ترجمه تخصصی معماری

تلاش شما برای ساختن محتواهایی مانند پست های وبلاگ ، فیلم ها ، اینفوگرافیک ها ، فیلم های توضیح دهنده ، ترجمه معماری پست در شبکه های اجتماعی ، حتی عناصر تعاملی مانند بازی ها همگی بی فایده خواهد بود اگر کانالی نباشد که بتوانید آنها را توزیع کنید.

بنابراین ، اول از همه ، شما باید پروفایل های شبکه های اجتماعی ایجاد کنید که مورد توجه مخاطبان شما قرار گیرد و به شما در جذب افراد بیشتر کمک کند و سپس تمام اقدامات لازم را انجام دهید. به عنوان مثال ، تبلیغات بازاریابی مجدد فیس بوک می تواند یک معدن طلا باشد و به عملکرد بهتر پست های شما در یک صفحه تجاری ساده در فیس بوک کمک می کند.

به اشتراک گذاری پست های خود در صفحه فیس بوک تجارت ترجمه خود نیز مفید خواهد بود. از مخاطبان خود بخواهید که پست شما را با پیروان خود به اشتراک بگذارند و از آنها بازخورد یا س generalالی کلی بخواهند که پاسخ و تعامل را تضمین کند.

هرچه تعامل بیشتر باشد ، الگوریتم واکنش بهتری نشان می دهد ، و این برای همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی صدق می کند.

حال ، اگر یکی از پست های شما عملکرد خوبی داشته باشد ، همیشه می توانید آن را دوباره استفاده کنید و محتوای بیشتری برای توزیع در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود داشته باشید.

بیایید فرض کنیم شما یک پست وبلاگ ایجاد کرده اید که به نظر می رسد هیجان انگیز است اما کاملاً جالب نیست. چرا از آن یک اینفوگرافی درست نمی کنید؟ اینفوگرافیک ها به خصوص وقتی در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند عملکرد فوق العاده ای دارند.

ارسال محتوای مجدد برای سایر سیستم عامل ها نیز می تواند برای تجارت ترجمه شما بسیار مفید باشد. در نظر گرفتن یک پست در Medium یا نوشتن مقاله برای LinkedIn و پیوند دادن آن به یک پست مربوطه. به همین دلیل است
گرفتن بک لینک با کیفیت بالا آسان نیست. این فقط راهی برای سرعت بخشیدن به روند کار است ، افراد بیشتری به طور ارگانیک از وب سایت شما بازدید می کنند و مطالب شما را می خوانند و زمان بیشتری را در صفحه شما سپری می کنند.

موارد بالا منجر به این می شود که موتورهای جستجو شما را به عنوان یک منبع ارزشمند و آگاهی روزافزون گوگل ترجمه در نظر بگیرند و اقتدار شما را در ترجمه ترجمه کنند.

اما وقتی نوبت به توزیع محتوا می رسد ، بهترین ها را برای آخر ذخیره کردم:

بازاریابی از طریق ایمیل کانالی است که می تواند با هزینه کمتر و بازگشت سرمایه (و قابل اندازه گیری) بیشتر از رسانه های اجتماعی انجام دهد.

هنگامی که یک سرویس ایمیل پیدا کردید و توانستید لیست ایمیل خود را به میزان قابل توجهی رشد دهید ، ایمیل های بازاریابی ایجاد کنید تا به بازار بفرستید.

این ایمیل ها می توانند خبرنامه هایی باشند که حاوی جدیدترین پست ها یا ایمیل های شما هستند از زمانی که در خدمات ترجمه شما ثبت نام کرده اند ، اطلاعات شما را در مورد پیشنهاد یا سود جدید آگاه می کنند.

یک ایمیل از یک جنبه مهم با پست در شبکه های اجتماعی متفاوت است: این “درخواست” نیست ، به این معنا که وقتی مشتری از آدرس ایمیل خود صرف نظر می کند ، آنها به خوبی می دانند چه انتظاری دارند.

ایمیل بازاریابی در خانه کسی است که ضربه می زند ، و اگر ایمیلی ایجاد کنید که ارزشمند و قابل اجرا باشد ، ضربه خوبی خواهد بود.