برترین فیلم های شرقی از نگا هیوامووی را بشناسید

برترین فیلم های شرقی از نگا هیوامووی را بشناسید

گاهی شاید با خود فکر کنید بهترین فیلم ها فقط در غرب و اروپا ساخته می شود در شرایطی اگر کمی با دقت به آثار برتری نگاهی بیندازید متوجه می شوید برخی از آثار برتر جهان ساخته شرق می باشند و که بهترین آن ها هم اکنون از وبسایت هیوامووی برای شما عزیزا معرفی خواهد شد.

عنوان اول با نام Oldboy می باشد که محصول سال 2003 میلادی است و به کارگردانی Chan-wook Park و نویسندگی Nobuaki Minegishi ساخته شده است داستان این فیلم جذاب درباره یک مرد مست می باشد که وقتی راه رفتنش دست خودش نیست توسط افرادی دزدیده می شود در یک اتاق حبس شده به هوش می آید او به مدت 15 سال در آن جا حبس شده و هربار که خودکشی کرده است توسط اشخاصی ناشنانس جانش نجات داده می شود پس از این مدت با بهترین حالت ممکن آزاد می شود و 5 روز فرصت دارد تا بفهمد چه کسی اورا ربوده بوده است.

اما عنوان سینمایی دوم که با نام Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom شناخته شده است و محصول سال 2003 کره می باشد و به کارگردانی و نویسندگی Ki-duk Kim ساخته شده است این فیلم که عنوان طولانی و کاملا متفاوت دارد درباره پسری کوچک است که زیر نظر یک راهب بودایی در حال آموزش است وقتی وی 17 سالش می شود و کم کم دوران جوانی را آغاز می کند عاشق دختری می شود که برای درمان به آن جا آمده است.

این فیلم با ترافیک نیم بها میتوانید از رسانه هیوا مووی دریافت نمایید پس با ما همراه باشید تا بهترین آثار شرق را به شما عزیز معرفی کنیم و بتوانید در فیلم دیدن کمی متحول تر عمل کنید و در نتیجه لذت بیشتری ببرید .

اما فیلم بعدی Peppermint Candy می باشد که محصول سال 1999 کره جنوبی است و به کارگردانی Lee Chang-dong و تهیه کنندگی Myeong Gye-nam ساخته شده این فیلم کلاسیک کره ای که به یکی از محبوب ترین فیلم های سالش تبدیل شده است و تا مدت ها در خاطرات بسیاری از مخاطبین علاقه مند به سینما باقی مانده است پس میتواند انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد.

داستان فیلم درباره زندگی یک مرد می باشد که در چند سری مختلف به نمایش داده می شود برای مثال وقتی همه چیز از یک خود کشی آغاز می شود و بعد شامل سکانس هایی است که این اتفاق ها رخ نداده اند و چالش های بسیار جذابی را به شما عزیزان نشان خواهد داد.

منبع : https://hivamovie.com/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>