با حرف آخر هوشمندانه در مسیر کنکور گام بردارید

در سالهای اخیر منابع کنکور و موسسات آموزشی به میزان قابل توجهی افزایش یافته و انتخاب بهترین منبع برای کنکور دشوار شده است. از طرف دیگر ، انتخاب بهترین نوع متن آزمایش و خطای زیادی را می طلبد. در خبرنامه امروز ، نگاهی خواهیم انداخت به دنیای کنکور و شما را با موسسهE آشنا می کنیم https: //harfeakharpub.comحرف آخرA. آموزش تنها مقوله موفقیت نیست ، اما آموزش خوب می تواند مسیر موفقیت را برای داوطلبان کوهستان بسیار آسان کند. چندین سال است که موسسه در زمینه آموزش کنکور حرف آخر مورد توجه قرار گرفته و طرفداران زیادی را در بین دانشجویان پیدا کرده است. این موسسه جوان با هدایت پروفسور عبدالله منتظری در سال 2011 شروع به کار کرد. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

این موسسهE با شعار آموزش ویدئویی متحرک شروع به کار کرد و در سال 1995 موفق به ایجاد موقعیت قدرتمندی در موسسات آموزشی شد. با این حال ، اوج دانش موسسه به سال 1996 برمی گردد ، زمانی که همه به دلیل سازگاری منحصر به فرد خود ، توجه خود را به تحقیق و سوالات پذیرش حرف آخر موسسه معطوف کردند. در سال 1996 ، حرف آخر بیش از 90 درصد در امتحانات ورودی دوره های دین ، ریاضیات ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی پیشرفت کرد و بسیاری از داوطلبان موسسهE بیش از 90 درصد یا حتی بیش از 100 درصد امتیاز کسب کردند. و این آغاز محبوبیت موسسهE بود. … برای اطلاعات بیشتر در مورد این موسسهE ، می توانید از این لینک حرف آخر را وارد کنید تا نحوه کار را بفهمید.

اولین بار را بدون یادآوری ادبیات بخوانید

اما مهمترین ویژگی این موسسه  حرف آخر چیست که باعث می شود همه داوطلبان به رویای یک منبع یادگیری بهتر نزدیک شوند؟ اولین مورد آموزش ادغام است. داوطلبان دارای حرف آخر کتاب ، فیلم آموزشی ، آزمونها ، مشاوره و منابع ویژه دریافت می کنند و منابع دیگری مورد نیاز نیست. دلیل دوم سبک یادگیری است که در آن داوطلبان دیگر مجبور به گذراندن دوره هایی مانند دین و ادبیات نیستند ، ویژگی سوم و ویژگی دوم این بسته آموزشی کوتاه مدت این است که داوطلبان حتی به یک مشاور نیز نیاز دارند. مشاوره و برنامه ریزی جامع برای جلوگیری از. نه و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را اجرا کنید و آن را امتحان کنید. در ادامه می توانید رتبه برتر های حرف آخر را هم مشاهده کنید.

بیایید تمام ویژگی های بالا را در یک کلاس ادبیات توضیح دهیم. دوره ادبیات توسط استاد موسی منتظری تدریس می شود و به پنج موضوع تقسیم می شود. در زمینه املا و واژگان ، تمام کلمات ادبیات کلاس 3 دبیرستان و هر آنچه برای کنکور لازم است با استفاده از داستان های متحرک توسط دانش آموزان جمع آوری و سازماندهی می شود و قهرمان هر بار به مکان های مختلف منتقل می شود. مجموعه ای از کلمات را تعریف کنید. به جای یادآوری ، آن را در تاریخ خواهید دید و لمس خواهید کرد. از طرف دیگر ، تمام واژگان موجود در ادبیات با وضوح آزمون در 8 ساعت خوانده می شود. به عبارت دیگر ، داوطلبان می توانند به طور همزمان امتحان نهایی ، قوانین املایی و واژگان را بیاموزند و به یاد داشته باشند که ظرف 8 ساعت به سوالات پاسخ دهند. به صفحه ادبیات حرف آخر مراجعه کنید.

با هر آزمون حرف آخر همه درس ها را یک بار مرور کنید

اما بیایید در مورد مقیاس کوچک و کامل بودن منابع حرف آخر بیشتر صحبت کنیم. حرف آخر هر سال دو دوره به دانشجویان خود ارائه می دهد. برنامه 4 ماهه و برنامه 2 ماهه کنکور هر کدام می توانند در یک زمان خاص به داوطلبان کمک کنند. در این برنامه 4 ماهه ، داوطلبان فقط در مدت 4 ماه از 0 تا 100 در یک آزمون ورودی شرکت می کنند ، در حالی که این دوره شامل 10 آزمون جامع ، 7000 آزمون و 10 آزمون حرف آخر است. . این آزمون به گونه ای طراحی شده است که داوطلبان می توانند با گذراندن آزمون حرف آخر ، بررسی دوره را برای هر آزمون به پایان برسانند. یعنی کتابچه راهنما بعد از امتحان به داوطلب داده می شود ، نه به عنوان پاسخ بلکه به عنوان پاسخ.  در ادامه می توانید حرف آخر آموزش دروس کنکور با جدیدترین تکنولوژی را هم مشاهده کنید.

هر ساله در آزمون حرف آخر شرکت کنید. به عنوان مثال ، شرکت در اولین آزمون در یک کلاس ریاضی داوطلب دشوار است. فقط روی این سوال کلیک کنید ، در این بخش ، معلم ابتدا در مورد کتاب درسی مسئله صحبت می کند ، سپس مسئله را حل می کند ، سپس مسئله را به روش های مختلف طراحی می کند تا ممتحن به هر روشی آن را ببیند. . مشکل را حل کنید.  آهسته. تدریجی. تدریجی تدریجی ترم دوم ترم فوریه یا پروژه 6040 است. آخرین پیام در ماه فوریه ارسال شد. داوطلب تمام دوره ها را به پایان می رساند و طی دو ماه 20 آزمون جامع را انجام می دهد. برای درک محصولات و قیمت های حرف آخر ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به صفحه محصول سفارش جدید بروید.

حرف آخر 20٪ از 6،040 مورد را به صورت رایگان (شامل 40 آزمون ورودی نهایی و 30 ساعت شهریه برای همه دوره ها) به شما ارائه می دهد تا به شنوندگان اطمینان دهد. آقای شایان مامندی ، خانم حدیث قمری می توانید با شماره 5 موسسه 10002907 تماس بگیرید و یا با SMS بفرستید.

021-66576182

021-66576371

021-66566623

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>