکي داريد.میتوانید به سایت خرید کتاب مثل سایت فیدیبو هم بروید.

 

This is Going to Hurt: Secret Diaries of a Junior Doctor توسط آدام کي

کتاب This Doing To Hurt

اين کتاب خنده دار و در عين حال تکان دهنده براي بيش از يک سال پرفروش بوده ، برنده چهار جايزه کتاب ملي و بيش از هشت ماه پرفروش شماره يک ساندي تايمز بوده است.

 

چرا دانلود کتاب اين همه خواننده را مجذوب خود کرده است؟ اين بايد به صداقت محض نويسنده آدام کي ، يک پزشک جوان که در مورد تجربيات خود در NHS انگليس در زمينه زنان و زايمان مي نويسد .با دانلود کتاب پزشکی که در این رابطه نوشته شده میتوانید خلاصه اینکتاب را بخوانید.

 

کي از صفحات دفتر خاطرات خود پس از شيفتهاي طولاني و طاقت فرسا ايجاد شده است ، هيچ جزئياتي از زندگي خود را به عنوان يک دکتر کوچک نمي گذارد و نتايج اغلب تکان دهنده ، خنده دار و دلخراش است.

 

دانشجويان پزشکي از توانايي اين کتاب در خنديدن شما با صداي بلند لذت خواهند برد و لذت آن با دانلود کتاب پزشکی دوچندان خواهد شد ، اما همچنين از تصوير صادقانه آن از زندگي نه تنها پر زرق و برق يک پزشک خردسال قدرداني مي کنند.این کتاب در سایت کتابراه موجود است.والا

 

هر کسي که واقعاً از خرید کتاب لذت ببرد ، خوشحال خواهد شد که بي بي سي در حال انتشار يک اقتباس تلويزيوني است.

علاقه مندان همچنين ممکن است علاقه مند به خواندن آخرين کتاب رمان کي باشند ، “تغيير شب” قبل از کريسمس ، که اوايل سال جاري منتشر شد که میتوانید با دانلود کتاب پزشکی از آن لذت ببرید.

 

دانلود کتاب پزشکی وقتي نفس مي شود هوا

وقتي نفس هوا مي شود توسط Paul Kalanithi

پل کالانيثي جراحي مغز و اعصاب بود که در آستانه تکميل آموزش پزشکي در سن سي و شش سالگي با سرطان ريه غيرقابل جراحي تشخيص داده شد. پس از سالها پزشک بودن در حال معالجه ، بيمار شد.و مشغول به خرید کتاب شد.

 

آنچه از اين امر ناشي مي شود ، کاوش تأثيرگذار در زندگي ، مرگ و رابطه بين پزشک و بيمار است.

 

اين کتاب رمانی است که به سختي فراموش خواهيد شد و با وجود موضوع غم انگيز آن غيرقابل انکار الهام بخش است. هر دانشجوي پزشکي يا هرکسي که قصد تحصيل پزشکي دارد بايد اين کتاب را بخواند.و یا با دانلود کتاب پزشکی ما را خط یک بیاورد.

 

مردي که همسر خود را براي کلاه اشتباه گرفته است توسط اليور ساکس

مردي که همسرش را به خاطر کتاب کلاه اشتباه گرفت

خرید کتاب پرفروش يک ميليون نسخه اي ، مردي که همسر خود را براي کلاه اشتباه گرفت ، “کاوش محرمانه اي در رمز و رازهاي ذهن انسان” توصيف شده است و توسط اليور ساکس نوشته شده است ، که پنجاه سال را به عنوان متخصص مغز و اعصاب کار کرده است که آن را میتوانید با دانلود کتاب پزشکی بدست آورید.

 

Sacks موارد موردي را در مورد افرادي که خاطرات خود را از دست داده اند و ديگر قادر به شناسايي اشيا common مشترک يا افراد نيستند و همچنين داستان هايي از افراد با استعدادهاي خارق العاده هنري يا رياضي ارائه مي دهد.این موضوع به صورت خیلی ریز در سایت کتابناک منتشر شد.

