دانلود کتاب علمی

در آستانه 27 آبان و سی و ششمین سالگرد شهادت سرلشکر شهید مهدی زین الدین فرمانده لشکر 17 امام علی بن ابی طالب (ع) ، مسابقه کتابخوانی بیوگرافی دانلود کتاب علمی و خاطرات برگزار می شود از این سردار شهید.

متقاضیان شرکت در مسابقه می توانند حداکثر تا تاریخ 14 نوامبر از طریق سامانه الکترونیکی در ساماکپل دات آی آر دانلود کتاب علمی ثبت نام و ثبت نام کنند. در این سیستم برای مخاطبان نحوه دریافت بروشور همراه با زندگی نامه و خاطرات شهید زین الدین و جزئیات بیشتر بارگذاری شده است.

مراسم اختتامیه این مسابقه کتابخوانی دانلود کتاب علمی روز دوشنبه 26 آبان ماه مصادف با هفته دانلود کتاب علمی و سالروز شهادت شهید مهدی زین الدین و برادرش مجید اعلام شد.

لازم به ذکر است که این مسابقه به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان کوم و با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان و مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و جهت گیری اسلامی ، در متن حکم سید عباس صالحی خطاب به محسن جوادی آمده است:

“به لطف تجربه ، دانش و شایستگی های شما ، در اولین دوسالانه جشنواره ملی نشر (از جمله چاپ بیستم و چهارمین دوره جایزه دانلود کتاب علمی شیرازه) به عنوان رئیس شورای سیاسی منصوب می شوید.

وی افزود: امیدواریم با تدوین و اجرای سیاست های هدفمند و م effectiveثر برای بهبود كیفیت ، فنی ، زیبایی شناسی و حفظ زبان رسمی و محلی در زمینه تزیین كتاب و بسته بندی چاپی ، بستر زنده ای برای رقابت و تقدیر فراهم شود.

احمدرضا احسانی با اشاره به روابط عمومی اداره کل فرهنگ و رهنمودهای اسلامی استان همدان گفت: هفته بیست و هشتم کتاب جمهوری اسلامی ایران ، با شعار “دانش؛ “مانایی” از 15 تا 15 آبان ماه برگزار می شود ، گفت: برنامه های ویژه ای در این هفته در استان پیش بینی شده است که به دلیل شیوع بیماری عروق کرونر قلب در فضای مجازی برگزار می شود.

احسانی پیش بینی بیش از 14 عنوان برنامه در مرکز استان و شهرستانها را اعلام کرد و گفت: برگزاری دانلود کتاب علمی مراسمی در صنعت چاپ و تجلیل از فعالان این حوزه ، برگزاری مراسمی مدرن با کتاب فرهنگ اصطلاحات همدان ، مسابقه کتابخوانی ، معرفی و نقد کتاب ، نشست کتابخوانی ، جشنواره ها و جشن های کتاب کارکنان فرهنگ نوشتاری و اختتامیه مسابقه کتابخوانی رضوی بخشی از این برنامه دانلود کتاب علمی هاست.

آخرین مراسم اهدای جایزه قلم هگمتانه در هفته کتاب برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و رهنمودهای اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جایزه دانلود کتاب علمی قلم هگمتانه (انتخاب کتاب سال در استان) همزمان با هفته کتاب برگزار می شود ، افزود: این برنامه با مشارکت موسسه کتاب و ادبیات ایران جشن و بزرگداشت کارمندان فرهنگ مکتوب استان برگزار می شود ، زمینه مناسبی برای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تلاش برای ارتقا سطح کمی و کیفی آثار منتشر شده در استان فراهم می شود.