بهداشت زنانه: به طور صحیح فضای صمیمی خود را تمیز کنید

بسیاری از زنان بهداشت صمیمی را جدا از روال بهداشت روزمره خود نمی دانند. با این حال ، بهداشت صحیح صحیح عادت های مختلفی را می طلبد و مهم است زیرا منطقه صمیمی شما لطیف است و مستعد ابتلا به عفونت است.

واژن شما دارای pH اسیدی ، اسیدی تر از پوست بقیه بدن است که به شما در حفظ باکتری های خوب (مانند لاکتوباسیل ها) سالم و باکتری های بد کمک می کند. اگر عادت های بهداشتی صحیح را رعایت می کنید می توانید از اختلال در تعادل pH جلوگیری کنید و بنابراین در جلوگیری از عفونت های واژن مانند واژینوز باکتریایی (BV) کمک می کنید.

شستشو
منطقه صمیمی شما بی نظیر است. اگر از صابون یا محصولاتی استفاده می کنید که معمولاً در بقیه بدن از آنها استفاده می کنید ، در داخل کشور (با استفاده از دوش واژن) یا شستشوی بیش از حد بشویید ، در واقع می توانید با ناراحتی در تعادل pH باعث ایجاد یا تشدید مواردی مانند بو ، خشکی یا عفونتهای مکرر شوید. از واژن و منطقه صمیمی شما

واژن شما به طور طبیعی خود را با یک روان کننده داخلی تمیز می کند ، بنابراین بهتر است روزانه خود را با آب گرم و محصولات ملایم و بدون عطر بشویید. برخی از محصولات مانند Canesfresh Gentle Refreshing Mousse در واقع به طور خاص برای منطقه صمیمی شما تولید شده اند. آنها به حفظ تعادل pH طبیعی شما در حالی که به آرامی ، اما به طور موثر پاک می شوند کمک می کنند.

اگر در طی دوره یا بعد از تمرین باید به سرعت تمیز و تمیز شوید ، سعی کنید از دستمال مرطوب مخصوصی استفاده کنید. دستمال مرطوب زنانه Canesfresh برای منطقه صمیمی و ظریف شما طراحی شده است و هر زمان که بخواهید استفاده از آنها راحت است.

همیشه به خصوص بعد از ورزش ، خود را به طور صحیح بشویید و خشک کنید. بعد از شنا یا کار کردن مطمئن شوید که لباس زیر را نیز تغییر می دهید ، بنابراین تازه و تمیز می ماند.

تخلیه ژل بهداشتی بانوان

برای شما کاملاً طبیعی است که ترشحات روشن یا سفید تولید کنید. غدد موجود در دهانه رحم شما یک روان کننده طبیعی تولید می کند که واژن شما را مرطوب نگه می دارد. این روان کننده طبیعی به زیر واژن شما سفر می کند و به حفظ محیطی تمیز و سالم کمک می کند. به عبارت ساده تر ، ترشحات روش طبیعی واژن شما برای تمیز کردن خود است و علامت آن است که واژن سالم دارید.

با این حال ، ترشحات شما نباید بو باشد و باعث خارش یا درد شما شود. علاوه بر این ، در صورت تغییر رنگ ، می تواند نشانه عفونت باشد و ممکن است لازم باشد به پزشک مراجعه کنید. همه افراد متفاوت هستند ، بنابراین شما ممکن است تخلیه کم و بیش از زنان دیگر ایجاد کنید. همچنین ممکن است بسته به مکانی که در چرخه قاعدگی خود قرار دارید مقادیر مختلفی از ترشحات ایجاد کنید. به عنوان مثال ، قبل از پریود شما ممکن است تخلیه بیشتری از حالت عادی داشته باشید و ممکن است از نظر قوام ضخیم تر باشد.

رابطه جنسی و بهداشت
اطمینان حاصل کنید که مثانه خود را بعد از رابطه جنسی خالی کنید. استفاده از این احتیاط به شما کمک می کند تا باکتری هایی که ممکن است در مجرای ادرار شما پخش شده باشد (لوله ای که مثانه شما را دقیقاً بالای دهانه واژن شما وصل می کند) بردارید تا از ابتلا به سیستیت جلوگیری کنید. و به یاد داشته باشید – وقتی به توالت می روید ، از جلوگیری از شیوع باکتری ها اطمینان حاصل کنید که از جلو به عقب پاک می شوید.

کنزفرش
محدوده Canesfresh
پوست در ناحیه صمیمی شما نیاز به مراقبت های ویژه دارد ، خصوصاً در مورد بهداشت. ناحیه صمیمی دارای pH است که با پوست بقیه بدن متفاوت است. شستن با صابون های معمولی و ژل های دوش در واقع می تواند منجر به عدم تعادل pH شود ، شما را مستعد ابتلا به عفونت های واژن می کند. و اگر قبلاً از عفونت رنج می برید و ناراحتی را تجربه می کنید ، شستن با صابون های معمولی می تواند اوضاع را بدتر کند. کانستن طیف وسیعی از محصولات را طراحی کرده است که بطور خاص برای مراقبت از منطقه صمیمی شما طراحی شده اند و احساس تمیز و راحتی را به شما منتقل می کنند. همه این محصولات از نظر پوستی و ژنتیکی مورد آزمایش قرار گرفته و از نظر فشار خون بسیار حساس هستند.

در اینجا در مورد دامنه مراقبت از زنان ما بیشتر بدانید.