 

اين مطالعات موردي بخشي از محبوبيت اين خرید کتاب است و دانشجويان پزشکي از اين موضوع لذت خواهند برد زيرا اين امر نشان دهنده پيوند قوي و جذاب بين پزشکي و روانشناسي است که تنها با دانلود کتاب پزشکی میتوانید به این پیوند آگاه شوید.

 

Blues Intern توسط Robert Marion

کتاب Blues Intern

Blues کارآموز سه کارآموز را دنبال مي کند که در مورد تجربيات خود در طول دوره کارآموزي يک ساله خود صحبت مي کنند ، جايي که آنها مجبور بودند با هفته هاي 100 ساعته مقابله کنند ، مسئوليت مرگ يا مرگ به آنها داده مي شود و در خواب کم زندگي مي کنند.

 

قبل از اينکه اين دارو شما را به طور کامل کنار بگذارد ، خوشحال خواهيد شد که بدانيد دانلود کتاب در سال 1985 نوشته شده است و از آن زمان محدوديت هاي زيادي براي ساعات کار ساکنان وجود دارد که با دانلود کتاب پزشکی تمام این محدودیت ها برطرف شد.

 

با اين حال ، بسياري از دانشجويان پزشکي اظهار داشتند که احساسات ، عواطف و کارهاي توصيف شده هنوز بسيار مهم هستند و از اين رو اين کتاب به عنوان يک کتاب کلاسيک معاصر شناخته شده است.

 

دانلود کتاب علل غيرطبيعي توسط دکتر ريچارد چوپان

کتاب علل غيرطبيعي

دکتر ريچارد شفرد يک پزشک قانوني است ، به اين معني که او اسرار مرگ ناگهاني و غيرقابل توجيه را حل مي کند.

او در بسياري از پرونده هاي برجسته مانند قتل عام Hungerford ، 11 سپتامبر و تحقيقات پرنسس ديانا نقش داشته است و بيش از 23000 کالبدشکافي را در زندگي کاري خود انجام داده است.

تمام این کالبد شکافی ها را میتوانید با دانلود کتاب پزشکی بدست آورید.

 

علل غيرطبيعي بينش جذابي از زندگي حرفه اي وي ايجاد مي کند ، کاري که گاهي ترسناک و دلهره آور است اما هميشه جالب است.

همچنين به خوانندگان نگاهي اجمالي به زندگي شخصي دکتر چوپان مي دهد و فشارهايي که کار باعث ايجاد روابط و احساسات شخصي وي مي شود.که با دانلود کتاب پزشکی این فشارها رفع شد.

 

کساني که هم اکنون در حال تحصيل يا تحصيل در رشته پزشکي هستند از دانلود کتاب لذت خواهند برد ، زيرا اين امر جنبه ديگري از پزشکي را که به طور مکرر در مورد آن صحبت نمي شود روشن مي کند

و دريچه اي صادقانه را به سمت شادي ها و سختي هاي شغلي به خوانندگان ارائه مي دهد.که آن جنبه همان دانلود کتاب پزشکی هست.

 

در بخيه هاي آنتوني يون

در کتاب بخيه

دکتر يون ، يک کودک آسيايي-آمريکايي با عينک ضخيم و فک برجسته و برجسته ، در شهري کوچک که تنوع در آن غير معمول بود ، بزرگ شد و مانند يک انگشت شست دردناک از همکلاسي هاي خود خارج شد و مشغول دانلود کتاب پزشکی شد.

 

با اين حال ، مراجعه وي به جراح دهان و دندان براي بازسازي فک باعث موفقيت بزرگي در زندگي او شد. يون در ادامه به يک جراح پلاستيک مشهور بسيار موفق تبديل شد و او در اين کتاب توضيح داد که چگونه به اين مهم دست يافته است.این کتاب شاید در سایت سی بوک باشد.

