استیکرهای خانگی

می خواهید برچسب بسازید ، اما مانند جعل پول زیادی برای کاغذ برچسب احساس نمی کنید؟ خوشبختانه یک روش آسان برای ساختن چیزهای دلخواه خود با وسایلی که احتمالاً در اطراف خانه دارید وجود دارد یا به راحتی در دسترس است.

اخطار: بسته به سطحی که روی آن قرار داده اید ، این برچسب ها بسیار دشوار هستند. آنها مانند چوب لایه بردار متوسط ​​شما نیستند و ممکن است در هنگام برداشتن موج بزنند. اگر در وضعیت … چسبنده ای قرار بگیرید … برای آنچه می چسبید جایی که چسب استیکر لعنتی خودتان است و می خواهید در آن خیس شوید!

اگر دوست دارید دستورالعمل من ، لطفا آن را ارزیابی کنید. 🙂

به روز رسانی ها:
– با تشکر از ItstheHobbs به خاطر کمک به من در یادآوری آنچه در تماس با شما نامیده می شود.

– لطفا از من بخواهید که طرح های برچسب خود را بارگذاری کنم. من قصد ندارم آنها را بدون توجه به چقدر زیبا از شما بخواهم به شما هدیه دهم. تنها راه بدست آوردن این است که من شخصاً یکی را تحویل بگیرم.

– من آن اخطار را در هشدار آنجا اضافه کردم. لطفا دریغ نکنید که مرا در چهره شلیک کنید.

TipAsk سوالCommentDownload را اضافه کنید
یادداشتهای معلم
معلمان! آیا در کلاس خود از این دستورالعمل استفاده کرده اید؟
یک یادداشت معلم اضافه کنید تا نحوه اشتراک آن را در درس خود به اشتراک بگذارید.

یادداشت معلم را اضافه کنید

چاپ استیکر ارزان

مرحله 1: مواد
مواد
مواد
مواد
تو نیاز داری:
سرکه سفید
چسب سفید (کارهای خوب المر)
طرح (های) شما چاپ شده بر روی کاغذ *
یک قلم مو گسترده
ظروف Tupperware یا شیشه (اختیاری)
نوار بسته بندی یا پاک کردن کاغذ تماس (اختیاری) **
لبه مستقیم
بطری اسپری کوچک (توصیه می شود)
قیچی OR Blade X-acto

* کاغذ چاپگر معمولی بهترین کارهایی را که پیدا کردم کار می کند. من مقداری روی کاغذ مات چاپ کردم و چسب به داخل کاغذ جذب نمی شود و باعث می شود یک برچسب ضعیف تر شود.

** عرضه هنر واترچت این ماده را در حدود 36 رول انجام می دهد. همچنین ساختن استنسیل های بسیار واضح نیز عالی است. تنها نکته بد در این مورد این است که نوارها راحت تر از نوار می چسبند.

نکات مربوط به طراحی: سعی کنید تا حد امکان برچسب های خود را در یک صفحه قرار دهید. با برچسب مستطیل یا مربع این مسئله نباید مشکل ایجاد کند. اما با داشتن برچسب هایی با شکل پویا تر دوست دارم حدوداً یک مرز 8/8 اینچی را در لبه جوهر بگذارم.

افراد زیادی از من سؤال کرده اند که آیا استفاده از نوع دیگری از سرکه در طی این سالها اشکالی ندارد؟ من قصد دارم نه بگویم و نظرات را بخوانم. سرکه سفید احمقانه ارزان و خالص ترین است ، به همین دلیل سهام برچسب شما را رنگ نمی کند.

TipAsk سوالCommentDownload را اضافه کنید
مرحله 2: چسب
چسب
نسبت چسب به سرکه 2: 1 است. چند دسته اول من فقط 2 قاشق غذاخوری چسب و 1 قاشق غذاخوری سرکه بود که حدود نیمی از ورق های برچسب اندازه نامه به من داد (یادتان نرود). با این حال اکنون فقط یک دسته عظیم را مخلوط می کنم و آن را در یک ظرف ذخیره می کنم. حتما مواد را خوب مخلوط کنید.

این چسب در اصل چیزی است که از پشت تمبرها می رود – اگر کمی لیس بزنید طعم وحشتناکی نخواهد داشت ، اما اگر آن را لک بزنید ممکن است طعمی بد بو به زبان شما بخورد. لیسیدن روش خوبی برای چسبندگی نیست. من نمی توانم واکنش شیمیایی دقیقی را به شما بگویم ، اما آنچه که معتقدم اتفاق می افتد زمانی که چسب خشک مرطوب می شود باعث فعال شدن دوباره چسب می شود. بنابراین فکر کنید وقتی برچسب را پایین می آورید ، تقریباً آن را چسبیده اید. مراقب باشید که کجا گذاشتید …
چسبنده شما اگر هرگز سکته مغزی به انتهای صفحه نرسد ، اگر این کار را انجام دهد ، احتمالاً خیلی زیاد قرار داده اید. راه های حمل و نقل جاده ای باید در حدود سه سکته مغزی طول بکشد و کوتاه مدت باید دو طول بکشد. پس از پوشاندن ورق ، اطمینان حاصل کنید که کت حتی روی هر برچسب است و همه آنها روکش شده اند. وقتی آن لایه برس خشک است روی یک لایه دیگر از چسب عمود بر جهت لایه اول خود قرار دهید و بگذارید آن خشک شود.

پس از لمس لمس ، ورق ها احتمالاً کمی پیچیده می شوند. آنها را زیر یک کتاب یا اشیاء سنگین قرار دهید تا آنها را صاف کنید.

TipAsk سوالCommentDownload را اضافه کنید
مرحله 4: افزودن براق ها
افزودن براق
افزودن براق
افزودن عکسهای Gloss3
ورق برچسب خود را که اکنون صاف شده است بیرون بیاورید ، نوار خود را آماده کرده و آنرا بر روی استیکرها بکشید ، از یک سر شروع کنید و با استفاده از لبه مستقیم خود آن را به طور مساوی بکشید تا از حباب و چروک جلوگیری کنید. این به برچسب ضد آب کمک می کند و مانند برچسب وینیل به آن براق می دهد. این مرحله واقعاً ضروری نیست ، فقط به نوع نگاهی که شما می خواهید برای آن بستگی دارد بستگی دارد. اولین برچسبهای من فقط کاغذ بودند – فکر می کنم ظاهر زیبایی به خانه می بخشد.

اگر برچسب شما برای نوار خیلی بزرگ است ، در اینجا است که کاغذ مخاطب وارد آن می شود. قطعه ای را که تمام صفحه را پوشانده است ، قطع کنید. یک لبه پلاستیکی را کشف کرده و در امتداد یک لبه کاغذ دراز بکشید. این قسمت خنثی است. از پایه خود استفاده کنید تا پلاستیک را به طور مساوی روی کاغذ دراز بکشید و همزمان پشتی را از چسب بکشید.

وقتی کارتان تمام شد ، فقط برچسب را به اندازه نهایی خود برش داده و آنها را صاف نگه دارید تا مطمئن شوید که چنگ نمی زنند. من آنها را در یک جیب کوچک در طرح خودم قرار دادم.

TipAsk سوالCommentDownload را اضافه کنید
مرحله 5: Appli