برنامه ریزی برای کنکور 1400 و 1401 با رعایت مهمترین نکات

در برنامه ریزی برای کنکور 1400 و 1401 باید از افراد متخصص کمک بگیرید.برای مشاهده لینک منبع مانند معلمان ، مشاوران کنکور ، افرادی از بهترین کنکورهای سال های گذشته ، دوستان و آشنایانی که سال ها پیش در کنکور رتبه خوبی کسب کرده اند. دوستان و آشنایانی که در زمینه برنامه ریزی درسی از آنها مطلع هستند. اگر هیچ یک از این موارد در دسترس نیست ، شما باید کتاب های اصول برنامه ریزی را بخوانید تا اصول برنامه ریزی را یاد بگیرید.

برنامه ریزی برای کنکور ، 10 اصل برنامه درسی نوشتن

برنامه ریزی برای کنکور ، 10 اصل برنامه درسی نوشتن

اولین اصل در برنامه ریزی برای کنکور 1400 :

شما باید برنامه ریزی برای کنکور 1400 را در نظر گرفتن کنکور به عنوان یک پروژه است. ویکی پدیا هر پروژه یک نقطه شروع و یک پایان دارد. هر پروژه دارای یک نقشه راه نوشته شده است. در هر پروژه مشخص است که به چه چیزی می خواهیم برسیم. منابع هر پروژه محدود است. هر پروژه و همچنین پروژه کنکور باید در موعد مقرر به اتمام برسد.

اصل دوم در برنامه ریزی کنکور 1400 ، جستجوی مشاوره تخصصی است.

در کنکور تجربی تنوع زیادی وجود دارد. باشگاه خبرنگاران جوان به حدی که بررسی اهمیت برخی از رشته ها هفته ها به طول می انجامد. مشاوره به شما کمک می کند تا به درستی برنامه ریزی برای کنکور 1400 و 1401 کنید. اصول تست زنی باید در برنامه ریزی صحیح کنکور رعایت و رعایت شود.

در کنار مطالعه خوب کتاب ها و منابع آزمون ، باید اصول تست زنی را نیز تمرین کنید تا بتوانید در روز آزمون (روز آزمون) ، با کمترین استرس ، حداکثر پاسخ سوالات را در طول آزمون بدید و نمره خوبی کسب کنید. برنامه ریزی شما باید به گونه ای باشد که بتوانید در کوتاه ترین مدت با پاسخ دادن به پرسشنامه عمومی و سوالات پرسشنامه تخصصی ، با 4 گزینه به حداکثر تعداد سوالات پاسخ دهید.

اهمیت تغذیه در برنامه ریزی برای کنکور 1400 :

به منظور برنامه ریزی مناسب کنکور 1400 مصرف ملی ، باید رژیم خود را ارزیابی کنید. این فقط روشی برای یادگیری نیست که نیاز به برنامه ریزی دارد. اصول تغذیه مناسب نیز نیاز به برنامه ریزی برای آمادگی برای کنکور دارد. هر آنچه برنامه می خواهد. سعی کنید سبک زندگی خود را با برنامه راهنمایی کنید.

میزان مطالعه روزانه در برنامه ریزی برای کنکور 1400 :

اصول برنامه ریزی صحیح کنکور می گوید شما نیازی به مطالعه 18 ساعت در روز ندارید. مردی که در سال 2009 در 3 رشته کنکور انسانی شرکت کرده بود ، تقریباً 10 ساعت در روز مطالعه می کرد. وی معتقد بود که در مراحل آماده شدن برای کنکور اصلاً از فضای مجازی فاصله نمی گیرد! آره! لازم نیست خودتان را به چیز خاصی محدود کنید! مهم این است که درست غذا بخورید.

برنامه ریزی برای کنکور 1400 با صرف هزینه:

از این پس کلید موفقیت در کنکور نه تنها میلیون ها تومان هزینه شده برای کلاس های شبانه روزی و اردوگاه های تخصصی ، برنامه درسی کنکور بلکه استفاده از فوق تخصص ها در ریاضیات ، فیزیک و زیست است.

