انواع عطر و ادکلن انواع لوازم آرایشی – انواع مواد آرایشی

انواع عطر و ادکلن

نوع دیگری از محصولات آرایش برای عطرهای بدن شامل آرایش کلیک کنید  عطر ، ادکلن ، اسپری است

انواع عطرها:
انواع عطرها شامل اسانسهای مختلفی است که از محصولات معطر تولید شده و ترکیب آنها با یکدیگر بوده و از ادکلن متمرکزتر است.

انواع ادکلن:
ادو ادکلن ها شامل ادو پارفوم ، ادو توالت و ادو توالت است که هر کدام تفاوت های متفاوتی دارند.

انواع اسپری ها:
اسپری ها به 3 دسته تقسیم می شوند: اسپری های دئودورانت بدن و لباس ، پاشش بدن و غبار بدن.

انواع لوازم آرایشی – انواع مواد آرایشی

راهنمای جامع لوازم آرایشی

انواع کرم ها و محصولات مراقبت از پوست

این محصولات همانطور که از نام آنها پیداست انواع مختلفی از کرم ها هستند.

این کرم ها به دو دسته مراقبت ، محافظ و جوان سازی تقسیم می شوند.

گروه اول عمدتاً در مراقبت از سلامت پوست و بهبود بیماری های پوستی و از بین بردن انواع جوش ها و آکنه مؤثر هستند ، اما این گروه به دلیل تخصص در مراقبت از پوست و سلامتی ، در زیبایی پوست نقش بسزایی دارد.

دسته دوم کرم ها محصولاتی هستند که در محور تخصصی خود از نظر زیبایی شناسی خوشایند هستند. البته این کرم ها با توجه به مارک و شرایط تولید هر یک از خواص خوبی برای سلامتی پوست دارند.

کرم های موجود در این دسته شامل کرم های جوان کننده و ضد چروک ، کرم های ضد لکه و روشن کننده پوست و غیره هستند.

محصولات زیبایی بدن

محصولات زیبایی بدن دارای دسته بندی های مختلف و انواع آنها نیستند:

محصولات حجم بدن
محصولات برنزه کننده پوست
انواع لوسیون های پوستی

حساسیت به ریمل و درمان آن

استفاده طولانی مدت از ریمل ، منافذ پوست را بسته و رنگ و تغییر شکل مژه ها را تغییر می دهد و مژه ها بعد از مدتی قدرت اصلی خود را از دست می دهند. توصیه می شود با ریمل نخوابید زیرا فولیکول های مژه مسدود شده و ممکن است خارج شود. هنگام شستشو افزایش می یابد.

خطرناکترین عارضه ریمل برای چشم زخم های قرنیه و از بین رفتن بعدی بینایی است. بنابراین افراد دارای علائم هشدار دهنده مانند درد چشم ، سوزش ، خارش ، پارگی ، قرمزی پلک و چشم به دلیل ساییدگی قرنیه و زخم قرنیه بسیار مهم هستند و باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

معمولاً دو مدل از آلرژی های زیبایی وجود دارد. یکی واکنش پوست است ، وضعیتی که در آن پوست قرمز و خارش دار می شود و دیگری واکنش سیستم ایمنی بدن به مواد آرایشی است که ممکن است باعث ایجاد کهیر ، آبریزش بینی ، اشک در چشم ها و غیره شود.

با این حال ، هر اتفاقی افتاد ، باید سریعاً با آن مقابله کنید.
محتوای پیشنهادی

درمان آلرژی به ریمل

اگر متوجه علائم و نشانه های حساسیت به ریمل شده اید ، آرایش چشم را با دقت از بین ببرید. از اسکراب پوست خودداری کنید ، زیرا باعث وخیم تر شدن علائم می شود ، حتماً به پزشک مراجعه کنید ، زیرا ممکن است نیاز به مصرف دارو برای آن داشته باشید.

پزشک ممکن است برای تسکین التهاب از داروهای خوراکی یا قطره چشمی تجویز کند ، و ممکن است برای شما پوستی خارش دهنده پماد نیز به شما بدهد ، اگرچه اگر جوش یا محل خارش بسیار نزدیک به چشم باشد بهتر است از کرم و پماد استفاده کنید. از این مکان استفاده نکنید ، در عوض استفاده از مواد آرایشی را کم کنید تا پوست شما سریعتر نفس بکشد و بهبود یابد.

کدام محصولات زیبایی باعث ایجاد حساسیت می شوند؟
محصولات زیبایی که باید آنها را دوباره تجدید نظر کنید. محصولات زیبایی که به آنها حساس هستید پاک کننده ها ، صابون های حمام ، مواد آرایشی چشم ، ضد عرق ها ، مرطوب کننده ها ، لاک ناخن ها ، رنگ لب و چسب ناخن هستند. با داشتن متاکریلات ، واکنش های پوستی می تواند در اثر رنگ مو ایجاد شود ، خصوصاً مواردی که حاوی آمونیوم پرسولفات و فنیلن دی آمین هستند و رنگ مو را روشن می کنند.

محصولات زیبایی حاوی اسیدهای آلفا هیدروکسی ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی از جمله قرمزی ، تاول ، خارش و تورم در فرد شوند که سطح AHA را بیش از 10٪ افزایش می دهد. کرمهای سرم و چین و چروک حاوی رتین A نیز باعث ایجاد التهاب چشم می شوند.