بررسی روش های بک لینک سازی رایگان

البته نا گفته نماند که لینکهای nofollow هم بد نیستند. حالا چگونه میتوان گفت که بک لینک بد است؟ حالت نهایی از لینک های متنی ، زمانی هستند که آدرس لینک دقیقا خودش لینک می شود و به این معنی که دیگر کلمه کلیدی یا کلماتی مثل اینجا و .. نوشته نمی شود و دقیقا همان آدرس که لینک هدف است خودش لینک می شود که به آنها اصطلاحا لینک URL هم گفته می شود که اگر لینک صفحه به شکل فارسی باشد ، همیشه تعدادی علامت % و شماره های مختلف داخل این آدرس دیده می شود . این سایت هم مانند سایت قبلی فروش بک لینک با کیفیت و بی کیفیت را در کنار هم دارد. این ها همچنین نسخه های رایگان برای پژوهش کلمات کلیدی را هم ارائه می کنند که می توانید از این قابلیت برای انجام ۵ جستجو در روز استفاده کنید. همچنین لینکهای قدیمی موجود در وبسایت خود را قبل از لینک سازی بین صفحات بررسی کنید.

به این صورت که موتورهای جستجو فقط به محتوای صفحه نگاه نمیکنند، آنها همچنین به تعداد لینکهایی که به آن وبسایت یا صفحه از وب توسط وبسایتهای دیگر و کیفیت آن وبسایتها توجه میکنند. هدف از ساخت بک لینک یا لینک سازی این است که شما برخی از افراد و مخاطبان را از سایتی دیگر به سایت خود دعوت کنید. برخی از روشها برای ساخت بک لینک از گذشته مرسوم بودهاند اما به مرور زمان ارزش و جایگاه آنها تنزل یافته است. همین مقاله احتمالا به زودی برای شما بک لینک های طبیعی با ارزش را سرازیر خواهد کرد. قاعدتا کار سخت و زمانبری خواهد بود و در واقع دلیل اینکه گوگل برای این نوع لینکها اهمیت و ارزش بالایی قائل است، همین میباشد. همانطور که گفتم گوگل سایتهایی که از سئوی کلاه سیاه استفاده میکنند را شناسایی و جریمه میکند. امروزه کیفیت لینک از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است، زیرا گوگل سایتهایی که لینکهای کم کیفیت و اسپم تولید میکنند را جریمه میکند (یا به اصطلاح پنالتی میدهد)!

بک لینکهای Editorial برای گوگل بسیار ارزشمند هستند. تکنیکهای سئویی میباشند که ریسک خیلی کمی دارند و طبق دستورالعملهای وبمسترینگ موتورهای جستجو مثل گوگل و Bing طراحی میشوند. در واقع کارشناسان سئوی کلاه سفید از تکنیکهایی استفاده میکنند که طبق قوانین موتورهای جستجو هستند و سعی بر این دارند که بهترین تجربهی کاربری را برای مخاطبان فراهم کنند. دایرکتوریهای عمومی منسوخ شدهاند، برای سئو مضر هستند و باید از آنها اجتناب کرد. مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که SEO به دلیل عدم پوشیدن کلاه سیاه مجازات نمی شود. الگوریتم پنگوئن وبسایتهایی که از استراتژیهای سئوی کلاه سیاه استفاده میکنند را فیلتر میکند. از گذشته هر چقدر دورتر و به امروز نزدیک تر می شویم از اهمیت تعداد بک لینک کاسته و به اهمیت کیفیت بک لینک ها افزوده می شود. یک نکته بسیار مهم در گرفتن بک لینک وجود درد واین نکته این است که بکلینک حتما باید به صورت طبیعی و با کیفیت بالا گرفته شود، به زبان ساده کیفیت بکلینک از تعداد آن اهمیت بیشتری دارد. نکته ای که این سایت ها دارند این است که چون این سایت ها آتوریتی بالای دارند شما باید با احتیاط لینک بسازید. البته باید دلیل خوبی داشته باشید که صاحبان دیگر وبسایتها را قانع کنید تا به شما لینک دهند.

فاطمه، یکی دیگر از وبلاگ نویسانی است که با مقالهی علی موافق نیست و برای مجلهی آنلاین دیگری مقاله مینویسد. اگر یک سایت یا دامنه اینترنتی دیگر به یکی از صفحات شما لینک دهد به آن بک لینک گفته میشود. به بک لینک شما در سایتهای کتابخانه و pdfهای تحت وب گفته میشود. به این صورت که یک رابطهی شخصی منجر به ایجاد بکلینک میشود. ساخت لینک طبیعی، وبسایت شما را در صفحهی نتایج موتورهای جستجو بالا میبرد و باعث میشود که موتورهای جستجو شما را قابل اعتماد و معتبر بدانند. هر بکلینکی که به صورت طبیعی به وبسایت شما از منبعی مرتبط و معتبر میآید، یک بکلینک خوب است. اما اگر مثلا دانشجویی هستید که برا علاقه خود وب سایتی ایجاد کرده اید، می توانید آن را در طول دوران تحصیل خود (مثلا چند سال) به روز نموده و نهایتا آن را به یک سایت باارزش و معتبر تبدیل نمایید.

با وجود نزدیک به 20 سال از آن زمان، همچنان یکی از بهترین روش ها برای تشخیص کیفیت سایت ها، بک لینک است. گوگل برای انجام این کار الگوریتم پنگوئن را در سال ۲۰۱۲ معرفی کرد. لینک از سایت هایی که خود مورد جریمه گوگل می باشند. برای اینکه کاملا تفاوت بین لینک های فالو و نوفالو را درک کنیم، لازم است ابتدا توضیحاتی در مورد نحوه کارکرد لینک ها و جایگاه آن ها در سئو را در اختیار شما قرار دهیم. اگر می توانید از سرشناس های حوزهی خود دعوت کنید تا برای شما یک مقالهی منحصربهفرد برای یک موضوع خاص بنویسند، تا آن را در سایت خود منتشر نمایید. دایرکتوریهای Niche نوعی از دایرکتوریهای وب هستند که بر روی یک صنعت، منطقه یا موضوع خاصی تمرکز دارند. در صورت استفاده از این تاکتیکها، بعد از مدت کوتاهی موتورهای جستجو شما را به عنوان اسپم شناسایی کرده و سپس جریمه میکنند. هنگامی که موتورهای جستجو صفحات وب را بررسی میکنند، میتوانند محتوای این صفحات را استخراج کنند و آن را به لیست index خود اضافه کنند. یکی از معروفترین سایت ها در این زمینه سایت رند میباشد که تقریبا در هر موضوعی میتوانید دامنه های خیلی خوبی پیدا کنید البته واقعا قیمت های این سایت خیلی بالا هستند و شاید از رفتن به داخل این سایت پشیمانتان کند که البته این قیمت ها به خود سایت رند مرتبط نبوده و فروشنده ها این قیمت ها را در نظر میگیرند.