خرید کتاب لاتین

سومین نشست تخصصی خرید کتاب لاتین با عنوان «نمایشگاه کتاب مجازی ؛ توزیع کنندگان و فروشندگان کتاب یکی از سلسله جلسات خرید کتاب لاتین دانشگاهی آسیب شناسی در نمایشگاه کتاب مجازی در تهران ، با حضور کارشناسان و ناشران است.
نشست “نمایشگاه کتاب مجازی؛ “توزیع کنندگان و فروشندگان کتاب” برگزار می شود
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (خرید کتاب لاتین) ، با توجه به برگزاري نخستين نمايشگاه مجازي كتاب در تهران ، خرید کتاب لاتین، با تكيه بر سنت انتقاد و گفتگو ، سلسله جلساتي براي بررسي ارائه و ارزيابي اين واقعه در انواع مختلف آن ابعاد ، از جمله اجرایی ، فنی ، صنفی ، دارای پشتیبانی و رسانه ، با حضور متخصصان و افراد صنعت نشر در زمینه های مختلف است.

سومین جلسه از مجموعه جلسات خرید کتاب لاتین، دوشنبه (25 مارس) با عنوان “نمایشگاه کتاب مجازی؛ توزیع کنندگان و فروشندگان کتاب »ساعت 11 صبح در اتاق مصاحبه خبرگزاری ایران برای این کتاب برگزار می شود.

در این نشست ابراهیم کریمی ، مدیر مرکز پخش گزیده ، محسن بهشتیان ، مدیر کتابفروشی لارستان (مهمان آنلاین) و علیرضا بهشتی ، مدیر انتشارات روزنه به عنوان کارشناس حضور خواهند داشت.

با توجه به نظرات فراوان و انتقادات احتمالی اهالی نشریه و صاحب نظران در این زمینه خرید کتاب کمیک، جلسات به صورت آنلاین و در فضایی در دسترس برای وبینارها برگزار می شود و علاقه مندان می توانند نظرات خود را درباره موضوعات مربوطه بیان کنند.

شرکت در وبینار
علاقه مندان می توانند در وبینارهای تخصصی خبرگزاری کتاب ایران (خرید کتاب لاتین) در زمان مشخص شده برای هر جلسه شرکت کنند:

https://www.skyroom.online/ch/hadi_hir/book-ibna

اولین جلسه با عنوان “جایگاه نمایشگاه مجازی در برابر فعالیت توزیع کنندگان و کتابفروشان” با حضور فرشید فرحکا ، مدیر سایت اولین نمایشگاه کتاب مجازی در تهران ، جلال ذکایی ، مدیر سابق وزارت فرهنگ و اسلامی رهبری ، سید احمد عبدالصالحی ، مدیرعامل Armagan راه طلایی ، محمد آبکاری ، معاون مدیر سوره الکترونیک.

جلسه دوم با عنوان “ماهیت نمایشگاه؛ توزیع یارانه ها و تأثیر آنها در بازار نشر “به علیرضا اسماعیلی ، مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و جهت گیری اسلامی ، محمود آموزگار ، مدیر انتشارات آمه و نیایش کرمی ، مدیر بد پرداخته شد. انتشارات. انتشارات “.

اولین نمایشگاه مجازی کتاب در تهران خرید کتاب لاتین، به همت موسسه کتاب و ادبیات ایران و با همکاری شرکت ملی پست ایران کتابناک، با مشارکت 1732 ناشر در سراسر کشور ، از اول تا یکم بهمن و در طی این 10 برگزار شد. روز 1،525 599 نسخه کتاب با ارزش 640 میلیارد و 258 میلیون و 77 هزار و 568 ریال در تخفیف های نمایشگاه به فروش رسید و در اختیار خریداران قرار گرفت.
کد مطلب: خرید کتاب لاتین کپی متن بخش جدید: Twitterinstagrame-mailTelegramShare
نمایشگاه کتاب مجازی تهران
انتشارات مشابه
نشست “ماهیت نمایشگاه ؛ “توزیع یارانه ها و تأثیر آن بر بازار نشر.”
نشست “ماهیت نمایشگاه ؛ “توزیع یارانه ها و تأثیر آن بر بازار نشر.”

با تشکر از رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان استان کوم از مدیر اجرایی شرکت پست
با تشکر از رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان استان کوم از مدیر اجرایی شرکت پست

97٪ از اقلام نمایشگاه توزیع شده است / 18،750 بسته در اختیار ناشران است
23 مارس سالگرد عملیات افتخار خیبر و یک روز به یاد ماندنی در تاریخ معاصر ایران است.
کتابهایی درباره عملیات خیبر
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، عملیات خیبر در 24 مارس 1983 به منظور رسیدن به جاده بصره – العماره (بین روستاهای الکرنا و العزیر) و تهدید و رسیدن به بصره آغاز شد. . این هدف بزرگ و مهمی بود که دستیابی کامل به آن می توانست ایران را به سمت خواسته های خود برای پایان جنگ سوق دهد.

