انرژی زنانگی یا دستاوردهای یک زن؟

چه چیزی باعث میشود مردان فکر کنند در برابر زنان نمی توانند مقاومت کنند؟ و در عین حال چرا گاهی مردان علاقه شان را برای ادامه رابطه با یک زن از دست می‌دهند؟

جواب یک کلام است …..

با حفظ جوانی و سر زندگی تان پیش بروید.

بیشتر زنان باور دارند که جاذبه به بدن و زیبایی ظاهری یک زن ربط دارد.قد، وزن، سایز  سینه، برجستگی باسن ، ساختار استخوان بندی و غیره

در حالیکه هرچند این موارد در جاذبه یک زن حتما نقش دارند چیزهای خیلی بیشتری هم وجود دارد که باید راجع به اینکه چرا مردان جاذبه را در مورد بعضی زنان احساس می‌کنند و در مورد برخی دیگر خیر  بدانید .

موضوعی در مورد روانشناسی مردان است که بیشتر زنان درکش نمی کنند. مردان در سراسر جهان دنبال «سرزندگی» در زنان هستند و اما معنای سرزندگی دقیقا  چیست؟

سرزندگی یک طرز فکر و نوعی دیدگاه است و  شامل چیزهایی مثل معصومیت و انرژی کودکانه یک زن  میشود و اینها چیزهایی هستند که مردان را به طور ناخودآگاه تحریک می‌کند.

 بیشتر زنان خودشان را با الزامات مدرسه و دانشگاه و کار و خانواده و به طور کلی با دستاوردهایشان و از همه مهم تر با تجربه‌های گذشته ای که با مردان داشته اند فرسوده می‌کنند. مسئله این است که تمرکز کردن روی گذشته، شخم زدن آن و نشستن روی صندلی قربانی باعث نمی‌شود که مردان در زمان حال به شما جاذبه احساسی پیدا کنند.

زن امروزی می خواهد در کار خودش موفق باشد لذا در جامعه مردانه سعی می کند هیچ نقطه ضعفی نداشته باشد و البته خوب تر و خوب تر  کار می کند تا دهان یاوه گویان را ببندد و البته  همیشه خدا زنان حسود و مردان حقیری  هم هستند که فشار را بیشتر کنند و اینجاست که زن با فراموشی خود و جنگیدن فراوان کلیه توان خود را برای اثبات کارایی خویش می گذراد و صد البته که حتی محدودیت های طبیعی فیزیکی یا مهارت های خودش را هم در  این مسیر نادیده میگیرد و این  یعنی خلق یک سایه درونی که هرگونه استراحت، تعمق درونی، تفریح، شادابی و سرزندگی را مساوی با تنبلی، بی عرضگی و بی کفایتی در خود تفسیر می‌کند و متعاقباً زنان و مردانی را که فرصتی برای خود و برای تجدید انرژی روانی خود  می‌گذارند و احیاناً تفریح می‌کنند را بی‌عرضه خطاب می‌کند تا از درون خیالش راحت بشود که حتی لحظه ای مثل این بیکارها، بی هدف زندگی نکرده است!!!

خودت را اثبات می کنی به قیمت آن که تعادل و موازنه میان انرژی زنانگی و سرزندگی ات را از دست بدهی و بدین طریق انرژی مادری،شادابی، لذت جسمانی، تعمق درونی و رشد فردی ات را زیر شلاق کمال طلبی از دست می دهی.

هر چه مردانه تر موفق تر !!! 

درکش برای بعضی از زنان سخت است چون دائماً به آنها یاد داده اند که جاذبه به اندازه سینه هایشان ، خوش اندامیشان ،فرم لب ها و چشم و ابرویشان ربط دارد.

 در حالی که جاذبه  بیش از هر چیز به انرژی درونی شما ربط دارد و این خبری خوش است چون نشان می‌دهد شما این توانایی را دارید تا سطح کشش جنس مخالف  به خودتان را تغییر دهید.

مردان تازگی، طراوت و اینکه زن خودش را از ایده‌های منفی دیگران دور نگه داشته است را احساس می‌کنند و همینطور وقتی زنی خودش را با الزامات زندگی از بین می‌برد و ارتباطش را با دختر کوچک درونش از دست می‌دهد متوجه می‌شوند. بچه ای که در پارک بازی می کند هنوز بار بزرگ شدن و مسئولیت‌های بالغ بودن را به دوش نکشیده است. تمام چیزی که به آن اهمیت می‌دهد در لحظه حال بودن و بازی کردن و خوش گذراندن است. تازه است و شاداب. درگذشته گیر نکرده و نگران آینده نیز  نیست. مسئولیت پذیر بودن یک چیز است و اینکه اجازه دهید در آنها غرق شوید یک چیز دیگر.

همیشه از دیدن دختران ۱۸ ساله ای که ۴۸ ساله به نظر می‌رسند متعجب می‌شوم و بعد زنان ۴۸  ساله ای را می‌بینم که احساس ۱۸ سالگی می کنند. مسئله یاد گرفتن این است که ابتدا چه نوع انرژی باعث برانگیختن پاسخ احساسی مطلوب و متناسب در مردان میشود و بعد از آن دستاوردهای شما قابل ملاحظه خواهد بود.

دکتر ترانه موذنی، مشاور و متخصص روانشناسی، طرحواره درمانی و آموزش مهارت های زندگی هستند، و با توجه به سوابق زیادی که در زمینه های مختلف از جمله مشاوره خانواده، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره طلاق، مشاوره کودک و نوجوان و… دارند می توانند بهترین راهکارها و راه حل ها را برای شما ارائه دهند که مشکلات خود را برطرف نمایید. تلفن تماس : 02122373152

 وبسایت: دکتر موذنی