تلویزیون چند اینچی بخریم؟

تلویزیون چند اینچی بخریم؟

تیم کوروش استور ساعت ها به تحقیق در مورد نحوه انتخاب ابعاد تلویزیون پرداخته است و با مقایسه مشخصات و ویژگی ها و خواندن نظرات مصرف کننده ها به نتیجه گیری برای انتخاب ابعاد مناسب رسیده است. مدل های پیشنهادی کوروش استور نه تنها در مکان مورد نیاز شما مناسب هستند، بلکه بهترین کیفیت تصویر و صدا را نیز ارائه می دهند و متناسب هستند با تمام پورت هایی که برای کنسول های بازی ویدیویی و سیستم سینمای خانگی خود ممکن است نیاز داشته باشید.

 

 

چگونه یک تلویزیون با ابعاد مناسب انتخاب کنیم؟

یک نکته مهم که باید در ابتدا بدانید: تلویزیون های دارای صفحه نمایش 32 اینچ یا کوچکتر، معمولاً با وضوح  4Kارائه نمی شوند. خریداران احتمالاً باید بین انتخاب با صفحه نمایش Full HD یا HD  معمولی یکی را انتخاب کنند. اگر می خواهید پیکسل های بیشتر و تصویر بهتری داشته باشید و فضای کافی برای یک تلویزیون بزرگتر را دارید بهتر تلویزیون 43 تا 65 اینچ را انتخاب کنید.

 

 

تلویزیون 65 اینچ شیائومی

تلویزیون های 65 اینچ شیائومی نمایشگر این تلویزیون از 4K و  HDR10+پشتیبانی می کند و 85 درصد از طیف رنگی NTSC را پوشش می دهد. همچنین فناوری تصویر متحرک MEMC  در آن وجود دارد که باعث می شود تصاویر ورزشی با سرعت بالا با کیفیتی فوق العاده نمایش داده شوند.  همه چیز در یک شاسی کاملاً فلزی محصور شده است… و پایین پایه های فلزی قرار دارد، هرچند می توان آنها را برای نصب دیوار جدا کرد. این تلویزیون برای مکان هایی با متراژ بالا مناسب است زیرا در مکان های کوچک و در صورت نزدیک شدن به تلویزیون می تواند به چشم آسیب برساند.

 

تلویزیون 55 اینچی شیائومی

تلویزیون های 55 اینچی شیائومی صفحه نمایشگر این تلویزیون از 4K و  HDR پشتیبانی می کند که این به معنای کیفیت تصویر متحیر کننده به همراه رنگ های بسیار طبیعی است. فناوری REALITY FOLW در این تلویزیون ها به تصاویر متحرک کمک می کند تا بهترین کیفیت را ارائه دهند. تلویزیون های 55 اینچ برای مکان هایی با متراژ متوسط رو به بالا به طور مثال خانه هایی با متراژ 150 به بالا مناسب است.

 

 

 

تلویزیون 43 اینچی شیائومی

تلویزیون های 43 اینچی شیائومی  جزو محبوب ترین تلویزیون ها میان خریداران است زیرا این ابعاد برای خانه های متراژ متوسط رو به کم و آپارتمان های زیر 100 متر بسیار مناسب است. صفحه نمایشگر این تلویزیون از 4K و HDR پشتیبانی می کند که به معنای کیفیت تصویر عالی در میان تلویزیون ها است.

 

تلویزیون 32 اینچی شیائومی

تلویزیون های 32 اینچی شیائومی برای مغازه ها، کلینیک ها و اتاق خواب ها بسیار مناسب است و برای این موراد بیشتر استفاده می شود. تلویزیون های 32 اینچی دارای کیفیتی HD هستند و رزولوشن تصویر در این تلویزیون ها 768 × 1366 پیکسل است. صفحه نمایشگر آن ها نمی تواند کیفیت های بالاتری را پشتیبانی کند.

 

نتیجه گیری

مهمترین قدم حین خرید تلویزیون انتخاب ابعاد صفحه نمایشگر است که به نسبت مکانی که شما می خواهید از آن تلویزیون استفاده کنید متغیر خواهد بود. باید توجه داشته باشید که ابعاد تلویزیون هر چه بزرگتر باشد قیمتی که برای خرید آن باید بپردازید نیز بیشتر خواهد شد.