تسلط کامل بر برنامه درسی و تمرین اصول تست زدن به طور مکرر و اندازه گیری کیفیت کار مهم است. اکنون ارسال پیامک برای داوطلبان در مورد پذیرش تضمینی با قرارداد کتبی برای گرفتن کرسی در یک رشته خاص در یک دانشگاه خاص با صرف 1 تا 5 میلیارد ریال امری عادی است!

برای قبولی در کنکور و برنامه ریزی کنکور 1400 لازم نیست هزینه کنید. آنچه باید به درستی صرف شود ، زمانی است که باید با مطالعه صحیح و دقیق کتاب های درسی همراه باشد. برای برنامه ریزی کنکور ، باید برای تفریح و تفریح و گردش در طبیعت وقت بگذارید. نگرش شما باید انرژی مثبت باشد. بالاترین رتبه های کنکور انرژی مثبت بود. آنها کتب درسی و ورزشی را مطالعه نکردند. این 2 قطعه را در یک برنامه خوب قرار دهید.

برنامه ریزی آماده برای کنکور 1400 خوبه؟

برنامه ریزی کاملاً شخصی و خصوصی و برنامه ما باید متناسب با شرایط و شرایط ما باشد. بنابراین ، مشاهده می شود که برخی افراد یا موسسات کنکور به جای نوشتن برنامه ویژه برای هر دانش آموز ، برنامه ای مانند برنامه 4 ماهه کنکور ، برنامه 5 ماهه تا کنکور ، بسته برنامه ریزی برای پشت کنکور را ارائه می دهند. امتحان و نمی توان عنوان برنامه ریزی کنکور 1400 را نام برد و برای دانش آموزانی که به دلیل ناآگاهی و تحت تأثیر تبلیغات این بسته ها را خریداری کرده و برنامه هایی را تهیه کرده اند ، آنها ضررهای زیادی می کنند و وقت خود را تلف می کنند.

نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید:

سعی کنید برای برنامه ریزی بهتر و دقیق تر با خود صادق باشید. هیچ کس به اندازه شما در مورد وضعیت فعلی خود نمی داند و در پایان شما کسانی هستید که می دانید کدام درس بهتر است و کدام درس ضعیف است ،برنامه ریزی برای کنکور 1400 یا کدام درس ها برای شما دشوارتر است و کدام درس ها راحت تر باش بنابراین ابتدا هر یک از این توانایی ها را شناسایی کرده و این عوامل را در برنامه ریزی خود بگنجانید. اگر در درس عقب هستید و ضعیف تر هستید ، زمان بیشتری را برای آن درس یاد بگیرید.

وقفه بین درس ها در برنامه ریزی برای کنکور 1400:

اگر در مدرسه دانش آموز هستید و به مدرسه می روید ، اوضاع مشخص است و باید برنامه را بعد از ساعت رسیدن به خانه با در نظر گرفتن زمان استراحت و ناهار بعد از آن نوشت. به عنوان مثال ، اگر ساعت 2 ظهر به خانه برگشتید ، 30 دقیقه برای ناهار و یک ساعت و نیم برای استراحت اختصاص دهید.

یک برنامه درسی برای کنکور 1400 16 ساعته بنویسید و برای تعطیلات باید صبح بعد از بیدار شدن از خواب و صبحانه نوشته شود. بعد از مطالعه ، از خواب بیدار شوید و صبحانه را بخورید. پس از مطالعه هر درس ، حدود 15 تا 20 دقیقه استراحت کنید. نکته مهم: به خاطر داشته باشید که تعطیلات بین کلاسها به معنای گشت و گذار در شبکه های اجتماعی ، صحبت با تلفن یا مواردی از این دست نیست و بهتر است هنگام استراحت استراحت کرده و چشمان خود را ببندید یا یک صبحانه مقوی و مقوی بخورید. .

Tags:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>