 

دانشجويان پزشکي مي توانند با دانشجوي وي که پر از مطالعه است ، و تلاش او براي تسلط بر دوستيابي در حالي که سعي در تکميل درجه پزشکي دارد ، ارتباط برقرار کنند و دانلود کتاب پزشکی را سر لوحه خود قرار دهند.

 

In Stitches مطابق با نام خود عمل مي کند ، هم شما را در بخيه هاي شوخ طبعي يون رها مي کند و هم اينکه شما را در فکر آنچه او براي گفتن دارد رها مي کند.

 

خرید کتاب زندگي عجيب و غريب انسانهاي نابارور توسط ماري روچ

سخت: کتاب زندگي هاي عجيب و غريب انسان هاي جسد اسير

Stiff اکتشاف در بدن پس از مرگ و آنچه در هنگام اهداي بدن به علم اتفاق مي افتد.

 

روچ به اين موضوع به ظاهر دلهره آور به طرز بسيار طنزآميزي (البته گاهي اوقات دل درد آور) نزديک مي شود ،

و طيف وسيعي از موضوعات را از تجزيه انسان ، استفاده از اجساد در تصادفات اتومبيل ، آزمايشات مصلوب شدن و پيوند سر را پوشش مي دهد.اصلا دلهره اور نیست وقتی دانلود کتاب پزشکی را هدف خود قرار دهید.

 

دانلود کتابي نيست براي آدمهاي سرکش ، اما مطمئناً Stiff ديد خوبي در مورد بدن انسان و آنچه بعد از مرگ شما اتفاق مي افتد ارائه مي دهد. اين همه چيز است که شما هرگز نمي دانيد مي خواهيد در مورد اجساد مرده بدانيد.

در طي تحصيلات پزشکي ، کتاب درسي آناتومي و فيزيولوژي احتمالاً در کنار شما خواهند بود و مقالات علمي بي شماري را خواهيد خواند.تمام این مقالات در دانلود کتاب پزشکی موجود است.

اما اين که آيا شما در حال تحصيل پزشکي هستيد ، در شرف شروع کار هستيد يا هنوز به آن فکر مي کنيد ، ممکن است بخواهيد مطلبي را بخوانيد که به شما بصورت عملي از جهان پزشکي – اعم از تحقيق ، کلينيک يا اتاق عمل – بينايي مي دهد. نیاز به بینایی نیست دانلود کتاب پزشکی کافی است.

 

با توجه به اين موضوع ، در زير ليستي از برخي دانلود کتاب و خرید کتاب آورده شده است که فکر مي کنيم ايده خوبي در مورد پزشکي (بدون دريافت کتاب درسي!) به شما مي دهد. بهترين کتابي که در مورد پزشکي خوانده ايد چيست؟

 

 

 

  1. علم بد توسط بن گلدکر

 

اگر علاقه مند به تحقيق هستيد (که بايد باشيد!) بدون شک بايد آن را بخوانيد. اين گوهر ، شوخ طبعي و حقايق را براي روشن کردن آنچه در پشت هر کشف رخ مي دهد

، و همچنين آنچه که در اوضاع در آزمايشگاه کند مي شوند ، ترکيب مي کند.اگر اهل تحقیق نیستید فقط دانلود کتاب پزشکی کافی است.

 

در اين خرید کتاب توسط بن گلداکر ، پزشک و محقق انگليسي ، اصول اساسي روش علمي در تحقيقات به روشي هجوآميز و چشم نواز توضيح داده شده است. معطل نکن و دانلود کتاب پزشکی را سرچ کن.

وي درباره سو قصور استفاده شده توسط برخي از محققان ، دانشگاه ها و مجلات علمي و مشکلات ناشي از – خوب ، به گفته وي ، علم بد است.و سایت شهر کتاب خوب است.

اين از صدا زدن ادعاهاي ابلهانه اي است که روزنامه نگاران ترسناک پس از يک خبر آسان منتشر مي کنند ، تا محققان که نتايج مهم را پنهان مي کنند

فقط به اين دليل که دانلود کتاب پزشکی را به آنها نشريه نمي دهند. خرید کتاب به ويژه توصيه مي شود تا در مورد واقعيت هاي تحقيق ايده اي به شما ارائه دهد

، در حالي که خواندن آن هنوز سبک وزن و سرگرم کننده است. ايده آل براي ليست خواندن تعطيلات تابستاني!

