بررسی شرایط پیش خرید واحد ها در برج مرجان، میلان و تریتیوم منطقه 22 شهرک چیتگر

 منطقه 22 تهران دارای برج های بسیار زیادی می باشد و همچنین برج های بسیار زیادی نیز همچنان در حال ساخت می باشد که از مهم ترین این برج ها می توان به برج های مرجان، میلان و تریتیوم اشاره کرد که امروزه بسیار گسترش پیدا کرده اند و در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص شرایط پیش خرید  واحد های این برج ها اشاره می کنیم.

منطقه 22 تهران را می توانیم یکی از بهترین و ناب ترین منطقه های تهران بدانیم که یکی از ایده آل ترین مناطق برای سرمایه گذاری در تهران می باشد، به همین دلیل است که امروزه شاهد ساخت و ساز ها و همچنین پیش خرید کردن های بسیار زیادی در این منطقه هستیم.

 

توضیحات بیشتر در مورد پیش خرید کردن واحد های برج مرجان، میلان و تریتیوم در شهرک چیتگر منطقه 22

 

برج مرجان :

در  منطقه 22 یکی از فوق العاده ترین برج ها برج مرجان می باشد که از زیبایی منحصر به فردی نیز  برخوردار می باشد و لذا گزینه  ای بسیار ایده آل برای سرمایه گذاری و پیش خرید می باشد.

پیش خرید برج مرجان که دارای 42 طبقه و 35 واحد می باشد، به صورت قسطی و با شرایط ویژه انجام می شود به طوری که با اعطای وام به خریداران شرایط بسیار خوبی را برای خرید آماده کرده است.

پرداخت وام به این صورت است که از 220 میلیون تا 400 میلیون گرفته شد. باز پرداخت وام 7 ساله با سود 8 درصد است. وام از پست بانک گرفته شده است که با دریافت و پرداخت آن پیش فروش واحد ها آغاز می شود.

 

بخوانید: بررسی تعداد طبقات و واحد ها در برج های مرجان، میلان و تریتیوم در منطقه ۲۲ چیتگر تهران

 

برج میلان :

برج میلان را نیز می توانیم از محبوب ترین برج های این منطقه بدانیم، برجی که آماده سرمایه گذاری و خرید می باشد و چشم بسیاری از سرمایه داران را به خودش دوخته است.

شرایط پیش فروش برج میلان به این صورت است که تمامی واحدهای برج مرجان به صورت واریزی و امتیاز خرید و فروش می شود و تمامی واحدها دارای دفترچه مالکیت می باشند. دفترچه مالکیت واحدها در دفتر تعاونی مسکن نداجا به صورت قطعی قابل نقل و انتقال بوده و اعضا می توانند امتیاز واحدهای خود را به فروش برسانند.

همچنین پروژه میلان نیز دارای یک وام بدون بهره به مبلغ 25% هزینه ها با بازپرداخت 3 ساله شروع اقساط از بعد تحویل کلید واحد نیز می باشد که شرایط خوبی برای پیش خرید به وجود آورده است.

 

برج تریتیوم :

پروژه تریتیوم دارای قیمت فروش قطعی می باشد. به این معنی که قیمتی که در قرارداد فروش مابین خریدار و سازنده تعیین می شود قابل افزایش نبوده و در انتها سازنده با همین قیمت واحد را با تمامی مشاعات و انشعابات و محوطه سازی و هر آنچه در قرارداد به آن متعهد می شود، به مالک واحد تحویل می دهد. واحدهای پروژه تریتیوم به صورت متری واگذار می شوند و نقل و انتقال آنها نیز از طریق قرارداد فروش در دفتر شرکت نیکان سازه سدید انجام پذیر است.