نیروهای امنیتی ، نیروهای اطلاعاتی واحدهای عملیاتی و همچنین نیروهای محلی در منطقه به عنوان نیروهای پیشتاز ، یک روز قبل از عملیات وارد هور شدند و در اطراف جزایر مجنون و در مهرهای غربی هور پنهان شدند. عملیات روز بعد ساعت 21:30 آغاز شد. جنگنده ها توانستند به سرعت خود را به ساحل شرقی رود دجله برسانند ، اما عدم پاکسازی جزایر تا ساعت 15:30 مانع از حرکت نیروهای بعدی پس از تصرف جزایر به سمت طلائیه شد ، بنابراین الحاق در شب اول …

با عقب نشینی نیروها از الکرنا و العزیر و توقف حمله در طلائیه ، این جزایر به محل درگیری نیروها تبدیل شدند و تمام تلاش مبارزان ایرانی در دفاع از جزایر بود. در تاریخ 5 مارس ، اعلامیه امام مبنی بر اینکه “جزایر باید به همان خرید کتاب لاتین شکلی که هستند نگهداری شوند” به سربازان اعلام شد. این دستور انقلابی در سرنوشت عملیات ایجاد کرد و بدین ترتیب حمله 72 ساعته به عراق خنثی شد و در نهایت طاقچه جزیره مجنون حفظ شد.

عملیات خیبر البته نتوانست به هدف اصلی خود یعنی تصرف جاده بصره العماره دست یابد ، اما در هنگام عقب نشینی از شرق دجله طی سه هفته نبرد سنگین ، مساحتی در حدود 1000 کیلومتر مربع در جزایر شمالی و جنوبی مجنون به تصرف نیروهای ایرانی درآمد و دستیابی به این منطقه یک پیروزی بزرگ برای ایران بود.

آیت الله هاشمی رفسنجانی ، رئیس وقت مجلس شورای اسلامی و فرمانده ستاد مرکزی خاتم الانبیا (ص) ، مقدار نفت دریافت شده از جزایر شمالی و جنوبی ماجون در عملیات خیبر را تضمین جبران خسارت ایران دانست.

عملیات خیبر بلوغ تفکر نظامی را در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اثبات رساند و در صورت خرید کتاب لاتین انجام این امر می تواند منجر به تغییر صحنه عملیات شود. این نبرد سطح تفکر و عملیات نظامی سپاه را از زمین به عملیات دوزیستی بالا برد. تغییر تفکر تاکتیکی و عملیاتی سپاه در نتیجه عملیات خیبر منجر به توسعه تفکر نظامی در سپاه شد و همچنین زمینه را برای عملیات های بعدی هموار کرد.

در آستانه سالگرد عملیات خیبر ، خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) تصمیم گرفت تحقیقات انجام شده در رابطه با این عملیات را که به صورت کتاب منتشر شده است ، ارائه دهد و شرح مختصری از آنها را ارائه دهد.

پله های خیبر
کتاب “پله های خیبر” از دو قسمت تشکیل شده است: قسمت اول مجموعه یادداشت ها و خاطرات شهید محمد حسن توسلی از گلپایگان است. این بخش شامل خاطرات با نامه های اولین تجربه ، کردستان ، خاطره مظلوم ، پدر ویرانی ، پدر عشق خرید کتاب لاتین، پله های خیبر ، مرکز ، رحمت ، طلوع ، عملیات هشت و نیم ، تابستان 1986 ، پاییز 1986 و سپتامبر 1986.

نویسنده این خاطرات در روز جمعه ، 17 آوریل 1987 ، در نتیجه اصابت خمپاره کشته شد. قسمت دوم خاطرات حسین امیریان به نام قله ایمان است. موضوع این خاطرات مربوط به عملیات پاکسازی منطقه سردشت از دموکراتها و کومله ها و باند قاسملو و درگیری با آنها ، حمله مورد حمایت بعثی ها به مبارزان در منطقه بویران و درگیری نویسنده در یک عملیات است. برای فتح الاماره در دارهوین.

کتاب “پله های خیبر” ، نوشته مجید پیری و حسین امیریان در 79 صفحه و 4400 صفحه خرید کتاب لاتین، توسط انتشارات مرکز هنر سازمان پخش اسلامی منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.