 

کتاب براي دانشجويان پزشکي

  1. This is Going to Hurt توسط آدام کي

 

 

اگر مي خواهيد يک کتاب از اين ليست بخوانيد ، دانلود کتاب پزشکی گزینه خوبی است. اين يک صفحه گرد با بصيرت و الهام بخش است!

در اين مجموعه از روايات سبک و در عين حال آموزنده از زندگي آدام کي به عنوان يک متخصص زنان ، داستان از زماني شروع مي شود که وي براي تحصيل در مدرسه پزشکي اقدام مي کرد.

وي توصيف مي کند که روند پذيرش کاملاً خودسرانه است و هميشه در انتخاب دانش آموزان با کيفيت مناسب براي شغل موثر نيست.

او ادامه مي دهد و در مورد روزهاي خود به عنوان يک دکتر کوچک صحبت مي کند ، ديدن اولين مرگ خود ، نجات اولين زندگي خود ، و يک پزشک کلاسيک بيش از حد پرکار اما هنوز کم حقوق است.

 

 

 

  1. در جايي که هيچ پزشکي وجود ندارد: دانلود کتاب راهنماي بهداشت دهکده توسط ديويد ورنر

اين خرید کتاب در اصل يک کتابچه راهنماي مراقبت هاي بهداشتي است که بر اساس تجربيات نويسنده در روستايي در غرب مکزيک نوشته شده است که این موضوع را با دانلود کتاب پزشکی حل کنید.

و هدف آن اين است که خوانندگان خود را در مورد چگونگي برخورد با مسائل مربوط به مراقبت هاي بهداشتي حتي در يک منطقه جداگانه که ممکن است

خدمات بهداشتي حرفه اي و دانلود کتاب پزشکی به راحتي در دسترس نباشد ، به خوانندگان خود اطلاع دهد.

اين يکي از متون متراکم در اين ليست است ، اما قطعاً ارزش خواندن آن را دارد تا بينشي از اين که پزشکي در کشورهاي در حال توسعه چگونه است ، داشته باشيد.

و در اين فرآيند همچنين با چند نکته آشنا مي شويد که ممکن است مفيد باشد.

از ايدز و مالاريا گرفته تا سقط جنين و اعتياد به مواد مخدر ، اقدامات اساسي براي پيشگيري ، شناخت و درمان مسائل مشترک بهداشتي به روشي آموزنده بيان شده است.

 

هيچ ضرري نکنيد توسط هنري مارش

اين يک دانولد کتاب پزشکی بصيرت آميز ديگر از تجربيات يک پزشک است که در آن جراحي مغز و اعصاب هنري مارش در واقعيت هاي داشتن زندگي شخصي در دست شما فرو مي رود.

اين به عنوان “بينشي فراموش نشدني از نمايش هاي بي شماري انساني که در يک بيمارستان شلوغ و مدرن اتفاق مي افتد ،

و درسي در مورد نياز به اميد هنگام مواجه شدن با سخت ترين تصميمات زندگي” توصيف شده است.

 

اگر فکر مي کنيد جراحي مغز و اعصاب همه چيز در مورد مهارت ، دانش پيچيده و قدرت ثابت است ، دانلود کتاب پزشکی شما را دوباره به فکر فرو مي برد.

تصميمات عذاب آور روزمره اي که بايد گرفته شود (با فوريت) شما را ملزم مي کند که بتوانيد با عواقب آن زندگي کنيد. همانطور که وي در اينجا توضيح مي دهد

، يک جراح مغز و اعصاب معمولاً با دانلود کتاب پزشکی عملياتي را انجام دهد که بيمار از دو شر کمتر برخوردار باشد (به عنوان مثال فلج کردن آنها براي نجات جان آنها).

