دانلود آهنگ جدید در مقابل پخش موسیقی: کدام یک برای شما مناسب است؟

دانلود آهنگ جدید با گوش دادن به سی دی های فیزیکی به خدمات دیجیتالی و پخش جریانی در رایانه های لوحی ، تلفن های هوشمند و رایانه ها ، نحوه گوش دادن به موسیقی تغییر کرده است.

کریس
توسط کریس اسمیت
آخرین بروزرسانی: 28 فوریه 2019 – 9.02 بعد از ظهر

آینده موسیقی دیجیتالی است ، خیلی روشن است. اما عقیده فقط در مورد بهترین راه برای گرفتن موسیقی دیجیتالی تقسیم شده است.

در آغاز قرن بیست و یکم ، بارگیری موسیقی گسترش یافت ، اما اکنون سرویس های پخش شده محبوب تر شده اند.

[بیشتر بخوانید: جریان توضیح داد – این چیست و چگونه کار می کند؟]

استریم و بارگیری هم مزایای خود را دارند ، اما کدام یک برای شما مناسب است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر ، فیلم فوق را بررسی کنید.

تفاوت بین بارگیری و پخش چیست؟
بارگیری موسیقی از آمازون ، Google Play یا iTunes به این معنی است که پرونده مستقیماً به دستگاه شما منتقل می شود و در آنجا ذخیره می شود. پس از ذخیره سازی ، برای گوش دادن به آن نیازی به اتصال به اینترنت ندارید. برای هر آهنگ یا هر آلبوم هزینه ای پرداخت خواهید کرد و انتقال آن به دستگاه های دیگر به دلخواه شماست. دانلود آهنگ جدید

پخش موسیقی متفاوت است زیرا شما در واقع آهنگ های خود را ندارید. شما از طریق اینترنت یا از طریق wi-fi یا داده های تلفن همراه از طریق اینترنت گوش می دهید. بیشتر خدمات گزینه رایگان (با پشتیبانی از آگهی و / یا گوش دادن اندازه گیری) ارائه می دهند ، در حالی که شما را به سمت یک لایه حق بیمه سوق می دهند که دسترسی بدون محدودیت آگهی ، دسترسی نامحدود به کتابخانه های آهنگ های 20m به علاوه و امکان ذخیره موسیقی برای گوش دادن آفلاین را ارائه می دهد. البته ، شما باید برای این ردیف حق بیمه پرداخت کنید – قیمت ها معمولاً در حدود 10 پوند در ماه شروع می شوند.

بنابراین کدام یک برای شما مناسب است؟ برای اطلاع از سوالات زیر پاسخ دهید.

بیشتر گوش دادن ها را کجا انجام می دهید؟
اگر اکثر گوش دادن ها را در محیط خانه انجام می دهید ، به دلیل اتصال پهنای باند ، پخش موسیقی نگران کننده است. برای شنوندگان تلفن همراه فاکتورهای دیگری نیز باید مورد توجه قرار گیرد. Wi-Fi هنوز نماینده نیست و اکثر ما اجازه های داده های تلفن همراه محدود داریم – از حد شما بالاتر است دانلود آهنگ جدید ، و می تواند هزینه بالایی را نشان دهد.

با این حال ، یک پوشش نقره وجود دارد. سرویس های پخش اشتراکی مانند Spotify به شما امکان می دهد تا حداکثر 3000 آهنگ را به عنوان لیست پخش آفلاین ذخیره کنید ، به این معنی که آنها اقامت در دستگاه شما را پشت سر می گذارند و نیازی به اتصال اینترنت ندارند.

هنگامی که موسیقی را از یک سرویس بارگیری خریداری می کنید ، پس از اتمام بارگیری ، فرقی نمی کند که گوش دادن را انجام دهید زیرا اتصال اینترنت لازم نیست. بنابراین اگر نمی خواهید به اتصال به اینترنت تکیه کنید ، این یک شرط مطمئن است.

شنوندگان سالن می توانند با BT Music ، یک سرویس پیچ و خم که به تمام مشترکین تلویزیون BT ارائه می شود ، پر کنند. هزینه آن فقط 4 پوند در ماه است و می توانید با کلیک کردن اینجا دانلود آهنگ جدید آن را اضافه کنید.

آیا فضای هارددیسک محدود دارید؟
کیفیت فایلهای موسیقی دیجیتال طی سالهای متمادی بسیار بهبود یافته است ، به این معنی که اکنون هر پرونده فضای ذخیره سازی بیشتری را بر روی دیسک سخت شما می گیرد. از آنجا که ذخیره کردن یک کتابخانه بزرگ موسیقی تقریبا غیرممکن است ، بسیاری از ما به جریان تبدیل شده اند ، حتی اگر ما صاحب موسیقی مورد نظر باشیم. این رویکرد جذاب است زیرا شما می توانید در چند کلیک به میلیونها آهنگ دسترسی داشته باشید بدون اینکه همه آنها را ذخیره کنید.

آیا ترجیح می دهید موسیقی خود را “صاحب” کنید؟
مفهوم داشتن موسیقی در عصر دیجیتال یک مسئله عجیب است زیرا هیچ کالای بدنی وجود ندارد. وقتی نوبت به آن رسید ، پخش را فشار می دهید و آهنگ بدون توجه به اینکه بارگیری کرده اید یا آن را پخش می کنید دانلود آهنگ جدید روشن می شود. با این حال ، برخی از افراد هنوز هم دوست دارند موسیقی مورد نظر خود را گوش دهند ، حتی اگر به شکل دیجیتالی باشد. اگر این شما هستید ، دانلود بهترین گزینه است. به گفته ما ، جریان موسیقی می تواند آن را کمی مفید کند.

بودجه موسیقی شما چطور است؟
با تشکر از جریان. بدون تحویل گرفتن سکه ، می توانید از موسیقی بسیار زیاد لذت ببرید. Spotify دارای یک لایه رایگان است که امکان دسترسی کامل و با بودجه تبلیغات به موسیقی روی دسک تاپ و دسترسی دانلود آهنگ جدید محدود به موبایل را فراهم می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>