حتي اگر قرار باشد اين عمليات نتيجه خوبي داشته باشد ، اگر همه کارها اشتباه انجام شود ، چه اتفاقي مي افتد؟ چطور با اين کنار مياي؟

 

5- وقتي نفس توسط پل کالانيثي هوا مي گيرد

پاول کالانيثي ، جراح مغز و اعصاب دانشگاه استنفورد در سن 30 سالگي به سرطان ريه مبتلا شد. او از اين کتاب براي بيان داستان خود و مقابله با مرگ با فضل استفاده مي کند.

معني زندگي چيست؟ چه چيزي باعث ارزش يک زندگي مي شود؟ اينها فقط برخي از س questionsالاتي است که وي در اين بخش تأمل برانگيز مورد بحث قرار مي دهد.

کالانيثي مي نويسد ، مسئله معناي زندگي به طور مکرر در محيط هاي پزشکي مطرح مي شود. به عنوان يک جراح ، به ويژه يک جراح مغز و اعصاب ،

شما بايد بياموزيد که چه کسي مي تواند دانلود کتاب پزشکی جان او را نجات دهد. که نمي تواند؛ و چه کسي نبايد انتقال سريع بيمار به اتاق عمل به منظور صرفه جويي در مغز وي تا حدي که قلبش کار کند

، باعث مي شود تا ديگر قادر به صحبت نباشند و قرار است تا آخر عمر از طريق ني بخورند، بيمار را به وجودي محکوم مي کند که هرگز نمي خواهند.

. Kalanithi بحث مي کند که چرا اين امر اهميت هدايت بيمار و خانواده را به درک مرگ و بيماري بسيار مهم مي کند.

 

 

 

  1. خانه خدا توسط ساموئل شم

 

 

اين قطعه توسط روانپزشک در اوايل دهه 1970 تنها رمان خيالي دانلود کتاب پزشکی در اين ليست است که گروهي از کارآموزان پزشکي را در بيمارستاني به نام خانه خدا دنبال مي کند.

بر اساس تجربيات واقعي نويسنده ، از روي ، کارآموز جديد دانلود کتاب بخش و برخوردهاي وي با افرادي که در آنجا ملاقات مي کند ، مي گويد.

به عنوان مثال ، مرد چربي ، ساکن سال دوم که معتقد است افراد مسن هرگز نمي ميرند.

اين يک مطالعه طنز ، طنز است ، و ايده اي از زندگي دانلود کتاب پزشکی پس از فارغ التحصيلي براي يک دانشجوي پزشکي مي دهد.

قانون حتي ليست قوانين خاص خود را دارد ، از جمله اين موارد: قانون 12: اگر ساکن راديولوژي و دانشجوي پزشکي دانلود کتاب پزشکی هر دو ضايعه اي را در عکس اشعه ايکس قفسه سينه مشاهده کنند ، در آنجا هيچ ضايعه اي وجود ندارد.

 

اگر به دنبال يک رمان طنز آميز هستيد که ايده اي از زندگي پرتحرک يک کارآموز را نيز به شما ارائه دهد ، اين يکي است.

 

 

 

  1. فاني بودن توسط آتول گاوند

 

 

جراح آمريکايي Atul Gawande در مورد چگونگي تکامل مراقبت از بيماران و پيران از دهه 1900 بحث کرده است ، جايي که بيمارستان هاي آمريکايي بيشتر شبيه سلول هاي نگهدارنده بودند

و مراقبت هاي زيادي از آنها ارائه نمي شد. همانطور که آنها مجهز به آنتي بيوتيک و تجهيزات نظارت شدند ، اين امر به شدت تغيير کرد.

همچنين در مورد تضاد فرهنگي با کشورهاي آسيايي و خاورميانه صحبت مي کند ، جايي که افراد مسن مورد احترام و مراقبت از خانواده ها هستند تا زماني که به مراقبت هاي پيشرفته نياز داشته باشند. Gawande همچنين در مورد موضوع خودكشي كمك شده و اميد به پير شدن جمعيت در آينده بحث مي كند.